CENTRUM ZDROWIA "PROMEDICA" BARTOSZ HUTNIKIEWICZ

Kielce

Opinie o CENTRUM ZDROWIA "PROMEDICA" BARTOSZ HUTNIKIEWICZ

anonim 2014-02-19 17:29:55
wspanaiałe miejsce jeśli szukasz pracy gdzie za 5 zł/h bedziesz wypruwać sobie żyły.gorąco polecam wszystkim desperantom z silną psychiką którym brak szacunku do własnej osoby. pozdrawiam
morela 2014-08-30 19:03:35
pracowałem tam krótko i chwalę sobie atmosfere i zarobki.
ja 2015-02-04 18:05:13
potwierdzam to co napisał anonim- praca za 5 zł za godzinę. brak szacunku, wyzysk .... szkoda, że tak właściciel wykorzystuje bezrobocie i poniż ludzi...
koko 2015-02-22 18:01:41
Potwierdzam i nikomu nie polecam
oburzony 2016-07-17 11:09:39
Oszust jakich mało ! Ucieka w dniu podpisania umowy po kilku dniach pracy ! Fizjoterapeuci jeżeli się szanujecie radzę omijać tę budę szerokim łukiem !!! Poczytajcie opinie w echo dnia . Różne daty opinii a oszust dalej funkcjonuje ( jakim cudem !? Pewnie dlatego, że łowi takich naiwnych na parę dni coś tam oferuje (umowę zlecenie, o dzieło !!!) Kpina ! Jest bardzo duża rotacja (wystarczy sprawdzać ogłoszenia !!) By wywnioskować co tam się dzieje. To samo tyczy się recepcjonistek !! (zmieniane co chwila -płaca 5 zł za godzinę.
Zostaw swoją opinię o CENTRUM ZDROWIA "PROMEDICA" BARTOSZ HUTNIKIEWICZ - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CENTRUM ZDROWIA "PROMEDICA" BARTOSZ HUTNIKIEWICZ