Opinie o FM Logistic w Jarosty

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FM Logistic. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie FM Logistic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FM Logistic w Jarosty

Cdc

Ścieżka kariery jest po znajomości inaczej sie nie da w tej firmie nawet są szefowie ekipy bez ekipy

Nika
@Cdc

To prawda szefowie siedzą na bloku i potrafią przez 8 godzin mecze oglądać, a pracownikowi pot po dopiero się leje .Ale kierownicy udają że nic nie widzą takie rzeczy dzieją się na CDC preparacja jest 2 szefów którzy już dawno powinni już dawno wylecieć

UDT operator Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Od ponad roku nie dają żadnych ogłoszeń o prace kiedyś z lodówki nawet wyskakiwali co nie ma pracy ? Czy robotnicy ze wschodu napłynęli ?

@Cdc

Taki to ma życie nic nie robić a brać kasę za szefa

Nika Nowy wpis
@Cdc

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z FM Logistic? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Cdc Nowy wpis

Brak szacunku wykorzystanie poniżanie pracownik jest tylko cyferka a nie osoba szanowana dlatego sami odchodzą

Cdc

Praca kierowników to tylko donoszenie na kogoś widzą karton na podłodze to zamiast podnieść to lepiej robić zdjęcia i wysyłać meile do wszystkich tak to można pracować i brać premie na full .....

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w FM Logistic spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Czy FM Logistic organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jak najbardziej.

Co też Pan opowiada, jaka IKEA xD gdzie Pan miał załadunek/rozładunek?

Kierowca

Kto nadzoruje osoby odpowiedzilne za kontakt z kierowcami,katastrofa to mało powiedziane.Rutyna oraz brak zaangażowania że strony obsługi doprowadza kierowców do szału.Nawet tych obcokrajowców.Poplecznictwo rodzinne działa w najlepsze,czy IKEA ma nad ty nadzór.

cdc

kierownicy bez większego rozumu oraz inteligencji, pochopne działanie, szukanie problemów na siłę, wszystko opiera się na znajomościach, jedyny plus akceptowane wynagrodzenie

Gogul
@cdc

Wynagrodzenie jak na 4brygady jest słabe. Widać że chyba nie znasz tematu w kontekście tego ile zarabia się w innych firmach gdzie ten system obowiązuje.......Jakby tej premii było z 30% :D To wtedy ok. Ale 3800 brutto i do 10% premii gdzie kierownicy tylko czekają byś całości nie miał to tragedia....

Ramzes

Czy praca jest we własnej odzieży czy jakieś specjalnej firmowej? Jest możliwość posiadania przy sobie telefonu? Nie chodzi tu o używanie a bardziej w razie sytuacji, gdy jest konieczność kontaktu z rodziną pilna(choroba itp.)? O której wyjeżdża autobus z Piotrkowa Trybunalskiego? (bardzo ważna informacja, gdyż muszę dojechać do Piotrkowa i nie wiem czy będę się wyrabiał).

@Ramzes

Daj sobie spokój z tą firmą. Tutaj dostaniesz 3800 brutto + Do 15% premi zależnej od wydajności i obecności w pracy. Bardzo kontrowersyjną sprawą jest kwestia pracy w 4 brygadach na 3 zmiany 7 dni w tygodniu. Idź lepiej do Dino na magazyn w Wolborzu ale na dział wydań towaru/załadunki. Tam jeździsz tylko i wyłącznie wózkiem do zaladunków. W Dino na załadunkach pracujesz na 3 zmiany od pon do piątku i ZAWSZE MASZ CAŁE SOBOTY WOLNE.Zarobisz ok 3600/4000 tyś zł netto na rękę na start. Idź do Dino w Wolborzu. ALE NA ZAŁADUNKI/WYDANIA TOWARU. Będziesz zadowolony. FM sobie daruj....

@Bobo

Zapomniałem Tobie opisać warunki uzyskania tych pieniędzy w Dino. A więc czytaj uważnie: Kwotę 3600/4000 zł na rękę zarobisz oczywiscie w Dino ale jest to wynagrodzenie na które składają się 4 części. Podstawa, premia za obecność w pracy, premia za samodzielność w pracy i brak błędów, godziny nocne + 20%. Po okresie próbnym jak bedziesz samodzielny czyli bedziesz w tym Dino sam bez pomocy brygodzisty i kolegów robił załadunki + będziesz przychodził do pracy (zero nieobecności) dostaniesz na łapę ok 4 tyś na rękę. I tam wszyscy po 3 miesiącach pracy tyle zarabiają chyba że są na L4 albo nie ma ich w robocie. 3010 brutto podstawy + 500 brutto za obecność + ok 300 brutto za godziny nocne + 1200/1700 brutto premii za samodzielność w pracy i brak błędów. Ostatnia premia w całości jest tam przyznawana po 3 miesiącach pracy. I to ZAWSZE! Chyba że walisz wiemy w co :) System pracy w tym Dino na załadunkach to: Rano pon-piątek po 8h Noc pon-piątek 8h potem Popołudnie pon-piątek 8h i Noc pon-piątek 8h.

@Bobo

A jak z pewnych powodów nie chcesz iść do Dino bo np. 3 nocna zmiana jest dla ciebie problematyczna to masz 2 opcję. W Koloni Zawadzie jest firma Ta-no która zajmuje się produkcją przyczep. Właściciel Pan Tadeusz Nockowski to mega fajny i uczciwy facet. W Ta-no pracujesz na dwie zmiany po od 8h do max10h i masz na start od 20 do 22 zł netto na rękę za godzinę. Zarobisz tyle saomo co w Dino ale bez nocek a jak dasz w palnik i będziesz robił po 10h to i pod 5k podjedziesz. Pozdro i daj sobie spokój z tymi wyzyskiwaczami z FM.

@Bobo

A jak Dino i Ta-no Ci nie pasuje.....To masz 3 opcję!!! Haha. Też lepszą pod względem zarobkowym od FM. W miejscowości Zawada masz hurtownię stali ULAMEX. Tam jeździsz wózkiem pracujesz 9h dziennie (bez nocek) i masz ok 21/22 netto za h pracy plus premię. Kolejna 4 opcja: Stalflex TomaszówMazowiecki. Operator Lasera albo Magazynier. Od 19/20zł netto za h z możliwością rozwoju do 24 albo nawet 25. Praca 3 zm pon piątek. 5 Opcja Zcb owczary za Sulejowem. Nie wiem czy nadal aktualne w stosunku do poprzednich ofert (musisz podjechać i spytać co i jak) Ale tam magazynier ma na star ok 6000 brutto na start. Warunek trzeba dobrze jeździć wózkiem podnośnikowym. 6 Opcja zakład procukcji mięsnej Drob-Bogs w kaleniu. 2 zmiany i na start masz 5000 tyś brutto ze wskazaniem na 6000 tyś brutto. 7. Opcja Magazynier/Operator maszyn W Ontex w radomsku. Jest transport z Piotrkowa Trybunalskiego. Tam praca niestety w 4 brygadach ale zarobisz od 5250 do 6000 zł brutto na miesiąc. C.D.N.......... :D

@Bobo

@Bobo wszystko rozumiem, ale potrzebuję konkretnych odpowiedzi na pytania, które pisałem powyżej. Masz takie info?

@Ramzes

Za używanie telefonu masz naganę od kierownika i tracisz premię. Jak kier. ponownie Cię zauważy to lipa. Jest oficjalny zakaz używania tel. podczas pracy. Ubrania dostaniesz jak rozpoczniesz pracę w najbliższym terminie. W sumie z tymi ubraniami to dziwne pytanie....WSZEDZIE OBECNIE JAK MASZ DUŻĄ FIRMĘ TO W 1 TYG PRACY DOSTAJESZ UBRANIA. O dojazd spytasz się 1 dnia pracy co i jak. Ale nie myśl że dojazd jest w 100% SPONSOROWANY PRZEZ FM LOGISTIC. TY MUSISZ Z WLASNEJ KIESZENI DOŁOŻYĆ CHYBA 70ZŁ. OGÓLNIE TO NIEZŁY MACIUŚ JESTEŚ :) " MACIUŚ NIE DOTYKAJ RĄCZKĄ CZAJNICZKA BO JEST GORĄCY.....ALE JE CHCĘ !!!!" HAHA

@Ramzes

Dodam jeszcze bo zapomniałem...Po tym co napisałeś powiem ci Ramzesie że kariery w FM nie zrobisz.....Bo musisz/potrzebujesz korzystać z tel. w czasie pracy. Chcesz chodzić w swoich ubraniach a nie ich firmowych. Czyli już na starcie jak masz zamiar chodzić w swoich ubraniach i korzystać z telefonu w trakcie pracy na 10000000% będziesz już na starcie pozbawiony premi 15%. Bedziesz miał gołą podstawę ok 2900 zł na łapę z czego musisz jeszcze odliczyć każdego miesiąca 70zł netto na przejazdy. A jak Cię nawówią do PPK i jakiegoś PZU to będziesz miał z 2750.... Szok :D Na 3 zmiany 7 dni w tygodniu w 4 brygadach. Pozdro i trzymaj się biedna mordeczko :)

@Bobo

@Bobo no to po prostu pisz, że nie można mieć przy sobie telefonu. Po co taki wykład robić. Z ciuchami akurat nie wiedziałem, że to powszechna praktyka. Ok dzięki za info. Szkoda, że nie nikt jakiegoś rozkładu podrzucić. Tak wiem, że dojazd płatny. Nie wiem o co kaman z tym ostatnim. Po co takie wywody. Po prostu potrzebuję info.

@Bobo

@Bobo Kariera karierą. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Po prostu interesują mnie informacje o firmie. Nie muszę. Po prostu zapytałem. Nie napisałem nigdzie, że chcę chodzić w swoich. Dzięki za wszelkie informacje.

@Bobo

No nie wiem czy w Dino będzie zadowolony bo rozczarowanych tam pracą i płacą więcej niż w Ikea Jarosty :)

@Udt

Super że masz takie zdanie drogi kolego :) Ale tam 4brygad nie ma a tym samym pracy w trybie ciągłym. Poza tym 99% zakładów w województwie Łódzkim które działają w 4 brygadach płacą wiecej niż WY w tym eurokołchozie. Taka jest prawda. Weź się utrzymaj za te 2900 netto gdzie tej premii 15,% nie zawsze uświadczysz.

@Udt

Poza tym życie to nie tylko i wyłącznie praca w trybie ciągłym za 3 tyś netto jaj u was :D Życie to też spotykanie się ze znajomymi i dbanie o rodzinę gdzie u Was z uwagii na 4 brygady wygląda to słabo. Gdyby jeszcze zaeobki były takie jak w światowych firmach takich jak Ontex Zcb Owczary czy Pepsico za 4brygady czyli robotę w(piątek świątek i niedzielę) mowimy tutaj o chociaż 5500 brutto albo 6000brutto to byłoby super. A u was za TE 3 tysiące netto to starcza ledwie na wynajem mieszkania i jedzenie.... i to jest koniec :) Wyzysk jak sam skorwesyn. Gdyby to były jesze 3 zmiany...Ale wy wymagacie pracy w 4 brygadach 7 dni w tygodniu na 3 zmiany!!! ZA 3 TYSIĄCE NA RĘKĘ!! JESZCZE NIE CHCECIE PŁACIĆ ZA NADGODZINY GDZIE WSZĘDZIE JEST TO JUŻ STANDARD. WEŹ CHŁOPIE SIĘ NIE POGRĄŻAJ. JESTEŚCIE WYZYSKIWACZAMI I TYLE.

@Bobo

Nie 7 dni w tygodniu tylko 6 dni pracy 2 wolnego jak coś.

@Udt

Pisząc że pracujesz 7 dni w tygodniu miałem na myśli co innego. W 4brygadach robisz tak jak wypadnie w grafiku i nie ma czegoś takiego jak wolna sobota i niedziela....Rozumiesz kolego? Ale widzę że masz mentalność chłoporobotnika :) Lubisz być wyzyskiwany? Zdajesz sobie sprawę z tego że ta firma bazuje na wyzysku?

@Bobo

Ale w czym problem przecież nikogo nie zmuszają do pracy ,a Ty kolego gdzie pracujesz że tutaj się tak udzielasz????❓

@Udt

Jestem weteranem Fm Jarosty obecnie na obczyźnie :) I tak czasami mnie nostalgia łapie za serce.....Część starych ziomali nadal robi w FM'ie i mówią co i jak. Kiedyś chciałem nawet wrócić ale tutaj od lat nic się nie zmienia. Słaba kasa i te 4 brygady :( Dobra dam sobie spokój. Trzymajta się w tym FMie i pracujta na 200%. Może 15 procent premij będzie. Naraq ziomeczki.

Medivh

Ten cały koncern mam tutaj na myśli FM Logistics to nic innego jak esencja drapieżnego kapitalizmu rozumianego w XXI wiecznym wydaniu. W tej firmie każdy pracownik jest tylko i wyłącznie nędzną cyfrą w systemie informatycznym a w momencie gdy zostanie wyeksploatowany do zera zostaje zastąpiony kolejnym biologicznym robotem. FM Logistics to jeden z największych i najbogatszych Operatorów Logistycznych w Europie. Koncern ten rocznie generuje ABSTRAKCYJNE ZYSKI DLA Francuskich Kapitalistów. Przykładowo za rok 2020.r FM Logistics wygenerował 1,43 mld € przychodu...............Niestety pomimo tego faktu firma stosuje bardzo nieuczciwe warunki zatrudnienia swoim pracownikom na terenie III RP. Przykładowo FM Logistics w Jarostach: PRACODAWCA OFERUJE 3800 BRUTTO PODSTAWY I MAKSYMALNIE DO 15% PREMII !!!!!! TO JEST JAKIŚ ŻART !!!!!!!!!!! Kwota 3800 BRUTTO to w przybliżeniu ok: 2 893,91 PLN NETTO NA RĘKĘ. DODATKOWA PREMIA (DO 15%) JEST LICZONA OD OBECNOŚCI W PRACY(FREKFENCJA) I WYDAJNOŚCI PRACY. ALE TE NĘDZNE ZAROBKI TO JESZCZE NIC..........TO DOPIERO CISZA PRZED BURZĄ :D A więc ;D UWAGA.......... ;) W TEJ FIRMIE ZA 3800 BRUTTO (STAN NA 05.2022.R) + EWENTUALNA PSEŁDO PREMIA DO 15% PRACODAWCA WYMAGA BY LUDZIE PRACOWALI NA 3 ZMIANY ALE W 4 BRYGADACH 7 DNI W TYGODNIU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZALEŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!! POWTÓRZĘ JESZCZE RAZ 3800 BRUTTO + DO 15% PSEŁDO PREMII I PRACA W 4 BRYGADACH NA 3 ZMIANY 7 DNI W TYGODNIU. W ZASADZIE ZERO WOLNYCH WEEKENDÓW ZERO ŻYCIA PRYWATNEGO ZERO CZASU BY SPĘDZIĆ GO ZE SWOJĄ RODZINĄ\ŻONĄ\PARTNEREM............. JAKIE TO JEST SMUTNE...........JAKIE TO JEST PRZYKRE :( TA FIRMA W POWIECIE PIOTRKOWSKIM JEST ESENCJĄ ESENCJI WYZYSKU DRAPIEŻNO KAPITALSTYCZEGO A FRANCUSCY WŁAŚCICELE STOSUJĄ Z OGROMNYM SUKCESEM ZDOBYCZE NEOKOLONIALIZMU NA NARODZIE POLSKIM JUŻ OD LAT 90'SIĄTYCH XX WIEKU. W KAŻDEJ SZANUJĄCEJ SIĘ FIRMIE GDZIE MAMY SYSTEM 4 BRYGADOWY LUDZIE DOSTAJĄ DUŻY DODATEK ZA PRACĘ W 4 BRYGADACH I STOSUNKOWO UCZCIWE JAK NA POLSKIE WARUNKI ZAROBKI :( Przykłady: Radomsko ONTEX MAGAZYNIER\PRODUKCJA(praca w 4 brygadach) - startowe wynagrodzenie 5250 zł brutto/miesiąc + PREMIE Radomsko Whirlpool OPERATOR MASZYN (praca w 4 brygadach) - startowe wynagrodzenie 5000 zł brutto\miesiąc + PREMIE TOMASZÓW MAZ Pepsico (praca w 4 brygadach) - startowe wynagrodzenie 5000\5900 zł brutto miesiąc + PREMIE TOMASZÓW MAZ Chipita OPERATOR LINI PROD. (praca w 4 brygadach) - startowe wynagrodzenie OD 5000 zł brutto + PREMIE ZCB OWCZARY OPERATOR MASZYN MAGAZYNIER (praca w 4 brygadach) - startowe wynagrodzenie OD 6000 zł brutto + PREMIE ITD..................ITP................ Jeżeli dodatkowo zobaczymy jak wysokie są obecnie koszty życia w POLSCE\PIOTRKOWIE TRYB. MOŻEMY DOJŚĆ DO BARDZO PRZYKRYCH WNIOSKÓW : 1.Koszt wynajmu mieszkania/apartamentu który będzie nadawał się do zamieszkania to kwota w P.Tryb wynosząca z czynszem opłata administracyjną itd: OKOŁO 1700\2000 netto miesięcznie. Taki jest min. koszt wynajmu mieszkania w P.Tryb z opłatami. 2.Koszt jedzenia: Tutaj w zależności od tego kim jesteśmy i czy lubimy dużo jeść: Od.min: 500zł do 700zł. Jak ktoś lubi zapalić albo napić się alkoholu w weekend to nawet tego nie ujmuję w obliczeniach. 3.Artykuły higieniczne papiery toaletowe kosmetyki środki czystości i czasami jakieś pierdoły typu: żarówka wieszak czy ręcznik. Koszt miesięczny od min.80 do 350zł netto. 4.Raz na jakiś czas warto jest kupić sobie jakieś ubranie albo buty. No chyba że jesteśmy menelami to wtedy nie ma to znaczenia. Koszt od min. 100ZŁ do 300zł netto. 5.Transport: Ja wiem że są tacy ludzie że cały rok jeżdżą rowerem :D . Ale do rzeczy: Koszt miesięcznych wydatków jeśli chodzi o komunikację miejską ok. 100zł. Jak ktoś jeździ autobusem bo dojeżdża z jakiejś wiochy koszty wzrastają do 150/180zł. Koszt utrzymania auta biorąc pod uwagę obecne ceny paliw to szok i przerażenie : ( I tutaj damy sobie spokój. 6. Rozrywka: Jeśli ktoś chce trochę się zresetować po pracy na magazynie to też trochę musi wydać na jakiś Pub imprezę klub KNAJPĘ albo kino. Średni miesięczny koszt: Od 60 do 250zł netto. Chociaż ten punkt biorąc pod uwagę że pracujemy w 4 brygadach możemy sobie odpuścić. Ponieważ i tak poza pracą na nic innego nie mamy czasu :(

Medivh CIĄG DALSZY
@Medivh

DODATKOWO: -Przedszkole/Zajęcia dodatkowe dla dziecka (JAK MASZ dziecko + w zależności od wieku) -Wizyty lekarskie, leki -Ubrania dla dziecka (JAK MASZ dziecko) -Wyjście na miasto z żoną i dziećmi albo z kumplami -Hobby jeśli oczywiście poza pracą masz coś takiego................. -Kieszonkowe dla dziecka a wymiarze długoterminowym utrzymanie go na studiach itd. -Nieoczekiwane wydatki: Mandaty, naprawa samochodu, hydraulik Itd.......................... -Wesela, imieniny, imprezy:0 Po roku ciężkiej harówki chcesz pojechać na urlop z rodziną. Kwota kilka tysięcy złotych. Może jeszcze dojdzie jakiś inny wyjazd czy kolonie dla dziecka? :0 I OCZYWIŚCIE OPAŁ NA ZIMĘ :) GDZIE TONA WĘGLA OBECNIE KOSZTUJE JUŻ OKOŁO 2500NETTO + ^ I CAŁY CZAS DROŻEJE :( Część z tych rzeczy to koszty co miesiąc część raz na kilka miesięcy lub rzadziej. NA SAM WYNAJEM MIESZKANIA I JEDZENIE WYDAMY OBECNIE OKOŁO 2500 ZŁ NETTO MIESIECZNIE. A GDZIE RESZTA?????!!!!!!! JAK W TYM FM LOGISTIC BEZ TEJ PREMII (NIE ZAWSZE DOSTANIESZ TE 15% CZĘSTO JEST MNIEJ) NIE ZAROBISZ NAWET 3000 NETTO NA RĘKĘ ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!! PODSUMOWUJĄC: AŻ SERCE BOLI CZŁOWIEKA JAK WIDZI TAK STRASZLIWY WYZYSK SWOICH BRACI I SIÓSTR PRACUJĄCYCH U TYCH ZACHODNICH IMPERIALISTÓW. GDZIE POMIMO ICH UCZCIWEJ PRACY ŻYJĄ W NĘDZY I UBÓSTWIE NICZYM (usunięte przez administratora) W JAKIMŚ STAROŻYTNYM EGIPCIE SMAGANI PEJCZEM PO PLECACH PRZEZ POGANIACZY LUDZKIEGO BYDŁA KU CHWALE FARAONÓW : ( BOŻE CHROŃ POLSKĘ PRZED NEOKOLONIALIZMEM !!!!!!!!!!!!

SiewcaPrawdy
@Medivh CIĄG DALSZY

Zgadzam się w 100%. Szef tego magazynu w Jarostach to obrzydliwy Kapitalista Wyzyskiwacz który to dorabia się na krwawicy NARODU POLSKIEGO!!!! Facet wymyślił że praca w nadgodzinach w firmie która zarządza to wolontariat. FM Jarosty nie płaci za nadgodziny !!!!! To jest SKANDAL!!!!! Nadgodziny są w 90% do odbioru.

@SiewcaPrawdy

Pracujecie w 4 brygadówce i jeszcze nadgodziny ?!??!!

@Udt

Tak za nadgodziny nie ma kasy.

@Bobo

To kiedy te nadgodzin i jak nie ma kasy to oddają wolne ?

Niuniuś
@Udt

W 3/4 masz tylko do odbioru. Jak mają ciśnienie na robotę bo dużo wysyłek jest to wtedy "EXTRA" płacą za te nadgodziny. Ale tak normalnie jak robisz nadgodziny to starają się za nie dawać do odbioru (nadgodziny liczą się jako wolne i w 90% nie ma z nich kasy). Wyzysk straszliwy....Wszyscy w Piotrkowie płacą za pracę w nadgodzinach. A tutaj dają w 90% tylko do odbioru i masz wolontariat.

@Udt

Ty też chcesz iść do tego (usunięte przez administratora) Nie kochasz swojego życia? Masz honor? Stary 2900 netto w 4 brygadach na 3 zmiany gdzie robisz nawet w wigilię.....Jeszcze za nadgodziny w większości nie chcą płacić tylko oddają wolne. Kiedy TEN MAGAZYN ZOSTANIE PRZEJĘTY PRZEZ NORMALNEGO OPERATORA LOGISTYCZNEGO?????!!!! OD PONAD 10LAT DAJĄ OGŁOSZENIA DO RADIA I OLX +PRACUJ.pl ŻE POTRZEBUJĄ LUDZI DO PRACY. ALE LUDZIE NIE CHCĄ TUTAJ PRACOWAĆ BO MAJĄ SWOJĄ GODNOŚĆ!!!!! CHOLERNI WYZYSKIWACZE Z FM'u !!!! Jakby godnie płacili to noe musieliby szukać ludzi do roboty przez 10lat :D

GPU

Czy ktoś wie jak wyglądają zmiany/godziny pracy w administracji magazynu?

Czy w FM Logistic poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Bella

Cześć, poza podstawą możesz dostać 250 zł premii za absencję i 22% premii uznaniowej od 680 do 840 zł brutto, wszystko zależy jaką masz stawkę na umowie. Są też różne benefity, obiady dwudaniowe z deserem za 5 zł, kawa z automatu za 10 zł na miesiąc, busy za 70zł, które jadę przez całe miasto....

Logista
@Bella

A ile jest przerwy na ten obiad 15min?

@Logista

Jeśli pracujesz 8 godzin, to przysługuje Ci 30 minutowa przerwa, możesz podzielić na dwie po 15 minut, albo raz 30 minut na posiłek.

Logista
@Bella

To jaki jest system pracy po 8h czy 12h ?

Anna@

Czy w tej firmie pracuja osoby z Moszczenicy ?i czy byłby ktoś chętny na zabieranie dodatkowej osoby? Nie za darmo.

@Bella

Są to stare warunki zatrudnienia i wynagradzania. Obecnie jest to 3800 brutto podstawy i do 15% premii za wydajność i obecność wpracy + praca w 4 brygadach na 3 zmiany 7 dni w tygodniu.

Nówka

Czy ktoś ma rozkład jazdy z Piotrkowa? O której jest autobus i z jakich przystanków?

Jaka jest kultura pracy w FM Logistic?

No zapewne tak jak w każdej logistycznej firmie, kultura jest, ale też trzeba myśleć co się robi. Na pewno trzeba się zgrać.

UDT operator

To na jaką wypłatę można liczyć na początku bez nadgodzin ? Bo w systemie co u Was sie pracuje godzin więcej w miesiącu chyba?

Damian

Witam. Czy kursują jakieś busy z Piotrkowa na teren magazynu, bądź w jego pobliżu? Jeśli tak, prosiłbym o jakikolwiek rozkład. Pozdrawiam

@Damian

Tak, jeżdżą busy pracownicze, kurs zaczyna się od ul Sulejowskiej, są płatne ok 70zł miesięcznie. Jadę codziennie, w IKEA są 15 minut przed zmianą i odjazd z pod firmy ok 15 minut po pracy.

Mein Herz Brennt

Witam. Płacą tu nadgodziny?

Pan semafor
@Mein Herz Brennt

Jasne.

Jakub
@Pan semafor

Znasz firmę od środka, może powiesz mi jaka panuje tam atmosfera i jakie są relacje z szefostwem? Czy w razie jakichkolwiek problemów można się dogadać? Czekam na Twój wpis!

Pan semafor
@Jakub

znam ta firme od srodna prawie 10 lat. jak sie komus nie chce pracowac i ma wyj....e i woli co mc isc na LQuattro to niech zapomni ze firma mu da zarobic te marne 3kafle nawet. nie oszukujmy sie. lecisz w kulki zapomnij o kasie. w FM w ikei jest naprawde lajtowa robota. siedzisz swoim obsranym tlustym dupskiem na wozku przez 8h i wozisz te paletki z punktu a do b i nikt CI nad glowa nie truje wafla. jak chcesz miec 200 zl wiecej to idz sobie do zal....o albo di...o, czy ag...ty meble. ale napie....sz sie jak wieprz przezucajac 20 ton dziennie recznie. dla mnie komfort psychiczny w pracy i fizyczny jak i fajne relacje w ekipie i z szefem sa wazniejsze niz jakies zj....e 200 zl co wiecej daja w konkurencyjnych korporacjach. Ja szczerze polecam. choc kokosow nie zarobisz to jednak o stresie w tej firmie w pracy zapomnij. Lajt robota.

Hamer

Oczywiście :) a jemu wisi co się dzieje co nie ? Osobiście musi podejść aby zadowolić każdego obywatela !!!!!! Bo przecież telefonów służbowych nie ma aby dodzwonić się do odpowiedniego gościa !!!!!!

ciekawy

Witam! Szukając zarobku natknąłem się na ogłoszenie odnośnie pracy w tymże magazynie. Widzę mnóstwo negatywnych opinii, ale tak zwykle jest na goworku, jeśli chodzi o wszelkie magazyny i mam nadzieję, że nie jest tak źle. :) Mam jedno pytanie... Czy zarobek w granicach 2800-3000zł jest osiągalny od pierwszego, bądź drugiego miesiąca, jeśli jest się pracowitym, ogarniętym w robocie i chętnym na wszelkie nadgodziny? Dają w ogóle nadgodziny? Jeśli tak to sporo czy raczej rzadko się to zdarza? Pozdrawiam!

Piker
@ciekawy

Nie masz najmniejszych szans dostać 2800 przez pierwsze 3 miesiące :)

Dżery
@Piker

Ja jako wózkowy, w pewnej firmie na "z" mam 3 tys. na rękę bez nadgodzin. A nadgodziny płacą i to setki a nie do odbioru

Art.
@ciekawy

Kolego tyle to powinno się zarobić za samą obecność w pracy. A nie z nad godzinami. Jeśli pracować to normalnie A nie pokazywać na ile Cię jeszcze stać.

Forklift
@ciekawy

Nie ma szans, a wypłacanie nadgodzin to raz do roku, reszta do odbioru.

Niezadowolony
@ciekawy

Jeśli jesteś z Ukrainy to zrobisz nadgodziny "mordki zza wschodniej granicy" mogą mieć i po 260 godzin w miesiącu my Polacy musimy się prosić o każda (usunięte przez administratora) godzinę nadgodzin

????????
@ciekawy

Pracowałem tam i były nadgodziny. Ale w większości do odebrania, a nie do wypłaty. A jak już mieli "nóż na gardle" i musieli płacić, bo było full roboty, to było żeby najlepiej na ranku zostać, bo na popołudniówce to firma traci, bo setki musi płacić... OMG...

Pracownik..

Czytam te opinie i śmiać mi się chce. Pracuje tam niedługo bo zaledwie 3 lata i nie mam na wózku większego doświadczenia niż to co nabrałem w tej firmie. Nie mam też za dużo lat bo nawet do 25 mi jeszcze brakuje i wcale aż taka robota nie jest zła. Jeżeli ktoś chce pracowac i to robi a nie wali w (usunięte przez administratora) to spokojnie sobie zarobi nawet 2500. Praca nie jest ciężka jak niektórzy piszą i atmosfera wśród ludzi pracujących też jest okej. Wiadomo jak w każdej firmie są lepsze i gorsze okresy. Ja przy mojej pracy gdzie pracuje a nie siedzę na telefonie zarabiam nie mniej niż 2800-3000 miesięcznie i wcale nie robię nadgodzin bo aktualnie za nie (usunięte przez administratora) ale gdy płacą to mam nawet 3500 i w górę, zależy ile w miesiąc godzin nadliczbowych zrobię. Teraz możecie czytać i komentować to ale wystarczy się wziąć do roboty a nie tylko narzekać i wiecznie opisywać jak to wam jest źle i jak Was nie traktują. Także powiedzenie "jaka płaca taka praca " w tym przypadku nie jest trafna bo jak mają Ci zapłacić skoro albo stoisz i gadasz albo siedzisz na telefonie albo chowają się niektórzy po latach i czekają az się zmiana skończy jak większość osób w tym magazynie robi a tak naprawdę jak się normalnie robi to się normalnie zarobi i w tym przypadku słowa przewodnie to "jaka praca taka płaca" Pozdrawiam wszystkich geniuszy Internetu co teraz zamiast robić będą komentować to co napisałem

Wolf
@Pracownik..

Propaganda SOP-u nawet tu dotarła :)

endriu 76
@Wolf

a jak wyglada praca na preparacji jest bardzo ciezko czy lepiej na dziale e comerce zamowieniach internetowych

Majster
@endriu 76

Preparacja ok ale na cdc ekipa zgrana wysokie premie za produktywność tylko trochę ciężko z dzwiganiem

Wolf
@Majster

Co ma zgrana ekipa do premii skoro są indywidualne? ;)

Łobuz
@Majster

A jak wygląda praca na dziale Recovery? Jest tam zapotrzebowanie? W porządku kierownik/przełożony?

endriu 76

A NA JAKI DZIAL TERAZ PRZYJMUJA

Dhhdhdh
@endriu 76

Na każdy. Ta firma straciła swoje dobre imię dawno temu, biorą kogo popadnie z pocalowaniem w rękę. Kiedyś biedra, potem Kaufland .....a teraz Ikea jarosty...firma dziod.

Panie Prezesie Ci ludzie dla i na pana ciężko pracują. Dlaczego nie szanujecie ludzi, pracowników. Firma to Oni, Pana największe dobro, oni są motorem napędzającym istnienie firmy. dzięki pracownikom tym fizycznym produktywnym o firmie słychać daleko.

1910>1908

Ja na szczęście już tam nie pracuje. Jedynie za moją ekipą trochę tęsknię (bo za Wodzem APACzów w ogóle).

Zostaw merytoryczną opinię o FM Logistic - Jarosty

• Jak się pracuje w FM Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy FM Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FM Logistic?

FM Logistic