EDS Fundacja Nowy Staw

Lublin

Opinie o EDS Fundacja Nowy Staw

gucio 2010-01-31 20:49:39
niestety ale mam bardzo zlą opinie o ludziach kierujących fundacją. pracowalem tam niedlugo (jako wolontariusz) i dosc dawno ale fundacje omijam z daleka... wartosciowi ludzie są tam traktowani niepowaznie i albo uciekają w pore albo zostają wykorzystani i wywaleni na zbity pysk.kolega, ktory niedawno "podziekował" sam!!! fundacji za wspolprace stwierdzil ze niekompetencja harcerskiego zastępu starych panien siegnela zenitu i jego granic wytrzymalosci...i to niech stanowi komentarz klimatu tej organizacji!
anonim 2011-07-27 13:45:36
Osoby które pracują z tej fundacji to porażka. A już szczególnie niezorganizowana, niekompetentna pani [usunięte przez moderatora], która zawala co drugą sprawę. Może powinna zatrudnić się jako sprzątaczka skoro siedzenie w biurze to takie trudne i wyczerpujące zajęcie ponad jej siły.
Ula 2016-04-28 11:38:38
@lux może i tak, ale miej tez na uwadze satysfakcję z wykonywanej pracy. To rzadkość :)
Zostaw swoją opinię o EDS Fundacja Nowy Staw - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EDS Fundacja Nowy Staw