logo Cursor

Cursor

Radom

Opinie o Cursor

Ofiara - ... 2012-10-10 20:34:32
Cursor rarom - (usunięte przez moderatora) i kretacze, ktorzy obiecuja i nie wyplacaja pieniedzy, zmieniaja stawki na koniec miesiaca bez wczesniejszego informowania. Ale oni dlugo nie pociagna. (usunięte przez moderatora)..Jesli ktos nie wierzy zapraszam na maila klasa22@interia.pl
aaaa :) 2013-02-08 14:25:33
Firma super:) bardzo miła atmosfera w pracy:) jedno drugiemu pomaga:) zawsze jest wesoło:) polecam tą pracę osobom które lubią prace w miłym towarzystwie i które wiedzą czego chcą w życiu:) Pensja na czas a to jest najważniejsze! :)
Kamiśka 2013-02-08 15:46:19
Ofiara - ... - 2012-10-10 20:34:32

Cursor rarom - (usunięte przez moderatora) i kretacze, ktorzy obiecuja i nie wyplacaja pieniedzy, zmieniaja stawki na koniec miesiaca bez wczesniejszego informowania. Ale oni dlugo nie pociagna. Pozdrowienia (usunięte przez moderatora)..Jesli ktos nie wierzy zapraszam na maila klasa22@interia.pl
Każdy kto odchodzi lub zostaje zwolniony wylewa swoje żale i oczernia innych, a jak trzeba ocenić siebie to jest idealny.
(usunięte przez moderatora)? Niby kiedy Cię tak oszukali "Ofiaro" pensja zawsze jest wypłacana do 15, więc zamilcz kobieto:D Pozdro:*
....ja 2013-02-11 23:10:41
a ja serdecznie pozdrawiam (usunięte przez moderatora) bo to człowiek do rany przyłóż.....sympatyczny,wyrozumiały i naprawdę spoko...każdemu życzę takiego przełożonego....a jeśli chodzi o pracę to każdy jest kowalem swojego losu....albo rybki albo akwarium....pracujesz i dajesz z siebie wszystko zarabiasz...nie pracujesz nie zarabiasz....
irek 2016-05-17 23:05:05
firma aktualnie poszukuje ankieterów terenowych do Warszawy @gracz oferują wynagrodzenie - 3000 zł netto miesięcznie, pracę od poniedziałku do piątku do 30.05, zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło
Zostaw swoją opinię o Cursor - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cursor