Steilmann Sp. z. o.o

Świebodzice

Opinie o Steilmann Sp. z. o.o

kakadu 2011-11-16 19:01
Praca w tej firmie to jak w [usunięte przez moderatora]- zarobki najnizsza krajowa - w soboty równiez niestety nie zgodnie z kodeksem pracy rozliczenie za sobote to karygodne i proszace sie o zgloszenie do PIP. na sklepie zimno jak cholera bez ogrzewania bez toalety. ( usunięte przez administratora ) - nie polecam o wrecz odradzam
ON 2014-09-10 12:19
W powyzszej firmie niestety standardy szanowania pracowników są nieco inne. Ciągła rotacja pracowników, zmiany na wszystkich szczeblach stanowisk to najbardziej namacalne elementy braku stabilności zatrudnienia i pewności pracy tychże pracowników oraz to, że w ich opinii firma ma nie najlepsze "notowania" świadczy o tym, że coś jest nie tak. Być może nie wszystkie są prawda ale i nie wszystkie wyssane z palca-bo mówi się, że prawda leży zawsze gdzieś pośrodku. Myślę, że czasem pozory mylą a piękne uśmiechy, drobne gesty niekoniecznie ukazują prawdziwe biznesowe oblicza pewnych ludzi.
mechanik 2014-09-10 13:56
W tym zakładzi jest ogromny mobbing w którym bierze czynny udział jego szefowa niemra z trzęsącym łbem, i pensje co kot napłakał ,a burmist wielki przjaciel. To jest obóz pracy!!!!!Pracowałem tam krótko i nie polecam!!!!! Wyzwiska typu idioten, idioten, polak do niczego
masakra 2014-09-10 14:53
Steilmann to współczesny obóz koncentracyjny współczesnych niemców. Beyerowa ssman gardzący ludźmi poniżający i wyzyskujący za najniższą krająwą za którą trzeba z uśmiechem na twarzy dziękować. Dają pracownikom 2,60zł premii miesięcznie i każą być zadowolonym i chwalić firmę że są systemy premiowania. Usłyszeć, że polak złodziej to chleb codzienny a przez to, że piją wódkę z ludzmi na stanowiskach dostaje nagrodę dla pracodawcy roku!! Standal! Uciekać do Steilmann jak najdalej
xxx 2014-11-16 18:42
Jak co roku znowu ta sama jazda z gazem, znowu chciano nas zagazować....
A co biedny polaczek znudził się wrednej niemce???
Może za mało zapierdzielamy??? To do gazu z nami , jazda haha
Ciekawe kiedy się wezmą za tą niemre, mam nadzieje że ktoś nie straci życia ha hali kiedy podkręcą mocniej kurki....
haha 2015-02-13 04:53
Nasza firma ostatnio obchodzila 10 lecie, kpina w zamian za 10 lat tyrania jak niewolnica dostałam 1 gram zlota, porazka , kpina, to jest robienie wariata z ludzi nic więcej.No coz ludzia trzeba się pokazac, ze pani Beyer zrobila impreze jak zwykle bardzo bogata, ale wstyd. Walic steilmann
A 2016-02-26 10:28
Szukam pracy jako szwaczka, ile można zarobić?
Magda 2016-03-31 15:39
Praca w tej firmie to koszmar . Okradają z premii z bonów świątecznych. Zero szacunku. Znęcają sie psychicznie
Żenada 2016-04-01 17:40
Szczerze odradzam nawiązywania współpracy z tą firmą. Socjal w tej firmie nie istnieje, wynagrodzenia BARDZO marne, a do tego ciągła presja i stres. Szkoda zdrowia.
kasiejka 2016-04-20 13:05
obecnie firma upada.....ludzie nie pracują..są na rzekomym urlopie przymusowym..zleceń brak-wynagrodzenia nie ma.
żenada 2016-05-12 16:37
2400 jest to bardzo optymistyczna opcja i chyba mało osiągalna w tej firmie. Poza tym obecnie są w stanie upadłości, wystarczy zobaczyć info z DE.
rysia 2016-05-27 14:30
Ta firma to bankrut , szefowa to mobber , dla wszystkich starczy jej czasu, żeby ich wykończyć psychicznie. Najlepsze jest to że raczej nikogo to nie omija.
rysia 2016-05-27 14:31
Pani X 2016-07-01 20:22
Bronić się rękami i nogami , lepiej żyć biedniej , ale szczęśliwie. Jak tam wejdziecie wasze poczucie człowieczeństwa zostanie zburzony po pierwszej marnej wypłacie
Zostaw swoją opinię o Steilmann Sp. z. o.o - Świebodzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steilmann Sp. z. o.o