Opinie o Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski w Łódź

Ramirez

Bardzo dobry pracodawca, potrafi docenić zaangażowanie i znajomość pracy, polecam.

Alojzy
@Ramirez

Firma jest ok, czasami lepiej czasami gorzej, jak to wszędzie. Kasowo są bardzo kwoty zbliżone i jak ktoś się stara odchodzi mu chęć jak ma i tak zarabiać 100zl więcej i mieć więcej na głowie a i tak nie będzie to docenione. Gruba czarnula na logistyce zachowuje się jakby tam rządziła połowa załogi a ma krótkie łapki. Jest kilka fajnych ludzi z którymi się dobrze pracuje

Czy Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski zatrudnia studentów?

Czemu nie zatrudnia studentów? Nie wiem czy w tym pytaniu o staże chodziło czy po prostu jak normalnego pracownika? nawet jak ktoś ma zaoczne i może pełny etat robić to też nie da rady?

Bero Nowy wpis

Wolne etaty pojawiają się tylko na produkcji a tam jest tzw "czterobrygadówka", czyli zmiana może wypaść w weekend, noc i święta. Ogólnie teraz jest słaby czas na szukanie pracy, bo gospodarka " siada" i nie ma zamówień.

@Bero

Jeśli by nie było faktycznie zamówień to zastanawiam się jak odbije się to na pracy osób obecnie zatrudnionych. Są organizowane wtedy jakieś krótko mówiąc postojowe? Albo trzeba skorzystać z urlopu? W niektórych firmach tak robią, ciekawe jak jest tutaj

Ramirez

@Ramirez

Czyzby potrzebne byly pozytywne oceny tego (usunięte przez administratora) po tragicznym wydarzeniu? Mozna pracowac ale tylko przytakiwac I udawac ze wszystko jest dobrze I donosic wlascicielowi(on to bardzo lubi)

Ty chyba żartujesz?

@Ramirez

Czy na pewno nie pomyliłeś Firmy ???????

Krzysztof
@Dosia

A co, jest inaczej niż napisał @Ramirez? Może napiszesz ze swojej perspektywy jak jest naprawdę i co jest głównym problemem w firmie, bo widzę, że nie zgadzasz się z jego wpisem.

@Krzysztof

Głównym problemem jest lekceważenie, poniżanie i wykorzystywanie pracowników. Jest więcej opinii negatywnych niż pozytywnych i nie tylko ja się nie zgadzam z wpisem @Ramirez...

Marzena
@Dosia

no i tak w sumie to z czego takie zachowanie, które tu opisujecie miałoby wynikać? I sama w sobie rozbieżność w opiniach? macie odrębne stanowiska i na każdym po prostu jest inaczej? Twoje to jakie?

Alojzy
@Ramirez

O jak dużych kwotach wypłacanych na konto mogła być mowa? :D chętnie o nich poczytam coś więcej o ile jeszcze są do zdobycia? Od prawie roku nikt już niczego tu nie pisał, ciekawi mnie powód. Nie wiecie przypadkiem czy nie będą jeszcze szukać operatorów na Łęgską? Kiedyś była wystawiana oferta do internetu, a byłoby mi tam po drodze

Iwona

Dzień dobry a czy som przyjęcia do pracy

Czopek
@Iwona

Pewnie sa ale kto by chciał pracować w takim (usunięte przez administratora) ... Za tak beznadziejne pieniądze .... Radzę poszukać czegoś w normalnych warunkach i tam gdzie pracownika docenia

Edyta
@Czopek

Dlaczego uważasz, że warunki nie są normalne, a pracownicy niedoceniani? Chciałabym poznać konkretne sytuacje. Piszesz o zarobkach, czy w firmie Lewandowskich są jakieś premie, dodatki, czy sama podstawa wynagrodzenia?

Czopek
@Edyta

Jak pracowałem to było 200 zł premii dla najlepszej zmiany w miesiącu ale trzeba bylo mieć 95 % normy palet plus Uwaga 100 zł na święta wielkanocne xd i 200 zł na Boże Narodzenie xd Takie śmieszne dodatki były Znając pracodawcę i ich Wielkich mistrzów co nic nie potrafią załatwić dalej tak jest

marek
@Czopek

Fakt dodatki śmieszne, bo gdzie indziej na swieta daja 500 zl, ale mozna iśc tam gdzieś indziej :-)

Zimo
@marek

500? w jakiej rzeczywistości funkcjonujesz? Pewnie alternatywnej. Jak tylko zamkniesz oczy i widzisz te ogromne kwoty, które wpływają ci na konto, a potem zaraz budzisz się i wracasz do rzeczywistości.

Firma Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski prowadziła rekrutację na stanowisko ELEKTRYK- AUTOMATYK POSZUKIWANY - WŁOCŁAWEK. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Foluanne

Szkoda dodawać czegoś mało konstruktywnego. Łódź rządzi w tego typu firemce. Tak firemce... bo ten wytwór to anty przykład racjonalności i profesjonalizmu. Zarząd nie liczy się z niczym, zatrudnia mało profesjonalnych lomagierów - kirowniczków bez doświadczenia i polotu. Cóż liczy się by był " duży" wzrostem i bez mózgim i wykonującym ślepo polecenia robocikiem i lizusem frajerkiem. Jak tu może być dobrze. To, że to się trzyma to cud... z tym marketingiem i sprzedażą z galopującym i cenami nie mającymi przełożenia do inflacji......

Łysy Blondyn

6 lat tam pracuję, na różnych stanowiskach: PŁACA: bardzo różna, zgodnie z zasadą kto "chodzi ten wychodzi". Początkowa jest niska, ale warto w kółko z Szefem negocjować i przedstawiać konkretne dowody swoich działań, wręcz "przechwalać się" to daje bardzo duże efekty. Różnica płac spokojne rzędu 1500 zł między tymi co siedzą cicho a co walczą o swoje. WARUNKI PRACY: tam nikogo nigdy nie wyrzucają, nawet najgorszego lenia. Można cały dzień się obijać, ale wtedy zapomnij o podwyżkach czy premiach. Połowa biura siedzi na Facebooku a połowa Fabryki na papierosie 3/4 dnia, i i tak pensję zgarniają, tylko że w takiej sytuacji marną. Pracownicy praktycznie nigdy nie ponoszą konsekwencji swoich błędów, nawet takich które kosztują firmę po kilkadziesiąt tysięcy, więc nikt "po pensji" specjalnie ci nie poleci. WARUNKI FIZYCZNE PRACY: praca na fabryce raczej trudna: zimno/super gorąco, wilgotno i wszędzie kurz papierniczy. Raczej dla wytrwałych. WARUNKI AWANSU: w górę - bardzo słabe, bo firma nikogo nie zwalnia tylko czeka aż kierownicy sami zemrą ze starości. Warunki awansu "w bok": tzn zwiększenie obowiązków bardzo dobre i wiążą się z dużymi premiami tylko że wtedy natłok pracy jest bardzo duży. Jeśli jesteś kompetentny to cię zajadą obowiązkami, ale bardzo dobrze Ci zapłacą - wybór twój. KULTURA PRACY: bardzo dziwna, trochę pomieszanie (usunięte przez administratora) z 19 wieczną fabryką. Jakieś dziwny przemówienia i medale, rodem z Polski Ludowej, i Prezes jako Bóg, ale bardziej to śmieszne jest niż groźne, a już Wigilijne imprezy to beka niesamowita. WAŻNE: kilka komentarzy wcześniej było o "włażeniu w (usunięte przez administratora) - NIE, to jest fatalny pomysł w tej firmie. (usunięte przez administratora) tu nie zarabiają, tylko Ci hiper-aktywni którzy w kółko mają różne racjonalizatorskie pomysły, sami domagają się większych obowiązków, i za to większej pensji. Jak jesteś typem entuzjastycznego ekstrawertyka który sam się do wszystkiego zgłasza na ochotnika, to to jest robota dla Ciebie. TLDR: Idź tam pracować tylko jeśli: 1 - jesteś leniem któremu wystarczy minimalna pensja i lubisz się obijać. albo; 2 - jesteś hiper aktywnym ekstrawertycznym maniakiem-pracoholikiem który lubi i umie walczyć o swoje. Jeśli nie jesteś 1 albo 2 to sobie odpuść.

@Łysy Blondyn

Czy jeszcze wybierany jest"pracownik roku"? Rozśmieszyło mnie, jak dowiedziałem się, że "pracownikiem roku" została paniusia zza biurka. Czym taki pracownik może się aż tak zasłużyć dla firmy (chyba dobrze donosi). Mało jest ludzi na produkcjì,w warsztacie, którzy naprawdę zasługują na takie wyróżnienie?

Były

Firma rodzinna ponieważ rodzina ją prowadzi. Jedyny problem w tym, że nie wiedzą kogo i jak mają docenić i trzeba im czasem uświadomić choć i tak takie decyzje podejmuje właściciel z zyskiem wyłącznie dla siebie. Ludzie odchodzą i oni tego nie widzą lub nie chcą widzieć bo uważają, że każdego można zastąpić. Otóż nie Panie W. Obyś nie został kiedyś z ręką w nocniku.

Gepetto
@Były

On już jest tam z ręką, tylko tego nie widzi..... hehe

Leszek
@Gepetto

To firma zaczęła mieć jakieś problemy? Czy jakoś inaczej trzeba Twój wpis rozumieć :)

Maciej
@Były

Wiesz, w wielu firmach pracodawcy się wydaje, że łatwo zastąpić pracownika który odchodzi. Ale zamienić kogoś doświadczonego osobą która jeszcze nie jest w temacie, to miesiące przyuczania. Wcale nie jest to takie proste.

Gepetto
@Leszek

Od dłuższego czasu są problemy tylko się je tuszuje. Czasem skutecznie, a czasem nie.

Maciej
@Gepetto

To chyba jednak nieskutecznie się tuszuje skoro ty o tym wiesz. Możesz napisać jakiego rodzaju to problemy? Finansowe, czy chodzi o coś innego?

Jak się pracuje z ludźmi z Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski?

Dosia

Wystarczy przeczytać wszystkie opinie i nie trzeba ponownie pytać o to samo

Stefan
@Dosia

Wiesz, im więcej osób się wypowie tym lepiej, to daje szerszy obraz jeśli chodzi o sytuację w firmie. Może wypowiesz się też na temat pracy w firmie W.Lewandowski? Jak Ci się tu pracuje? :)

@Stefan

Od niedawna nie pracuję w tej firmie i dlatego czuję się wyciszony/a....

Jaka umowa obowiązuje w Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski podczas okresu próbnego?

Umowa jest tak skonstruowana bys zawsze po (usunięte przez administratora) dostawał a regulamin nie wiem czy 10 proc pracownikow go rozumie

Bilo

Cóż. Kiepska firma i kiepskie zarządzanie. Frajerzy w dupo włazy na czele... hehe szkoda czasu....

Jak długo trwa proces awansu w Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski?

Drwal

O jakim awansie myślisz i na jakim dziale?

Natalia
@Drwal

Może napiszesz w takim razie czy awans jest w ogóle możliwy. Widzę, że nie dostałeś zwrotnej informacji od pytającego. Czym się należy wykazać?

Paola
@Natalia

W Firmie Lewandowski trzeba dobrze wchodzić w "4 litery", donosić i być maksymalnym lizusem by awansować. Tu nie liczy się doświadczenie, umiejętności, a już na pewno nie wykształcenie....

Lolek
@Paola

Dokładnie tak jak awans kiero w centrali. Nieudacznik ruchany w poprzedniej jego firmie (usunięte przez administratora)

Alvaro

Z każdym rokiem jest ciut lepeij w tej firme, jeszcze gdyby właściciel troche był mniej prl-owski to było by jeszcze lepiej

Paula

Jak to dodać opinię negatywną kulturalnie? Hmmm. Może tak. Nie uczciwy, poniżający dobrych ludzi, nie rozumiejący spraw ludzkich, wywyższający się ponad piedestał moralności pracodawca. Jest to firma dla ludzi na początku kariery zawodowej, którzy za marne pieniądze chcą tu spędzić trochę czasu. Niczego nie nauczą chyba, że sam o tym zdecydujesz. Nie jest to praca dla ludzi z rodzinami, którzy cenią sobie życie rodzinne.... Przykre, ale prawdziwe.

Kira

Nooo jak widzę cenzura działa. Opinie jak najbardziej prawdziwe są usuwane przez tzw administratora. Super. Brawo!!!! Mam nadzieję że ludzie myślący i specjaliści nie dadzą się omamić się na tzw jakości bo tej w firmie WL nie ma. Zarząd to istna porażka. Kierownicy to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bez wiedzy i doświadczenia. Jeśli ktoś chce pracować uczciwie i dawać z siebie wszystko to nie w tej firmie. Tu i tak po detną Ci pęciny i uzmysłowią Ci że jesteś nikim bo Twoja wiedza i doświadczenie nic tu nie da bo decyzję i tak podejmuje ON.... a jest już stary i bardzo nie elastyczny. Szkoda czasu by marnować wiedzę i doświadczenie na tą firmę. Pozdrawiam

Boko

Z tego co wiem marketing i sprzedaż leżą i to kwestia czasu jak firma sama zacznie się zjadać. Dział sprzedaży który jest podstawą i szkieletem każdej firmy szybko się uszczuplił. Mądrzy ludzie sami odeszli. (usunięte przez administratora) Jak może być dobrze skoro firmą zarządzają ludzie bez braku jakichkolwiek podstawowych kompetencji. Cóż szkoda . Kiedyś było inaczej....mniej szkodliwie?

Dziko

Warunki są takie, ze raczej Ci odejmą z tego co z Tobą wynegocjują na początku niż Ci dodadzą. Takie są realia. System płac jest tak ustawiony by zwycięski był zawsze właściciel a nie szeregowy pracownik

Robert

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

war

Firma jest OK, tylko gdyby troche warunki poprawić nie tyle finansowe a warunki pracy-bo ten pył mnie przeraża i nie wiem ile w tym wytrzymam

Eryk

Bardzo dobry pracodawca ale dla ludzi chcących pracować!

były

Najgorsza z możliwych firm. Kiepska jakość produktów i horrendalnie wysokie ceny. Nie da się handlować tym "czymś" a wszyscy w firmie - w tym tzw zarząd - noszą głowy bardzo wysoko i myślą że klienci będą wokół nich skakać. Przejadą się na tym bardzo szybko. Kiepsko zarządzana firma szybko upadnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski - Łódź

• Jak się pracuje w Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski?

Firma W.Lewandowski Phu Wiesław Lewandowski
3.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Kopernika 5
    90-509 Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042