Opinie o Witnica-Metal w Witnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Witnica-Metal. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Witnica-Metal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witnica-Metal w Witnica

Marcin Nowy wpis

Podobno w firmie potrzeba pracowników. Ktoś wcześniej tak pisał. W internecie widziałem że szukają brygadzisty w dziale pakowania i trzeba mieć uprawnienia na wózki. Ja nie mam takiego szkolenia. To jest szansa ze mógłbym je zrobić w firmie czy bez tego mnie nie przyjmą?

dobra rada Nowy wpis
@Marcin

Bez tego cię nie przyjmą. Zrób kurs i wtedy aplikuj.

OGÓRCY

Co tu dużo mówić . Jest jak jest. Nic nie poradzimy . Trzeba poprostu szukać czegoś innego i tyle . Maja teraz Ukraińców i oni robią na bebech grubego i Pana A . Nie bedzie dobrze jak Banderowcy są lepiej traktowani od naszych . A kazdy z tych świń tylko patrzy zeby na nich zapier.....a jak chce sie zarobić to trzeba robić weekendy. bo tak to wiadomo najniższa krajowa w zakładzie co zarabia w euro . Smiech na sali. W całej Witnicy nie ma drugiego takiego dobrze płacącego xD. Ojjj gdyby pan Heniu wiedział jakie tutaj sie wałki odpier.....to Panowie z góry dawno by polecieli za te hahmenty. Ci co wiedzą o co chodzi to wiedzą . Ale Heniu sie pewnego dnia dowie i wtedy kop w (usunięte przez administratora) bedzie. Pozdro dla Czarnego Lisa xD Najwieszej świni zakłamanej w całym zakładzie . I (usunięte przez administratora) nie majstra co chodzi tylko se swoja głupią pusta teczka i udaje madrego a cymbał taki ze klękajcie narody . Popisał sie nie raz jaki madry jełop. Jak nie ogarniasz roboty to na widlaka złom wozic . Byle nie szyby xD

Donald Tusk
@OGÓRCY

Racja racja ogromne pozdrowienia dla tzw. Rudego ..albo Czarnego Lisa jak kto woli ... ,,wspaniały , kulturalny , inteligenty " koleś . Na serio tylko naśladować i brać przykład z takiego majstra . Jaki kolor taki człowiek xD . A że na dziesięciu Rudych jedenastu jest fałszywych to pech . Nawet Chuck Norris ma coś na rudego .Życie .

@Donald Tusk

Z Waszych opinii ciężko cokolwiek wywnioskować gdyż pisane są w sposób ironiczny i mają na celu dotknąć osobę z firmy Witnica - Metal, która jak sądzę nie przypadła Wam do gustu. Pomijajac jednak ten fakt, jako, że jesteście pracownikami tej firmy, możecie powiedzieć o niej coś więcej. Macie może informacje odnośnie tego, czy do firmy w chwili obecnej poszukiwani są nowi pracownicy?

pracujacy nadal w wm Nowy wpis
@OGÓRCY

ogorcy ogorcy, dobrze ze takich gagatków juz u nas nie ma. nasza firma troszczy sie o pracownik, a dla twjej tepej glowy info, ze bay zarobic trzeba pracowac, no chyba ze dla cibie pieniadze z nieba leca..... co miales na mysli piszac o walkach to wie tylko twoja chora wyobraznia, ale tez napisze ze w naszej firmie nie ma zadnych walkow i pan Heniu wszystko wie, a jak chcesz to podam ci nr telefonu do niego i mozesz go o tych walkach poinformowac, tylko jest jeden problem czy taki deb,,l jak ty umie po niemiecku rozmawiac Pozdrawiam wszystkich pracujacych w tych ciezkich dniach epidemii.

Igor

Wiecie może czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Kadry
@Igor

TAK

Mmm
@Kadry

A czy kobiety też?

Marcin Nowy wpis
@Mmm

Jakiś czas temu byłaś zainteresowana zatrudnieniem. Zdecydowałaś się na pracę i mogłabyś opisać swoje doświadczenia jeśli chodzi o atmosferę w pracy i wynagrodzenie? Takie informacje bardzo przydadzą się na forum.

lali

Moje sugestie dla Witnica-Metal: witam pracowalem w tej firmie i milo ja wspomnam, pracowalem na produkcji, teraz jestem w angli, i dzki Witnicy-Metal, a raczej doswiadczeniu tu zdobytemu, ma dzisiaj fajna prace. milo wspominam te dawne czasy , bya tam mila atmosfera i fajni ludzie, no i Pan Ag wymagajacy ale dobty czlowiek, potrafiacy zrozumiecz drugiego czloweka

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Witnica-Metal na stanowisko Młodszy kierowca - magazynier? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Maja

@OGÓRCYPrzypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych osób, do tego w sposób obraźliwy. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie Witnica-Metal, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

Maja

@bezstronny rozumiem, że Tobie odpowiada praca w Witnica-Metal. Mógłbyś napisać w jakim dziale firmy pracujesz? Co uważasz za największe plusy swojej pracy?

bezstronney
@Maja

pracuje na produkcji tak jak wielu moich kolegow najwiekszy plus mojej proacy to wlasnie obcowanie w atk prawie zgranej paczce :-)

red

A wiadomo czy oferta pracy na starszego analityka biznesowego jest jeszcze aktualna? Prowadzenie analiz biznesowych na potrzeby rozwoju modułów Reconciliation / Settlements będących cześcią bankowej platformy software’owej może być dużym wymogiem, ale sa za to dobre zarobki.

bezstronny

witam w tej firmie wyplata zawsze jest na czas, przynajmniej jak ja tam pracuje. wszedzie sa uklady, to kolejna moja firma ale co wam napisze to wam napisze i mozecie sie nie zgadzac, jest fajnie, a przynajmniej uczciwe szefostwo, co mowi tak robi przynajmniej w moim przypadku......... ja moge tylko polecic, ale nie wiem czy beda przyjmowac bo teraz ukraincow zatrudniaja

Pracownikbyły

Co tu pisać wykorzystanie człowieka do maxa w zamian marna kasa bo minimalna krajowa + premia 300zl oczywiście jak się spodoba majstrowi i panu A.G. ogólnie po pracy rok czasu nie masz co liczyć na wszystkich ecej jak 150zl premii. Jedyny taki zakład w którym przychodzisz na godz 7 rano pytasz majstra co robić a ten każe ci się dosłownie "poszwędać" bo nie ma co robić a kierownik z góry zerka i udawaj tu człowieku że coś jednak robisz, paranoja. Nikt o nic nie dba wszyscy muszą się o wszystko prosić majstrowie nie potrafią zorganizować pracy i mają tylko stałą grupkę dla której jest wporzadku reszta to zło konieczne. Szczerze odradzam pracę w tym zakładzie chyba że interesuje cię praca, przyjdź 8h i wyjdź bez żadnego rozwoju bez myślenia o przyszłości. Dziękuję good buy

@Pracownikbyły

ej ale ty chyba juz tu nie pracujesz co, bo takich ignorantow mysle ze zadna firma nie potrzebuje , nawet tak "marna jak WM"

pracownik, były

Człowieku, jeśli znasz kogoś z w.m. zrób wywiad.Jeśli bedzie to ktoś kto nie jest zainteresowany pozyskaniem kolejnego czarnucha to ja nie mam nic do dodania , jeśli jednak trafisz inaczej to ja Ci powiem-istna zgnilizna.WYKORZYSTANIE NIEWOLNIKA DO MAXIMUM , W ZAMIAN WIELKIE OBIETNICE Z FINAŁEM JAŁMURZNY NA KONCIE.

@pracownik, były

dobrze ze tacy ludzie juz tu nie pracuja, ale pamietaj kolego miły wszedze dobrze gdzie nas ne ma.............. ten zaklad ma potencjal, a ten potencjał to ludzie tu pracujacy, nie tylko na podukcji, ale rowniez w biurach, na zaladunku w magazynie, panie sprztaczki itp..... w przyszlym roku o ile sie nie myle bedzie 20 lat jak ta firma funkcjonuje, i wiem na pewne ze jeszcze min 20 lat bedzie funkcjonowac, bo w niej tylko wartosciowi ludzie zostaja, amalkontenci odchodza wczesniej czy pozniej tak jak ty .............

pracownik, były

poważnie zainteresowany

Mam 20-to letnie doświadczenie w produkcji okien PCV w systemie Schuco, czy warto tam się przyjąć? Słyszałem,że zarabiają na hali nawet trójkę i ponad, czy to prawda?

kk

ej, no to o co właściwie chodzi, bo chyba się już nie orientuje? dajcie znać jak będą nowe oferty pracy, bo albo ich naprawdę nie ma, albo ja mam jakieś niebywałe szczęście do ich pomijania w jakiś dziwny sposób, nie wiem już o co tak naprawdę chodzi w tym wszystkim. Czekam na nowe informacje od Was, pozdrawiam.

Deutschland

Okna!

Red

Ta firma to jeden wielki patolog sami nie wiedza co tam robia

red

człowiek (usunięte przez administratora) jak dzielą trochę to nie halo jedyne co dorobie sie w tej firmie to garba pozdrawiam i wesołych

Gruby

Prezes!

?

Zarobki są w Witnicy metal przeciętne.Gorzej jest z ekipą produkcyjną która wyrażnie odstaje od normy,Jest tam np.kobieta która pracuje meżem,czesto dochodzi do awantur miedzy tą kobietą meżem, a osobami trzecimi.Kiedy majster mówi jej żby ta zabrała sie do roboty ona wtedy grozi bratem z wiezienia lub interwencja Rudego męża.

kucki

a ja dzis zarobilem 500 zl super firma gdzie dzis tak dobrze placa

zadowolony

ja rowniez podjalem prace a raczej otrzymalem w tym zakladzie od niedawna i jestem bardzo zadowolony z niej mila atmosfera fajne kolezanki, zarobki trudno owiedziec poniewaz jeszce nie dastalem pierwszej wyplaty, ale z tego co slyszalem, placa seki w soboty i 200% w niedziele. waruk=nki socjalne ok. tak wiec polecam i mam ndzieje ze bede tu dlugo pracowal

Zostaw merytoryczną opinię o Witnica-Metal - Witnica

Witnica-Metal
2.5/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Przemysłowa 2
    66-460 Witnica