Opinie o METERTEST Sp. z o.o. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy METERTEST Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w METERTEST Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o METERTEST Sp. z o.o. w Świdnica

Administrator Nowy wpis

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Mechanik. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Jaka jest stawka początkowa w METERTEST Sp. z o.o.? 9 sierpnia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Mechanik.

SM Nowy wpis

Indywidualne stawki są ustalane na rozmowie kwafilikacyjnej

Czy METERTEST Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

SM Nowy wpis

Możliwe są staże i praktyki.

Czy w METERTEST Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

SM

ZAWSZE. TO PRIORYTET

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie METERTEST Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

@SM czyl Ina czas nieokreślony tak?

to zależy o jakim dziale mówimy, jesli chodzi o dział produkcji, to nie ma prowadzonej "klasycznej" rekrutacji, lecz po prostu, jeżeli ktoś poszukuje pracy, to zwyczajnie wystarczy przynieść swoje CV.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w METERTEST Sp. z o.o.?

SM

Po 3 miesiącach pracy.

Czy od czasu dodania ostatniej opinii, poziom wynagrodzeń w METERTEST Sp. z o.o. uległ zmianie? Widziałem nowe ogłoszenia na GoWork.pl 12 maja.

uległ :)

Dzień dobry, czy szukają Państwo pracowników?

@Marek

Tak, prowadzona jest rekrutacja na dwa stanowiska. Szczegóły na samym GoWork. Alternatywnie, można wysłać swoje CV na: sales@metertest.pl

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników GoWork
Zapraszamy do naszych aktualnych rekrutacji

Jakie są mocne strony pracodawcy METERTEST Sp. z o.o.?

Pewna, stała i stabilna praca. Nawet w trudnych czasach wahań gospodarczych

Luidzi

Słyszałem sporo dobrego o firmie. A jak się pracuje i czy warto aplikować?

@Luidzi

Dołączam się do pytania. Sam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja pracownicza w METERTEST i czy warto byłoby składać swoje CV.

@Luidzi

na chwilę obecną prowadzona jest rekrutacja na produkcję i do sprzedaży. Oferowana jest najpierw jedna 3 miesięczna umowa na czas okresony, potem już tylko na czas nieokreslony

@Michał

to czy składać CV czy nie składać to kwestia bardzo subiektywna. Jednym praca w jakiejś firmie pasować będzie, drugim nie. Jeśli ktoś szuka solidnej firmy i ciekawej pracy to złożyć CV warto, natomiast należy pamiętać iż są pewne wymogi w zależności od prowadzonej rekrutacji. Na chwilę obecną prowadzona jest rekrutacja na produkcję i do działu sprzedaży.

Pan Nikt

Czy nie dostałem odpowiedzi na CV dlatego że pochodzę z innego województwa? Czy może mam za małe doświadczenie? Akurat poszukuje pracy w okolicach Świdnicy bo do końca roku powinienem się przeprowadzic Pozdrawiam

Grażyna
@Pan Nikt

To oczywiście bardzo trafne pytania. Ale wydaję mi się, że najlepiej byłoby zadać je osobiście osobie, która rekrutuje w METERTEST. Ale może powiedz mi najpierw, jak długo czekasz na odpowiedź ze strony firmy? Może rekrutacja jeszcze trwa i dlatego jeszcze milczą.

x
@Pan Nikt

Dzien dobry odpowiadamy na wybrane VC które spływają do firmy. Jezeli do Pani nie oddzwonilismy, w takim razie pozostaje nam życzyć powodzenia w szukaniu pracy.

Pan Nikt

Jakie zarobki na odlewni dla pracownika z doświadczeniem Pozdrawiam

kadry
@Pan Nikt

po prostu zapraszamy do złożenia aplikacji o pracę. O zarobkach porozmawiamy na spotkaniu

@kadry

Czy CV można składać e-mailem? Pozdrawiam

kadry

oczywiście office@metertest.pl

@kadry

Dziękuję

bbb

Ja byłem tam, pracowałem. Może napiszę co ja widziałem. Ta firma robi ciekawe rzeczy, można coś się nauczyć. Jak kogoś zatrudniają to mają duże wymagania i żle jest widziane jak się nie poświęcisz dla firmy. Pracują ludzie w nadgodzinach, i w soboty i nie dlatego że oni chcą, ale dlatego, że im się każe. Może zarobią więcej, tylko w jakich warunkach? Nie ma szanowania pracownika. Jak jest żle to wina na ludzi, taki nacisk. Robote rozliczają na minuty, za spóznienia jest kara. Pochwała jest rzadko, szybko upomnienie. Prezes nie rozmawia z nikim, nawet się nie wita. Jak się do kogoś odezwie to tylko ma pretensje. I jeszcze rodina pracuje, trzeba uważać. Jak chcesz tam robić to idż, ale schowaj ambicje i honor.

Człowiek
@bbb

Nie zgodzę się... Prezes się wita Podaję rękę. Rozmawia z pracownikami. Nie ma nakazu na soboty i nadgodziny chcesz zarobić to przychodzisz nie to twoja sprawa I wcale nikt nie jest nieszanowany ..rodzina pracuje fakt ale co to ma do rzeczy a w urzędach jak jest? Tak samo Praca fajna wiem bo teZ pracowałem... Pensja..mogło by być lepiej. ....

@Człowiek

Zgodziłeś się z poprzednią opinią tylko w jednym temacie - wynagrodzenia. Ile według Ciebie powinno wynosić więc wynagrodzenie w tej firmie? Może warto o tym otwarcie napisać. Forum GoWork.pl odwiedzają czasami także i właściciele firm. Może twoja opinia wpłynie na ewentualną podwyżkę wynagrodzeń.

Qur
@Człowiek

Prezes wita się. No szał!!! A o czym to z tobą rozmawia? Może ciekawy jest czy masz jakieś pomysły rozwoju firmy bądź własnych umiejętności? Czy tylko o pogodzie? Czy w ogóle ciekawy jest twojego zdania? A o nadgodzinach nic nie pisz bo pojęcia nie masz na jakich zasadach dochodzi do tych wymuszeń.

Ciekawski
@Qur

Wymuszeń??? Ale ze jak wymuszeń, ktos każe bo co??? Jakich argumentów używają???

Dominika

@Andrzej, czy istnieje możliwość przejścia z twojego działu do biura w firmie METERTEST? Czy taka ścieżka kariery byłaby dla Ciebie satysfakcjonująca? Może przełożony nie wie o twoich planach związanych z rozwojem zawodowym i warto byłoby z nim o tym porozmawiać? Czasami jedna krótka rozmowa, potrafi wiele zmienić.

Dominika

@Andrzej, czy jesteś pewien, że oprócz pakietu medycznego firma METERTEST nie oferuje pracownikom żadnych dodatków? Na jakie szkolenia może liczyć pracownik tej firmy? Obecnie dla wielu kandydatów ważne są możliwości rozwoju. Inni kandydaci na pewno będą Ci wdzięczni, za dodatkowe informacje.

@Dominika

Szkolenia tylko dla biura także droga rozwoju że hoho

Waldi

Może ktoś zapomniał dodać co jeszcze dochodzi do tej najniższej krajowej??

@Waldi

Oświeć mnie bo prócz pakietu medycznego do którego dopłacasz to o niczym więcej nie wiem

Jak wyglądają zarobki w METERTEST Sp. z o.o.? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

Heh

Kiepsko najniższa krajowa z pocalowaniem ręki hehe śmiech na sali

Stella

Jaki jest powód takiej ciszy na forum?

ss

obowiązują TYLKO I WYŁACZNIE pełne umowy o pracę + darmowa opieka zdrowotna + możliwości rozwoju w zależności od tego jak sie pracuje + mozliwe kursy dla KAZDEGO nie zgadzam się z @QUR

Qur

umowy tak, darmowa opieka zdrowotna - takie coś nie istnieje, pracownik dokłada się do tego systemu, a to już nie jest darmowe. Kursy powiadasz, to może wyliczysz ile i dla kogo za obecny rok było, albo za poprzedni. Śmiało!

Zostaw merytoryczną opinię o METERTEST Sp. z o.o. - Świdnica

METERTEST Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 16 ocen.

METERTEST Sp. z o.o.