Budosprzęt

Bytom

Opinie o Budosprzęt

tak tak 2011-08-08 11:24
Ależ oczywiście... Pracownicy pracujący dłużej w tej firmie na pewno są zadowoleni... \"Stara klika\" i tyle... atmosfera jest fatalna, prezes jest nienormalnym zadufanym w sobie, zakompleksionym \"polskim niemcem\", któremu się wydaje, że może wszystko... Obiecuje złote góry... niewyobrażalne wypłaty, prowizje od sprzedaży i bóg wie co tam jeszcze a w rezultacie dostaje się pracę za marne grosze jak na tą branżę i wieczne poniżanie... Wieczne zastraszanie Pana prezesa obniżkami płacy, wieczne pretensje, wieczną inwigilację. Gość ewidentnie ma swoją wizję która nie odpowiada żadnym realiom. Możliwości rozwoju nie ma wcale... Panu prezesowi nowi pracownicy szybko się nudzą co skutkuje obniżaniem im pensji i stopnia zawodowego a w końcowym etapie zwolnienie. Pan prezes jest również z zamiłowania sponsorem... Uwielbia wspierać na koszt swoich pracowników niewyobrażalne ilości [usunięte przez moderatora] przez niego Pań trwoniąc pieniądze zarobione przez jego pracowników. Jego działania kierują tą firm
nowyPH 2016-08-24 00:26
pomijacac wypowiedzi dotyczace asortymentu i charakterystyki wspolpracy zatrudnienie w tej firmie to totalna porazka. Obiecywanie nierealnych pieniedzy, benefitow, narzedzi... to juz historia, ktora tworzy te firme. Wieczna inwigilacja, zastraszanie, sprawdzanie, ponizanie... można by wymieniac. Najbardziej cierpia osoby starsze zatrudnione z ramienia PUP, ktore z racji wieku nie maja wyjscia i musza na sile pracowac w tym syfie, pozbywajac sie resztek godnosci i narazajac sie na liczne choroby spowodowane stresem i "regulaminem" BHP stworzonym przez prezesa. Panuje tam jedna wielka klika, zmowa i wewnetrzna konkurencja. Atmosfera jest tak chora, ze juz pracownicy sami na siebie donosza i podkladaja swinie. Nie polecam i zdecydowanie odradzam prace w tej firmie!
12345 2016-08-25 21:32
Nie zgadzam się z opinią powyżej, jeżeli ktoś nie chce pracować to nie musi. Premie są wypłacane zgodnie z zaangażowaniem w pracę oraz obrotem sprzętu czy sprzedażą.
gosc 2016-08-29 09:34
Firma Budosprzęt obciążyła mnie kosztami za czyszczenie. Kwota nie mała, bo było to kilka tysięcy. Szukałem informacji w necie na temat firmy i ich praktyk. Znalazłem opinie na ten sam temat. Postanowiłem wyjaśnić sprawę czyszczenia na miejscu. W siedzibie firmy pokazano mi zdjęcia z załadunku sprzętu oraz te ze zwrotu. Zdjęcia mi pokazywali prosto z aparatu nie wybierali specjalnie. Niestety musiałem przyznać rację firmie Budosprzęt. Towar wyjechał w idealnym stanie, czysty, w części nawet nowy, a wrócił w znacznym stopniu ubrudzony z betonu. Nie dopilnowałem moich pracowników, żeby wyczyścili, tylko uwierzyłem im na słowo „szefie my to wszystko czyścili”. Będę firmę polecać i w razie potrzeby skorzystam w ich usług.
Gość 2016-11-23 17:01
Firma OK, Polecam
Zostaw swoją opinię o Budosprzęt - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budosprzęt