Black And White Style Mariusz Zielmachowicz

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Black And White Style Mariusz Zielmachowicz

RA Nowy wpis

O stanowisku projektanta mebli i wnętrz wiecie coś?:) Wpadłam na ogłoszenie o pracę, niby jest dawniejsze, ale bardzo mnie zainteresowało. Firma podzieliła się widełkami, jakies pół roku temu proponowali 7 000–9 000 zł. Czy w tę górną granicę wchodzi już kwota premii, którą ponoć oferują? Czy tyle może wynosić jedynie sama podstawa? Jakie szkolenia oferują? Budżet na nie jest raczej niewielki, czy naprawdę można wziąć udział w ciekawych kursach, wydarzeniach? No chyba, że chodziło o szkolenia typowo produktowe? ;-)

gosia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Witam Chciałabym dowiedzieć się o atmosferze panującej w pracy ,czy nowy pracownik może liczyć na pomoc tych dłużej pracujących? Od której do której są zmiany? Czy można pracować tylko na jedną zmianę? Proszę tylko o wiarygodne odpowiedzi od pracowników którzy tam pracują.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Black And White Style Mariusz Zielmachowicz?

RW Nowy wpis

Ej ja nie widzę żadnej oferty pracy a niżej pisze ktoś, że jest pełni ofert W sensie rozglądałem się na pracuj.pl i w ogóle jak wpisuje do wyszukiwarki to nie ma nic. Ktoś mnie może pokierować na ofertę pracy na produkcje? Ewentualnie napisze coś na temat obowiązków pracownika? Najważniejsze w sumie dla mnie to to czy dają umowę o prace? W jakich systemach godzinowych pracujecie?

Pracownik Biurowy

Rozmowa o niczym. W luźnej rozmowie wypytuja się o wszystkim. Udają przyjaznych.

KR

Chciałbym się wybrać na kontrolera jakości, teraz nie ma takiej oferty ale liczę ze może się coś nowego pojawi? Dlatego chciałabym zapytać o sama rozmowę bo ktoś niżej napisał ze na rozmowie trzeba ustalić jasno warunki pracy. I nie wiem za bardzo jak to ugrać, czy można proponować swoją stawkę? Jak w ogóle się dobrze do takiej rozmowy przygotowac, może macie jakieś porady?

Agnieszka

Witam. Czy ktoś jest w stanie napisać coś więcej o pracy w biurze? Chciałam tam aplikować.

Czy w Black And White Style Mariusz Zielmachowicz wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Rozmowa o pracę pozostawia wiele do życzenia. Rekrutacja przeprowadzona na zasadzie o niczym. Nie rozumiem po co mnie tam zaproszono. Żenada

Ktoś

Można się tu przyjąć na operatora maszyn? Wcześniej widziałem rekrutacje na takie stanowisko. I pisali o premii uznaniowej do wypłaty. Nikt w komentarzach o tym nie wspominał więc ciekawy jestem czy w rzeczywistości ją płacą. Ktoś ostatnio dostał, a jak tak to w jakiej wysokości?

Czarek

Wymagają, ale jak się zatrudnisz na dobrych warunkach , to też dobrze płacą. Ludzie pewnie jak wszędzie, mogę powiedzieć tylko o swojej zmianie, są naprawdę spoko i pomocni.

Małgorzata
@Czarek

No widziałam, że niektórzy na słabą pensję narzekali. To jak sobie te dobre warunki ustalić, o których piszesz?

Czarek
@Małgorzata

Jeśli ubiegasz się o jakieś stanowisko i wiesz że znasz się na tej pracy, to na pierwszej rozmowie musisz twardo ustalić warunki. Ja tak zrobiłem i muszę powiedzieć że jest wszystko na papierze tak jak ustaliliśmy,

Malutki

Moja opinia jest bardzo pozytywna.

Danuta
@Malutki

A dlaczego jest bardzo pozytywna? :D Super, ale co się na tę opinię składa? :-)

Malutki

Firma płaci uczciwie. Ekipa świetna.Ludzie normalni. Dobrze trafiłem.Pani Prezes jest stanowcza i nie lubi obiboków.

Ona

Atmosfera jest ok. Warunki pracy dobre . Pensja jak się czegoś nauczysz też jest dobra

Alicja
@Ona

mówisz o pracy na produkcji czy w jakimś innym dziale ? czy 3000 zl na reke mozna tam dostac?

Wanda
@Ona

A jak się nie nauczysz to jaka wtedy jest pensja? :D Bo mi ciężko nauka wchodzi do głowy...

Nie zdecydowany

Jakie warunki pracy, jak z socjalem, ile zmian, jak płacą?

pracuś
@Nie zdecydowany

Warunki pracy nie najlepsze, coś takiego jak socjal nie istnieje, bardzo niskie pensje (usunięte przez administratora) a jak już to smieciówka lub 1/4 etatu

Aleksandra

Parę miesięcy temu przewinęło się sporo pytań o godziny pracy. Też chętnie dowiedziałabym się czegoś na ten temat. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? Jak wygląda system zmianowy? Jak z wolnymi dniami? Czy istnieje szansa płatnych nadgodzin?

Magda

Jakie są godziny pracy ? Jak w weekendy?

Jsks

Witam,w jakich godzinach pracuje magazynier ????

Jonjones

Witam, w jakich godzinach pracuje magazynier ??? I czy w weekend tez ? Z gory dzieki

Witam, jak wygląda aktualna sytuacja na produkcji? Dajcie znać czy atmosfera jest fajna i na jakie zarobki można liczyć. Podobno jest tam spory pakiet premii..

Edward
@Nowy

Też się nad tym zastanawiam, mam nadzieję że niedługo ktoś z pracowników podzieli się z nami informacjami na ten temat. Jeśli dowiesz się czegoś z innego źródła, to daj znać!

Julita

@kol82, domyślam się, że mówisz o tym, że firma ma złoty profil. O tym co dzięki temu zyskuje możesz przeczytać tutaj: https://www.gowork.pl/pracodawca-zlotyprofil Jak sam widzisz nie ma możliwości usuwania komentarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Black And White Style Mariusz Zielmachowicz - Elbląg

• Jak się pracuje w Black And White Style Mariusz Zielmachowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Black And White Style Mariusz Zielmachowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Black And White Style Mariusz Zielmachowicz?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Black And White Style Mariusz Zielmachowicz?

Kandydaci do pracy w Black And White Style Mariusz Zielmachowicz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Black And White Style Mariusz Zielmachowicz