Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sod M.Strugliński B.Obst sp.j. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sod M.Strugliński B.Obst sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sod M.Strugliński B.Obst sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sod M.Strugliński B.Obst sp.j. w Turek

Czy w P.U.P. SOD SPÓŁKA JAWNA M.STRUGLIŃSKI, B.OBST pracuje się na open space?

Hrabia Nowy wpis

różnie z tym jest , zazwyczaj na open space choć zdarzają się momenty pracy na postronku

Witam wszystkich chciałam się podzielić opinia jak to jest w tym zakładzie jako były pracownik z dłuższym stażem, Zostałam zwolniona z przyczyn niby braku pracy, na drugi dzień okazało się że większość osób z tej samej zmiany też zostały zwolnione, a druga zmiana nie została nawet ruszona co jest nie w porządku.. A co do majstra Jacka to jest kawał (usunięte przez administratora),brak szacunku do ludzi,jednych by zajechał a wybrance jak np Iza zawsze miała lekka robotę, potrafiła większość na telefonie grzebać niż pracować,chodzić co chwilę do socjalnego na ciasteczka i nikt tego nie widzial, a jak ktoś chodził raz czy dwa to już uwagę zwracał, Iza podwyżkę też potrafiła dostać a teci co pracowali ciężko nic nie dostali.. Nasza praca przez majstra ani przez szefostwo nie została doceniona, po tylu latach pracy. Nie życzę nikomu iść do tego zakładu, chyba że ktoś lubi lizać (usunięte przez administratora)

Hrabina Nowy wpis

To bardzo ciekawe co piszesz, jeśli Ci się to wszystko nie podobało drzwi były otwarte nikt cie tam na siłę nie trzymał a że zostałaś zwolniona to na pewno na to zasłużyłaś . Moim zdaniem wylewanie tu żali za swoje niepowodzenia to nie odpowiednie miejsce. Proponuję nabrać troszkę dystansu. A co do szefostwa to miałam przyjemność ich poznać bardzo przyjemni i pozytywni ludzie. Szanuj szefa a szef będzie ciebie szanować. Taka zasada.

Hrabina Nowy wpis

Trudno mi jest się odnieść do tego co pisałaś wcześniej. Administrator sam usunąl komentarz na pewno był nie zgodny z zasadami regulaminu. Proszę przemyśleć swoje wpisy. Moim zdaniem to nie jest miejsce na tego typu dyskusje.

maximus

Miałem przykry obowiązek pracować w tej ,,firmie'' - szkolenie stanowiskowe- brak - odzieży roboczej- brak - narzędzi do pracy- brak - paleciaki- ich stan techniczny pozostawia wiele do życzenia- praktycznie brak -środki ochrony osobistej w czasie pandemii- brak - pensja minimum socjalne na konto 200 lub 300 zł płacone w gabinecie p. O (oczywiście jeśli przychodzisz na nadgodziny, w przeciwnym wypadku tylko minimum socjalne) - zatrudnia osoby nadużywające alkoholu (spożywające alkohol w pracy) lub osoby które opuściły zakład karny -zatrudnia osoby niepełnosprawne i zmusza ich do pracy ponad siły -MAJSTER pan JACEK K.- stosuje mobbing i groźby karalne wobec pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności - karty multi-sport, bony świąteczne, premie świąteczne-brak -ogólna atmosfera w miejscu pracy- bardzo zła (jeden drugiemu wilkiem) Pan B.O informowany o tym nie reaguje, ma to w nosie. Ludzie omijajcie ten zakład szerokim łukiem. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu normalnej pracy.

Jolanta
@maximus

No faktycznie jeśli to wszystko co napisałeś byłoby prawdą, to jest czego unikać. Zatrudnianie osób nadużywających alkoholu jest działaniem z premedytacją czy po prostu po czasie wychodzi kto nowy przyszedł do firmy? Są tu z tym faktycznie mega problemy?

maximus
@Jolanta

Pani Jolanto Jeśli chodzi o spożywanie alkoholu w pracy, to robią to pracownicy z kilku letnim ,, doświadczeniem''. Nowy pracownik, który jest nie pijący jest szykanowany przez pozostałych pracowników. Opisze Pani pewną sytuacje: Pewnego dnia wraz z ,,kolegą'' zostałem oddelegowany do pakowania kwietników. Po około 3 godzinach pracy od mojego ,,kolegi'' była wyczuwalna silna woń alkoholu (spirytus albo tani niedorobiony bimber), osobnik ten nie był wstanie stać prosto, a co dopiero pakować kwietniki i wrzucać je na paletę - musiałem pracować samodzielnie. Majster p. Jacek K. - był informowany o tym ale stwierdził że: mam iść i pracować, a nie wąchać,, kolegę''. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA W SZUKANIU NORMALNEGO ZAKŁADU PRACY.

Dominikzagozda1@wp.pl

Czy w tej firmie jest akord??

Teresa
@Dominikzagozda1@wp.pl

nikt wczesniej o tym nie pisal ze praca jest na akord, gdzie taka informacje wyczytlales?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sod M.Strugliński B.Obst sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
???

A możesz coś więcej w temacie wypisać, bo w zasadzie rzuciłeś hasło i teraz nie wiadomo dlaczego niby tak jest, czy coś Ci zrobili nie tak czy co...

robert

Firma wyzyskiwaczy

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sod M.Strugliński B.Obst sp.j. - Turek

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sod M.Strugliński B.Obst sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sod M.Strugliński B.Obst sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sod M.Strugliński B.Obst sp.j.
  • Komunalna 1 A
    62-700 Turek

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sod M.Strugliński B.Obst sp.j.