Opinie o Obi w Bytom Chorzowska 86

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Obi. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Obi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi w Bytom Chorzowska 86

Kicia Nowy wpis

Polecam obsługę marketu Obi w Bytomiu na Chorzowskiej. Szczególnie Pana Krystiana. Bardzo miły młody człowiek. Zawsze uśmiechnięty. Wiele razy mi pomógł. Zresztą nie tylko mnie. Doskonale się zna na swojej robocie. Warto korzystać z jego wiedzy ...

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Obi?

GABI Nowy wpis

Dzisiaj byliśmy z mężem w OBI , aby zorientować się w sprawie rolet. Nasza wiedza była na poziomie zerowym. Podeszła do nas Pani Irena, specjalistka od rolet. Pełen profesjonalizm, niesamowita wiedza . Pani Irena w bardzo przystępny sposób wszystko wytłumaczyła, odpowiadała na nasze bardzo czasami dziwne pytania. Doradziła, podsunęła rozwiązania, pokazała jak je zamontować. Zrobiła kalkulację. Proponujemy przyznać Pani Irenie premię za bardzo dobrą pracę. Dziękujemy :)

Wiecie, czy Obi udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Brałeś udział w rekrutacji do Obi. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
jerzy

swietna obsluga, zyczliwość i profesjonalizm w diałaniu.Dziekuje i pozdrawiam

Isia

Byłam dzisiaj w sprawie reklamacji dot.nozyc do żywopłotu, jestem pełna podziwu jak bez problemu i z życzliwością można załatwić sprawę. Robie zakupy tam już od lat i nigdy nie spotkałam się z negatywnym załatwieniem sprawy,polecam

Ulabed

Byłam dzisiaj obsłużona przez pracownika o imieniu KRYSTIAN w Obi Bytom ulica Chorzowska. Pan Krystian był bardzo uprzejmy, pomocny. Pochwalam !

Boniek

Niestety z przykrością nie polecam pracy w Obi. Firma jak i kierownictwo nie szanuje swoich pracowników. Rozumiem ze umowa na czas określony kończy się z dniem na jaki była zawarta ale z czystej przyzwoitości ludzkiej można poinformować pracownika wczesniej o nie przedłużaniu z nim umowy chociażby po to aby pracownik miał czas na poszukanie sobie nowej pracy.

Anita
@Boniek

To prawda. W ostatnim czasie w markecie w Bytomiu na Strzelców takie niefajne praktyki się stosuje. Tydzień przed końcem umowy informują że nie przedłużają umowy, a czasami do końca nic nie mówią. Żenada

Dzień dobry w dniu dzisiejszym chciałam podziękować pani Sandrze z ogrodu za przemiłą obsługe, pani bardzo dobrze mi wytłumaczyła na temat danego produktu .bardzo proszę o wynagrodzenie panią

Aleksander

Moja ostatnia wizyta w OBI w Bytomiu na Chorzowskiej miała bardzo edukacyjny przebieg. Chcąc zakupić pompę do wody udałem się na dział ogród, tutaj po kilkuminutowej wycieczce w poszukiwaniu sprzedawcy natrafiłem na rudowłosa jak sie potem okazało kierowniczkę działu z telefonem przy uchu. Na moja prośbę o pomoc przy pompach usłyszałem tylko -zaraz wezwę pracownika i odeszła. Stałem jak wryty bo zawsze mi sie wydawało, że osoba piastująca kierownicze stanowisko w takiej placówce powinna znać swój asortyment a tu lipa. Po chwili podszedł do mnie sprzedawca , w międzyczasie zmuszony do udzielania odpowiedzi innym klientom i tutaj zostałem obsłużony w sposób perfekcyjny. Człowiek znał się na rzeczy, dostałem odpowiedz na wszystkie moje zapytania i dostałem to co potrzebowałem. Ja rozumiem trudności na rynku pracy, ale na tak wielki dział żeby klient musiał szukać sprzedawcy który umiejętnie go obsłuży to już coś nie tak . Omijajcie kierowników oni są pewnie od wyższych celów jak wzywanie sprzedawcy :)

Marta.

Pozdrawiam Wszystkich Pracowników. Marta ;-)

@Marta.

Po twoim wpisie domyślam się, że pomiędzy pracownikami panuje dobra atmosfera i relacje? :D

Antonow283

Pani Ewelina z ogrodu jest bardzo uprzejmą i miłą Panią ostatnio mi bardzo dobrze doradzila w zakupie grila

Marzena
@Antonow283

Dopiero po majówce go kupiłeś? :( Który w sumie brałeś, ten z większych raczej?

Witam, dzisiaj otrzymałem moje zakupy które zamówiłem telefonicznie. Transport terminowo, przesyłka kompletna, bardzo miła i profesjonalna obsługa, polecam. Pozdrawiam zmokniętego Pana kierowcę.

Maria
@Marek

Ile czekałeś na taki transport od chwili zamówienia?

dana

Witam . Z czystym sumieniem mogę polecić ten sklep. Pracownicy mili i pomocni.Klientowi poświęcają tyle czasu ile potrzeba,bez pośpiechu. Szczególne podziękowania dla Pana DANIELA - bardzo dziękuję za pomoc.

@dana

Kurczę, a mi to zawsze ciężko się doczekać na kogoś żeby pomógł. No widocznie trzeba się wstrzelić w dobry moment :D

Mars
@Paweł

Albo mieć dobrze zorganizowaną robotę i spoko szefa

Roman KOWALIK

KILKA MARKETÓW na ŻYWO ORAZ w SIECI ODWIEDZAŁEM # TRAFIŁEM SZCZĘŚLIWIE do " O B I " # TAK JAK "OBI", INNY MARKET NIE ROBI # NA OSTATNIĄ SZTUKĘ WC TRAFIŁEM # ZDZIWIENIE MOJE BYŁO PRZEMIŁE!!!# PRACOWNICY SZYBKO z EKSPOZYCJI WC ODKRĘCILI # ZAPAKOWALI WC KOMPAKR i DOBRZE ZABEZPIECZYLI #*** DLATEGO TAKIE WYZNANIE FORMUJE # GDYŻ ICH PRACA NA UZNANIE ZASŁUGUJE # >>PRACOWNICY MAJĄ CHĘCI, WIEDZĘ I KLASĘ # TRZEBA ICH =POZDROWIĆ= przez "K A S Ę" !!!# Czytaj K O N T A OSOBISTE

Woncki

Witam na jakie zarobki można liczyć przy rozpoczęciu pracy w Obi?Jak wyglądają zarobki u pracowników z dłuższym stażem pracy?pozdrawiam

Johny
@Woncki

Na zbyt dużo nie licz podstawa oscyluje obok minimalnej krajowej o premiach zapomnij.Podwyżka wg widzimisie kierownika lecz nie wcześniej niż po co najmniej roku.

Woncki
@Johny

Johny dzięki za info,szkoda czasu na taką robotę pozdro

Beata

Bardzo serdecznie dziękuję Panu Erniemu za profesjonalną i miłą obsługę przy wyborze towarów. Dzięki niemu kupiłam basen oraz kosiarkę spalinową z której jestem mega zadowolona. Oby było więcej takich pracowników jak Pan Erni. Posiada bardzo dużą wiedzę na temat sprzedawanych w sklepie produktów. Zakupy dla mnie na dziale Ogród to naprawdę przyjemność, a nie udręka jak w niektórych sklepach. Dziękuję !

Bartosz

Dzięki panu Erniemu za polecenie nożyc do żywopłotu akumulatorowe firmy Lux , spełniają moje oczekiwania

Witam, ostatnio kupowałam kabinę prysznicową. Polecam Pana Marka. Posiada ogromną wiedzę. Jest rzetelny i kompetentny ( cierpliwy też ). Dziękuję za pomoc.

JACEK BYTOM KUCHNIA

Witam serdecznie zapraszam do sklepu i tylko do Pani Moniki umie doradzić i poświęcić czas dla klienta pozdrawiam serdecznie ps jak będę cojs kupował to tylko u tej Pani Moniki!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Bytom

• Jak się pracuje w Obi?

Zobacz opinie na temat firmy Obi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Obi