BodyConcept

Opinie o BodyConcept

agnieszka 2014-08-18 14:14:49
Fatalne miejsce do pracy. Zarobki fatalne, szefowa zawsze niezadowolona- choc udaje milutka. jesli uda się wyciagnac 2200zl netto to wogole rewelacja i swieto. Na papierze otrzymasz tylko czesc. Reszta pod stolem. Nie polecam- nie odradzam. Lepsza taka praca niz zadna
ann 2014-08-18 14:18:49
hmm.. pracowalam- potwierdzam. Dziewczyny pracujace tam mile, ale zarobki slabe. Do tego praca w weekendy. I te umowy.. Uslugi przeklamane- kobiety nie mają efektow a ty musisz swiecic oczami albo wmawiac im ze to ich wina bo napewno się obiadaly albo nie uprawiaja sportu. :) swoja drogą skoro robily by te rzeczy to nie byl by im potrzebny ten salon- bo chudly by same
pa_ 2015-04-07 18:54:16
Potwierdzam, szefowa udająca świetną babkę i obiecująca porządną pensję okazuje się kłamliwą wredną osobą , która na każdym kroku próbuje doprowadzić do depresji. Zarobki hmm 2000 zł to pensja maksymalna i rzadko widziałam taką kwotę na koncie. Do tego zabiegi, które mają tylko uszczuplić portfel klienta a nie jego tuszę. Ogólnie jedna wielka ściema.
klient 2016-02-09 15:22:53
Atmosfera w porządku, zabiegi intensywne w pakiecie zbyt drogie. Pakiet GE jest ok i przynosi efekty pod warunkiem, że ktoś dobrze dobrał te zabiegi. Beznadziejny zwyczaj mierzenia klientek w szatni i publiczne podawanie wagi i wymiarów przy innych klientach. Nie dość, ze mało tam miejsca to jeszcze cholernie krępujące. Nie zgadzajcie się na to i żądajcie osobnego pomieszczenia. Personel miły za wyjątkiem 1 osoby.
ogog 2016-04-24 13:54:06
No to w sumie mogliby pomyśleć o tym, by mierzyć klientki w odzielnym pomieszczeniu niż w szatni przy wszystkich @klient ale tak to nie ma co im zarzucić.
Zostaw swoją opinię o BodyConcept - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BodyConcept