ZPHU Jantex Teresa Lugowska

Niesamowita firma
Ewę 2014-01-15 14:57
SMS
Jaroslaw 2015-08-10 19:22
Nie polecam. ta firma to dno totalne.
nolimit 2016-02-27 02:39
niby 8 godzin pracy a tyrają po 10,12 godzin za 1zł do godziny więcej takie nadgodziny płatne? Wstyd za takie traktowanie!!!!!
anna 2016-04-24 18:25
a jak wyglądają zarobki, możesz podać jakieś widełki @nolimit, czy każdy musi pracować po godzinach i jak jest z umową ? Zatrudniają na podstawie umowy o pracę, czy tylko jakieś zlecenie czy coś podobnego?
byly pracownik 2017-08-01 16:48
Duzo obietnic, male wywiazanie sie z nich. Po 8 godzinach pracy opuszczajac zaklad szef i inni pracownicy patrza na czlowieka jak na przestepce. Soboty i niedziele platne +1 zl do normalnej stawki godzinowej. Problematyczni kadrowi, niesympatyczni, nie doceniaja ludzi, ich rodzin i w glebokim powazaniu maja swieta i twoje wakacje. Kobiety pracujace to w wiekszosci dno, zgryzota, chamstwo i prostactwo. Gnebia mlodych i nowych pracownikow, szef nie reaguje! NIE POLECAM FIRMY!
Zostaw swoją opinię o ZPHU Jantex Teresa Lugowska - Stara Tuchorza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPHU Jantex Teresa Lugowska