ORLEN Laboratorium Sp. z.o.o

Płock

Opinie o ORLEN Laboratorium Sp. z.o.o

Gebels 2011-10-28 02:03:17
nie radzę tam iść.. zarobki na pograniczu najniższej krajowej,. w systemie zmianowym dostaje się 70pln brutto. czyli pracując w święta, niedziele, od 14-22 i od 22-6rano za 70pln, gdzie na orlenie, np na instalacji za tą samą prace dostaje się 900pln brutto. prezes daje b.niekorzystne umowy, tzn zatrudnia za 1500 brutto, po 3 miesiącach przedłuża na np 2 lata i daje 100pln podwyżki tylko. ;/ daję długoterminowe umowy za najniższą cenę. w Laboratorium ostro oszczędzają na wszystkim.. ostatnio dostaliśmy 1 flamaster do podpisywania butelek z próba na 12 osób.. śmieszne! pracują tam mgr.inżynier Technologii Chemicznej i zarabiają 1600pln brutto.zero perspektyw na życie w tym [usunięte przez moderatora] zakładzie.. 1 z 8 laboratoriów na Orlenie zarabia grube miliony na 15 dni a skąpi na podwyżki i system zmianowy.nie polecam tam składać Cv.. no chyba że z desperacji.. :P
Laborantka 2014-01-28 15:08:15
Mi jest wstyd odpowiadać jak ktoś pyta gdzie pracuję.
Były 2014-08-06 22:51:49
Do 2010 roku były jakieś perspektywy, firma inwestowała w ludzi (szkolenia, podwyżki) po tym okresie zaczęły się cięcia,reorganizacje i optymalizacje - zwolnienia. W chwili obecnej spółka jest zarządzana w taki sposób że łzy cisną się same na oczy. Pensja na start to minimalna krajowa (chore) dla ludzi po studiach plus praca w ruchu ciągłym. Brak układu zbiorowego który powstaje od 2005 roku. Dno i 2 metry mułu, a będzie jeszcze gorzej!
Były pracownik 2014-08-07 10:16:33
Smutna prawda jest taka, że w laboratorium nie są zatrudniane osoby po studiach z kierunkowym wykształceniem tylko panie z doświadczeniem z pracy w sklepie mięsnym i krawcowe. Skoro może tam pracować każdy to płacą najniższą krajową. LABORATORIUM to brzmi dumnie - dokładność, rzetelność, kompetencje... Ja już tam na szczęście nie pracuję i nie polecam.
Pracownik 2016-03-02 22:04:40
Niestety nadal zarobki są na poziomie najniższej krajowej, roboty ciągle dokładają a place stoja w miejscu. Na orlenie zarabiają 4 razy wiecej. O podwyżkach ani słychu ani widu. Nędza! za 1500 zł netto nie jest w stanie utrzymać rodziny ani domu!
laborantka 2016-04-15 09:18:48
praca w laboratorium jest coraz bardziej stresujaca male wynagrodzenia coraz wiecej pracy ostatnie posuniecia zwierzchnikow przyczyniaja sie do spadku zaufania pracownikow zdejmuje sie kompetentnych fachowcow zastepujac ich MIERNOTAMI trzymajacymi paluszek w D...E
laborant 2016-04-17 08:16:59
bardzo dobra firma moze zarobki troche male ale ogolnie jest dobrze a co do malych zmian moze okaza sie dobre
antylaborant 2016-08-19 23:58:16
no cóż nie okazały się dobre
Zostaw swoją opinię o ORLEN Laboratorium Sp. z.o.o - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORLEN Laboratorium Sp. z.o.o