CAFE CLUB

Opinie o CAFE CLUB

anonim 2009-06-19 12:13:22
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo sympatyczni i sluza pomoca.
anonim 2013-08-19 10:42:29
Pracowalam pod ta marka przez dluzszy czas i mam mieszane uczucia. Wynagrodzenia nie zawsze w terminie (czesto poslizg trwal ok tygodnia), umowy "smieciowe" juz teraz tylko i wylacznie, lokal czasami byl zamykany nie wiadomo dlaczego, szkolenia przeprowadzane przez przedstawicieli firmy sa nijakie, pracodawca rzada wynikow ale i skapi na wszystkim, biurokracja w firmie niesamowita a caly dzial ksiegowosci powinien dostac klapsa w tylek. kontakt z zaloga masz taki, na jaki sobie pozwolisz... niektorzy "kierownicy" mysla ze Pana Boga za nogi zlapali dostajac najnizsza krajowa plus cienka premie i pysznia sie pseudo stanowiskiem na wszystkie strony. Na tak duza ilosc placowek tylko dwoch KR co jest smieszne bo kontakt z moim byl moooocno ograniczony.
Firma ogolnie stara sie zaangazowac w twoje zycie prywatne, niestety tylko ciagla praca i dostepnoscia pod telefonem 24h na dobe. [usunięte przez moderatora] nie polecam.
anonim 2014-06-18 19:50:19
Dokładnie jak pisze osoba wyżej. Zgadzam się we wszystkim! Praca 24 godziny na dobę, śmieszna opcja na "telefon", nic zaplanować prywatnego nie można. Umowa zlecenie dla studentów, ale i osób które nie studiują, która podpisywana jest co miesiąc od nowa. Wypłata dopiero po miesiącu i jeszcze nie pełna. Jak im się podoba to obcinają godziny pracownikom bo ich zdaniem np w ten dzień nie musiało być dwóch pracowników w kawiarni, wystarczyłby jeden, albo w ogóle bez podania powodu obcinają wynagrodzenie. Kierownicy regionalni nie potrafią nic załatwić. Odzywają się jak tylko czegoś potrzebują. Mają swoich ulubieńców, których faworyzują. Straszna firma. Nie polecam! Unikajcie z daleka jeżeli szukacie pracy to wszędzie, ale nie tam!
eman 2015-05-31 19:35:44
święta prawda, nikomu nie polecam pracy w tej sieci kawiarni, na początku może wydawać się ona fantastycznym, ciepłym miejscem, ale już po kilkunastu dniach pracy uświadamiasz sobie, że coś tam śmierdzi, mimo początkowo wszechstronnych uśmieszków ze strony kierowniczek zmiany. Niesamowita faworyzacja znajomych, całkowite poniżanie nowych pracowników. Nikomu nie polecam pracy w takiej atmosferze.
natalka007 2015-11-25 00:51:16
Haha, pod warunkiem ze dadza Ci zarobic te 1000zl bo z tym to bywalo ciezko ;D
anami 2015-12-11 15:32:10
Brak wypłat na czas! wypłaty w ratach dopiero w połowie następnego miesiąca, brak kontaktu z szefem! Umowy śmieciowe, -30% z wypłaty jeśli szefowi coś nie podpasuje! CAła spółka to jedna wielka ściema. SKĄPSTWO OSZUSTWO KŁAMSTWA! NIKOMU NIE POLECAM
Milord 2016-05-20 21:43:38
Wypłaty nie są w ratach, wypłaty są tak jak trzeba, moim zdaniem to dobra rzecz i wartościowa informacja dla wszystkich, któzy wierzą w plotki, że czegoś tu brak
Zostaw swoją opinię o CAFE CLUB - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAFE CLUB