Opinie o FLOKATEX w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy FLOKATEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w FLOKATEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FLOKATEX w Łódź

Pracowałam tam ponad tydzień, a nadal nie zostałam wypłacona. Zachowanie właścicielki jest poniżej zera. Przy wszystkich pracownikach ubliża i poniża. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywała umowę oraz świetne zarobki. Zaczęłam pracę, po dwóch dniach szefowa powiedziała, że mnie zarejestruje i na koniec dnia wypłaci. Jednak tego nie zrobiła. Pracowałam jeszcze przez tydzień. Jak się upomniałam o pieniądze to zwyzywała mnie. Jeszcze tego samego dnia podziękowałam, a pieniądze nadal nie zostały przelane na konto. Nie polecam nikomu.

Iwona

Właścicielka firmy jest osobą niespełna rozumu , omijać szerokim łukiem. Polecam. Zlecając komuś pracę , próbuje zrobić z niego złodzieja, żeby tylko nie zapłacić za wykonaną pracę.

Bart

Radzę omijać szerokim łukiem. Pracowałem tam krótko w 2016 r i do dzisiaj nie widziałem takiej patologii.. Co innego na umowie co innego do ręki. Płatności gotówką by nie zostawiać śladów. Ludzie mieli ucinane po kilkaset zł z pensji za błędy popełnione. Poniżanie pracownika i traktowanie Cię jak śmiecia masz jak w banku. Wystarczy tam pójść. Gdyby to ode mnie zależało dawno już by było zaorane a Państwo K pierdzieli by w prycze twarde za to ile ludziom szkód narobili i to nie tylko tam w firmie ale na wyjazdach. Absurd, wybryk, abstrakcja, żenada, wynaturzenie, groteska, żart, ironia to jedyne słowa które mi przychodzą na myśl o tej firmie. Radzę z daleka omijać.

Iwona Nowy wpis

Iwona Nowy wpis
@Bart

2016 rok to już dośc odległe czasy, sporo na świecie się działo przez te lata gdy tam nie pracowałeś już, masz pewnośc że teraz w 2023 jest tak samo i nadal można nie polecac? nie ma o firmie nic nowego, moze jednak były jakies zmiany na lepsze? nic od byłych kolegów z firmy nie slyszales czy nie masz z nimi kontaktu ?

Bart Nowy wpis
@Iwona

Nie mam z nikim kontaktu z tej firmy i nie chciałbym mieć bo kojarzyłoby mi się to z tą firmą tylko. Ja się pochorowałem i leczyłem nerwy po tym epizodzie a byłem tam bardzo krótko. Ale wystarczająco długo by wiedzieć, że to co tam się dzieje to istny terror psychiczny i łamanie praw człowieka. Ludzie którzy tam pracują mają chyba nóż na gardle i są chyba w jakiś sposób zastraszeni bo mi się w głowie to nie mieści żeby pracować w takich warunkach tyle lat. 9 lat to dużo odkąd tam byłem ale nie ryzykowałbym idąc tam na miejscu kogoś kto nie zna tej firmy :) Całkiem niedawno słyszałem od jednej kobitki, że uciekła stamtąd w popłochu bo była w szoku, że tak się można zwracać do człowieka. Kto nie zna tematu pójdzie ale kto ma trochę oleju w głowie i widzi opinie nie tylko moje ale innych ludzi da sobie spokój i nie będzie ryzykował. Zakład dawno nie powinien istnieć albo właściciele powinni być z wyrokami takie moje zdanie.

pietras Nowy wpis
@Bart

cześć , a na jakim stanowisku tam pracowałes ?

Iwona

Ana

Nie polecam! Unikać tej firmy jak ognia! Byłam pierwszy dzień w pracy, byłam świadkiem jak właścicielka poniża, obraża, wyzywa, gnębi, zastrasza pracowników! Wytrzymałam 4 godziny! (usunięte przez administratora) zero szacunku

ELA

TO CO CZYTAM TO JEST STRASZNA.DLACZEGO TĄ FIRMĄ NIE ZAJMIE SIĘ PIP I WIELE INNYCH ,TRZEBA TO NAGŁAŚNIAĆ.NIE MOGĄ BYĆ BEZKARNI.JA SPRAWDZIŁAM OPINIE PO ZNALEZIENIU OGŁOSZENIA ŻE SZUKAJĄ CHAŁUPNIKÓW DO SZYCIA.JAK NAJDALEJ JEŻELI TO PRAWDA NIECH ZWIJAJĄ INTERES.

Ola
@ELA

Prawda!!!! Ludzie się boją ze stracą pracę i pensje i nie będą mieli z czego żyć dlatego zaciskaja zęby i milczą. Ale prawda jest taka ze tym prywaciarzom się w (usunięte przez administratora) przewraca bo nie rejestrują płacą psie pieniądze i traktują ludzi jak śmieci .

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FLOKATEX się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Andzej

Około 1,5 tygodnia pracy ,inne stawki podane w ogłoszeniu inne przy wypłacie . W zyciu bym nie pomyślaŁ,że można tak źle traktować i poniżać ludzi.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w FLOKATEX?

Bebe

Najgorsza atmosfera, wieczne nerwy.. szkoda słów.

Jak jest z awansem w FLOKATEX?

Ona

Nie marnuj czasu na tą firmę...

Bogna

A wystarczy być dobrym pracownikiem i powodu do narzekania nie ma, ja w każdym razie polecam firmę.

Justyna

Jak przeprowadzają rekrutacje? Czy trudno dostać się tu do pracy?

romano

Pracowałem tam przez 10 miesięcy,szef ok. szefowa z innnej bajki((usunięte przez administratora))nie polecam

@romano

A na jakim stanowisku pracowałeś? Opowiesz nieco więcej o samych warunkach? Rozumiem, że relacja z kierownictwem była dla Ciebie najbardziej problematyczna, a czy jest coś, co podobało Ci się szczególnie? Jak oceniasz poziom wynagrodzenia i możliwości rozwoju?

Ada
@romano

Porządna Firma,istniejąca kilkanaście lat,pensja na czas,atmosfera ok.

Natalia

@Monika, Twoja opinia jest bardzo ogólna. Czy mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź i dodać więcej informacji o warunkach pracy u tego pracodawcy? Jaki rodzaj umów jest podpisywany przez pracowników? Czy są to umowy zlecenia, czy na czas określony? Jak wygląda czas pracy, czy są nadgodziny? Pracownicy są objęci pakietem socjalnym? Czekam na Twoją bardziej szczegółową opinię.

@Natalia

Umowę o prace na czas określony ,ubezpieczenie jest. Pójdz i sama się dowiedz na jakich warunkach zostaniesz zatrudniona a na pewno otrzymasz pełne informacje.

Natalia

@Stefan, może mógłbyś rozwinąć swoją opinię i dodać trochę konkretów? Jakie warunki pracy proponuje pracodawca i jakich kwalifikacji oczekuje? Czy obecnie są prowadzone rekrutacje w firmie? A co z atmosferą w pracy, czy jesteś z niej zadowolony i masz dobry kontakt z przełożonym? Każda Twoja uwaga będzie cenna.

@Natalia

Praca jak to praca wszędzie trzeba pracować. Jak się pracuje dobrze to nie ma kłopotów.

Jeśli ktoś lubi pracować, ta praca będzie ok.

Stefan

Praca w Flokatex jest ok, jak się pracuje i nie robi kłopotów to nie można narzekać, roboty zawsze jest, nie można narzekać

Natalia

@Krzysiek no ale czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Takie szczegóły są istotne dla osób, które teraz się zastanawiają czy próbować swoich sił czy raczej nie w FLOKATEX.

Natalia

@Krzysiek a powiedziałbyś jak wygląda Twoja praca? Jakieś jeszcze są pozytywy pracy w FLOKATEX? To firma, którą możesz polecić innym? Zainteresowałoby to osoby szukające pracy.

Krzysiek
@Natalia

Praca jak każda inna,wszędzie trzeba pracować

W końcu pozytywna i prawdziwa informacja.

Krzysiek

Pracuję w tej firmie od pół roku, i nie mam na co narzekać, jest robota, wypłatę dostaję w terminie, normalne warunki pracy

Czlowieku co Ty za głupoty wypisujesz,pora wziąć się do pracy

jacek

To skoro pojawily się podwyzki @aga, to się nie dziwię, że są tak opłacalni. Ciekawe jak teraz wygląda atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o FLOKATEX - Łódź

• Jak się pracuje w FLOKATEX?

Zobacz opinie na temat firmy FLOKATEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

FLOKATEX