Opinie o Polpro Sp. z o.o. w Milicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polpro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polpro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polpro Sp. z o.o. w Milicz

Jak wygląda kwestia awansu w Polpro Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Logistyk?

Czy ktoś był na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie? Mam na myśli dział logistyki, jak przebiegła rekrutacja? Ile można zarobić?

marmisz

Rekrutację prowadzi pani z logistyki z przełożonym, rozmowa w miarę spoko, trochę po angielsku. Ja podałem swoją stawkę, ale chyba im nie odpowiadała, bo się nie odezwali, a to co podałem to była realna stawka na tym stanowisku za te obowiązki

Ilona Nowy wpis
@marmisz

Przytoczysz tę stawkę wprost? Lepiej już teraz wiedzieć skoro podobno nieosiągalna... Bo jeśli chodzi o cv i wymagania ogólne to wszystko ładnie spełniałeś?

Adriana Nowy wpis
@Ilona

Niestety w dzisiejszych czasach i w tej firmie najwidoczniej wygląda to tak, że doświadczenie idzie na bok, a biorą tego który poda najniższą stawkę bez żadnego doświadczenia

rozczarowana

Najgorszy zarząd jaki dotąd w Polpro był. Zrobił sobie z firmy prywatę. Praca w tej firmie to ciągła niepewność jutra.

Ryszard
@rozczarowana

A był inny zarząd w tej firmie ???

Stary
@Ryszard

Aktualnie zarząd jest w miarę spokojny i nie ma co obawiać się jutra, wręcz przeciwnie, niektórzy się modlą żeby ich pierwsi wyrzucili.

Adrianw Nowy wpis
@Stary

potwierdzam

Co sądzisz o atmosferze w firmie Polpro Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Kondziu

Najniższa krajowa i słaba premia, nie doceniają pracowników

Irena
@Kondziu

A od czego ta premia w ogóle zależy? Ciężko jest ją otrzymać? I ile ona wynosi, że określasz ją jako ''słabą''? I to na każdym stanowisku się zarabia najniższą krajową? Nie ma jakiejś lepszej posady?

Kondziu
@Irena

Premia miesięczna na produkcji i roczna w biurze, raczej co miesiąc taka sama, bez szału. Wątpię by osoby z produkcji, które pracowały dłużej miały więcej jak osoba zatrudniona w danym momencie. Pracowałem tam przez jakiś czas, dziewczyny z działu logistycznego zarabiają mniej jak osoba sprzątająca. Lepsza posada może nie, ale za donoszenie może jakaś dodatkowa premia by się znalazła...

Trans

Współpracuje z firmą od 2019 roku, co jestem na załadunku to dziewczyny zawsze miło nastawione i uśmiechnięte, Pani Basia jak najbardziej na plus, bardzo pomocna osoba

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Polpro Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Tonik

Wiecie czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe i czy warto składać cv?

rozczarowana
@Tonik

Raczej nie ma potrzeb. Cv nie potrzebne skoro szukają osoby, która będzie robić za grosze, doświadczenie to ściema

bobkins5

praca nie jest ciężka, panuje tam jednak jeszcze chaos jeśli chodzi o organizację pracy, a co do wynagrodzenia to szału nie ma...

Zostaw merytoryczną opinię o Polpro Sp. z o.o. - Milicz

• Jak się pracuje w Polpro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polpro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Polpro Sp. z o.o.
  • Rawicka 4