PPUH Moskit Marek Strzyż

Śliwniki

Opinie o PPUH Moskit Marek Strzyż

anonim 2011-08-17 15:25:12
witam bylem w tej firmie w sprawie pracy ale zrezygnowalem warunki tragiczne maszyny stare brud syf i nielad a pracujom tam sami rolnicy za darmo bo szef m[usunięte przez moderatora] niewyplaca im pensi a oni nadal robiom spawarki stare brakuje materialu szef chodzi j[usunięte przez moderatora] i na okroglo krzyczy na pracownikuw malarnia tragiczna filtry nie chodzom niema wentylacji piec niedziala w piaskowni brak nadmuchu niema nawed czym piaskowac bo niema kasy na zakup piasku wspulczuje temu malarzowi a szef na niego krzyczy nie idzcie tam do pracy ja tam bylem i poszedlem z tamtod a maszyny som skladane niechlujnie na odpiepsz dziwie sie kto je kupuje a potem same reklamacje som nawed ubran roboczych szef niedaje ani przeszkolenia bhp ani zadnych uprawnien nikt tam niema unikajcie tej firmy
hj 2014-12-07 12:40:18
a takie coś jak słownik to znasz.Analfabeto
Zostaw swoją opinię o PPUH Moskit Marek Strzyż - Śliwniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Moskit Marek Strzyż