Lukoil Polska

Piła

Opinie o Lukoil Polska

niko 2012-09-12 14:23:16
Witam to moja opinia ;sama praca ok! ale kierownik z LUKOIL to [usunięte przez moderatora] ! Płaci po niżej średniej krajowej za inwenturę obciąża pracowników!!!!!! Premie dodatki za nocki sobie w kieszeń pakuje !!!!! Dopisuje pieniądze z rozliczenia z zamknięcia kas. POWIEM TAK TAK TO [usunięte przez moderatora] TAK NA NIEGO MÓWIĄ PRACOWNICY Z ENERGETYKI TAM TEŻ OKRADAŁ LUDZI DLATEGO JUŻ TAM GO NIE MA !!!!! TERAZ OKRADA Z NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ !!!!! CZY W KOŃCU INSPEKCJA PRACY PRZESTANIE PIC Z NIM KAWĘ I POGONI TEGO [usunięte przez moderatora] !!!!!!! POZDRAWIAM
gf 2016-04-27 20:23:28
hej hej widze ze pojawila sie od nich oferta pracy na stanowisko Treasury Specialist w Warszawie z cala pewnoscia trzeba tutaj dobrze znac jezyk angieslki chociaz z drugiej strony to nic nowego w dzisijszych czasach @wisi a skad mialaes takie informacje?
Zostaw swoją opinię o Lukoil Polska - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lukoil Polska