Opinie o Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Czy często Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed poszukuje kogoś na stanowisko Elektryk? Ile osób tam pracuje?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed?

Nie kabel

Przestrzegam przed pracą tam, chyba że na chwilę. Szukają pracownika biurowego do działu technicznego. Mnie pozbyli się w perfidny sposób. Kierownik i dyrektor to sadyści a (usunięte przez administratora)kable mają tam raj.

Nie kabel
@Nie kabel

Jest jeden bardzo duży plus tego miejsca, to Związki Zawodowe, które bardzo wspierają i walczą o pracownika. Są też fajni współpracownicy.

Dział Kadr Nowy wpis
@Nie kabel

Dziękujemy za podzielenie się Swoją opinia z nami oraz innymi odwiedzającymi portal osobami. W pełni rozumiemy potrzebę podzielenia się szczególnie negatywnymi ocenami. W związku z tym, że zależy nam, aby w przyszłości zapobiec podobnym odczuciom proszę o kontakt z Działem Kadr. Postaramy się wyjaśnić zaistniałe sytuacje a może uda nam się zmienić zarysowany negatywny obraz naszej firmy.

Jak często w Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 29 września na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Odpowiedz Nowy wpis

Szkolenia może są takie wewnętrzne nawet często jednak praca....z donosicielami i intrygantami to codzienność. Nie liżesz(usunięte przez administratora)... prędzej czy później pozbędą się ciebie jak (usunięte przez administratora)a zarzucając wymyślone zarzuty.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Technik utrzymania ruchu?
logo firmy Dietetyk
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed?

All

Pracowałam na w p3 z p. KAROLINĄ i p. Marcinem. Źle się pracowało, nie chcieli po 3 miesiącach podpisać ze mną umowy, nie miła atmosfera, odtrącają, źle zarobki, nie ma szans na podwyższenie, Firma źle stoi, nie polecam. Wyzysk. Zachowanie P. Marcina i P. Karoliny, fatalne, mobbing z ich strony, mylą się w zeznaniach. Odradzam. Budynek brzydki. Lepiej trzymać się z daleka

byłem

Jestem po prostu zły typowe cwaniaczki . Idziesz na rozmowę jako mechanik w firmie farmaceutycznej a oni wymieniają co masz robić czyli malować , sprzątać pomieszczenia , stawiać ścianki przenosić meble , hydraulik itp. i gdzieś tam na w końcu mechanik i najlepsze najlepiej codziennie nadgodziny oczywiście do odbioru .

Tom
@byłem

Chcą za jednym zamachem mieć fachowca od wszystkiego a zapłata jak za jeden fach. Oczywiście nie wolno się na takie coś zgadzać.

@były pracownik

Unikać tej firmy jak ognia. Główny Inspektor Farmaceutyczny powinien zamknąć ten zakład. To, co się tam dzieje to wytwarzanie leków... ale w latach 60 XX wieku. Poza tym stały (usunięte przez administratora) w KJ a produkcja udaje, że produkuje a prezes udaje, że płaci

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed?

Ela

Jak jesteś po znajomości to masz dobre wynagrodzenie, jak jesteś z plebsu czyli tzw nierób z rekrutacji to marne.

Nika

Tylko podstawa, premie są dla wyższej kasty.

Zuzanna
@Nika

wyższa kasta to jakie stanowiska masz na myśli ? i ile oni dostają takiej premii?

Mirka

Jest tylko podstawa. Nagrody są tylko ciągle dla podpierdalaczy i lizusow, presesowa takich lubi

@Mirka

Prezesowa z pisu czy ko?

Emilia
@Malkavv

Skąd z marszu taka zimna sugestia? I po co od razu politykę wyciągać?

Jo

@Katalaya to strasznie dziwna struktura. Dlaczego jest tylu zarządzających a tak mało zwykłych pracowników?

@Jo

Bo to jest spółka państwowa, przechowalnia, której mimo chęci ministerstwo skarbu państwa nie może zlikwidować od dziesięcioleci.

@Jo

Bo zarabiasz na tych z zarządu.

@Malkavv

Bo zarządzający są do bani. Kiedyś tam było super, od 2010 ruina.

@Lol

Wtedy też było słabo, firma tkwi w latach 80' ubiegłego wieku, nie posiadała wtedy nowocześnie myślącej kadry (dziadki i babcie na stanowiskach) na wszelkie przejawy innowacji pracownicy reagowali negatywnie.

Mmm

Dramat, to co się wyrabia w tej firmie. Praktycznie zero młodych ludzi. Jakby ci co powinni przeszli na emeryturę to by zostało 30% kadry. Brak świeżego spojrzenia na produkcję, co za tym idzie brak nowoczesnych sprzętów i oprogramowań. Zarobki marne. Pewne Panie tam pracujące pozjadaly wszystkie rozumy. Nie szanują wspolpracownikow, na porządku dziennym ciagle wywieranie presji, przepisywanie dokumentow miliony razy. Rotacja na tym dziale jak na żadnym innym. Nikomu nie polecam. Chyba że chcecie nabawic się wrzodow żołądka i nerwicy.

Ktosinny
@Mmm

Na jakim dziale pracowałas i na jakim stanowisku?

Beta
@Mmm

obecnie pracują głównie młodzi ludzie, budynek przechodzi remont, poprawia się socjal

Emilia
@Beta

Głównie młodzi? A z tymi bardziej doświadczonymi to co się stało?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Wytwórnia Surowic i Szczepionek „BIOMED”?

Nika

Nie,ma czegoś takiego, tylko praca praca i wyzysk, upokarzanie,mobbing. Tragedia

Lol

Chyba żart. Tam masz tylko pogardę, naśmiewanie z ludzi, wyszydzanie. A najlepiej jakbyś pracował 24h na dobę za najniższą.

Janusz
@Lol

Jak to wygląda? Za co pracownik może być wyśmiany? Za to jak się ubiera, jak wygląda? Może ktoś podać jakiś przykład takiego zachowania?

@Janusz

Za całokształt. Jak cię nie ma w pracy bo jesteś na urlopie, to jesteś leń i wydzwaniają do ciebie przez cały urlop. Jak jesteś chory, to udajesz i są kpiny z takiej osoby. Jak dziewczyny przychodzą w sukienkach to jest zwracanie uwagi aby była za kolano itd. Nie mówiąc, że z twojej pracy wykonanej też jest wiecznie beka. Góra wie wszystko najlepiej. Od czasu kiedy baby rządzą jest tragedia.

nick
@Lol

nie ma niczego takiego jak wyśmiewanie czy problemy z urlopem (??!!) beka z wykonanej pracy??

Czy w Wytwórnia Surowic i Szczepionek „BIOMED” możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Nie

kustosz

Jesli jesteś zainteresowany/a jak produkowało sie leki w latach 50 ubiegłego wieku,to jest to wymarzony zakład dla Ciebie.

@kustosz

Tam leki, to istny skansen PRL, żywe muzeum wręcz - z 10 lat temu pracowałem na magazynie głównym, co się tam naśmialem to moje, dziw, że biomed jeszcze istnieje...

Katalaya

58 osób zatrudnionych, dwoje prezesów, 3 dyrektorów, 12 kierowników działów oraz tyluż zastępców. Produkcję "robi" 6 osób!!!!

kasia

To,że oferują przy podpisaniu umowy benefity i inne pakiety socjalne czy nawet medyczne to plus ale najwazniejsz kwestia jest sama umowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed - Warszawa

• Jak się pracuje w Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed?

Zobacz opinie na temat firmy Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wytwórnia Surowic i Szczepionek Biomed
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Chełmska 30/34
    00-725 Warszawa