MacTronic Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o MacTronic Sp. z o.o.

admin 2015-08-02 20:07:32
Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie MacTronic Sp. z o.o., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!
Waldek 2016-01-30 16:29:39
Handlowcy jeżą starymi Fiestami Van, kasa słaba jak na zakres obowiązków i nowy kiero ze spożywki...
Zawodnik 2016-03-22 16:07:48
Zakres obowiązków niewspółmierny do wynagrodzenia. Nowy "dyrektor" to osobnik z innej bajki, nie ma pojęcia o takim rynku. Wydaje się jemu, że biznes plan ze spożywki można przenieść na taki rynek w jakim działa Mactronic. Pytanie tylko jak wysokie koszty wygeneruje nim zarząd firmy się ocknie :-)
Mirek 2016-04-21 23:27:02
To się nowy dyrektorek na rządził, to nie spożywka, a generować koszty i pukać puste wizyty to każdy potrafi. Chyba miał jakiś układ z HRS....
Byly 2016-05-11 07:16:51
Na wiele czynników w tej firmie nie masz wpływu.Plan często jest robiony strikta przez osoby z przypadku, wpadnie Ci oferta przetargowa i jesteś hapy.A inni walczą cały miesiąc i pensja jak w markecie ale za to stanowisko RMS :))
Szkoda kierownika, swój chłop był.
tennn 2016-08-31 12:13:53
Czy ktos mógłby mi udzielić informacji ile można zarobić w firmie na stanowisku specjalisty ds logistyki?? I jak teraz jest w firmie ? Rozwija sie czy zwija ? ;-) Byłbym wdzięczny za info.
Zostaw swoją opinię o MacTronic Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MacTronic Sp. z o.o.