Budosprzęt

Bytom

Opinie o Budosprzęt

nowyPH 2016-08-24 00:26
pomijacac wypowiedzi dotyczace asortymentu i charakterystyki wspolpracy zatrudnienie w tej firmie to totalna porazka. Obiecywanie nierealnych pieniedzy, benefitow, narzedzi... to juz historia, ktora tworzy te firme. Wieczna inwigilacja, zastraszanie, sprawdzanie, ponizanie... można by wymieniac. Najbardziej cierpia osoby starsze zatrudnione z ramienia PUP, ktore z racji wieku nie maja wyjscia i musza na sile pracowac w tym syfie, pozbywajac sie resztek godnosci i narazajac sie na liczne choroby spowodowane stresem i "regulaminem" BHP stworzonym przez prezesa. Panuje tam jedna wielka klika, zmowa i wewnetrzna konkurencja. Atmosfera jest tak chora, ze juz pracownicy sami na siebie donosza i podkladaja swinie. Nie polecam i zdecydowanie odradzam prace w tej firmie!
12345 2016-08-25 21:32
Nie zgadzam się z opinią powyżej, jeżeli ktoś nie chce pracować to nie musi. Premie są wypłacane zgodnie z zaangażowaniem w pracę oraz obrotem sprzętu czy sprzedażą.
gosc 2016-08-29 09:34
Firma Budosprzęt obciążyła mnie kosztami za czyszczenie. Kwota nie mała, bo było to kilka tysięcy. Szukałem informacji w necie na temat firmy i ich praktyk. Znalazłem opinie na ten sam temat. Postanowiłem wyjaśnić sprawę czyszczenia na miejscu. W siedzibie firmy pokazano mi zdjęcia z załadunku sprzętu oraz te ze zwrotu. Zdjęcia mi pokazywali prosto z aparatu nie wybierali specjalnie. Niestety musiałem przyznać rację firmie Budosprzęt. Towar wyjechał w idealnym stanie, czysty, w części nawet nowy, a wrócił w znacznym stopniu ubrudzony z betonu. Nie dopilnowałem moich pracowników, żeby wyczyścili, tylko uwierzyłem im na słowo „szefie my to wszystko czyścili”. Będę firmę polecać i w razie potrzeby skorzystam w ich usług.
Gość 2016-11-23 17:01
Firma OK, Polecam
dobre 2017-05-16 14:31
hahahahahaha i już wiadomo kto pisał opinię
Nowy 2017-08-25 15:09
To jak tam jest
Marian 2017-09-12 14:07
Jak ktoś lubi sentymentalne podróże i z łezką w oku wspomina PRL to firma idealna. A tak na prawdę to zero wiedzy i fachowości ludzi odpowiedzialnych za główne działy firmy. Kadry, księgowość, że o dziale handlowym nie wspomnę. Ciągłe utrudnianie pracy, podrzucanie świń sobie nawzajem. Klimat okropny i bardzo nieciekawa atmosfera w firmie po prostu.

Szok, że firma z takim podejściem jeszcze trzyma się na rynku. Szczerze nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Budosprzęt - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budosprzęt