Opinie o Wodmiar Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wodmiar Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wodmiar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wodmiar Sp. z o.o. w Olsztyn

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Wodmiar Sp. z o.o.?

zły Nowy wpis

Nieumiejętnie wymieniają wodomierze , po ich wymianie zalewa sąsiadów

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Wodmiar Sp. z o.o.?

Arek Nowy wpis

Czyli ekipa w firmie często się zmienia tak ?

Aplikowałeś do firmy Wodmiar Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
WujekJanusz

Rozmowa, jak rozmowa, koniec rozmowy to nakłanianie do samozatrudnienia,a co za tym idzie brak przywilejów pracowniczych. Podczas rozmowy zero profesjonalnego podejścia-Pan przeprowadzający rozmowę w trakcie odbiera telefony. Z tego, co wiem ostatnimi czasy coraz większa rotacja pracowników.

Ostatni komentarz odnosi się do usług świadczonych przez firmę WODMIAR. Na tym wątku chodzi jednak o to, by wyrażać o niej opinie jako o pracodawcy. Czy w związku z tym któryś z obecnych na forum użytkowników wie, jak wygląda tam obecnie sytuacja? Wszelkie wskazówki mogą okazać się pomocne osobom szczególnie zainteresowanym pracą w tym miejscu.

Tom

Bardzo kiepska firma, odradzam - brak stałej ekipy instalujacej ( mam wrażenie że ekipy są wybierane z przypadku, same się przyznają że pierwszy raz realizują taką uslugę), kierownictwo zupełnie nie ogarnia tego co dzieje się na budowach , poza tym zero terminowości- terminy rozpoczęcia inwestycji wielokrotnie przekładane, nawet bez słowa przepraszam. Nie wspomnę już nawet o serwisie- totalne dno ! Brak jakiegokolwiek szacunku do klienta, dzięki mnie to że firma rodzinna zupełnie nie dba o reputację! Żal powierzyć im inwestycję!

Czy orientuje się ktoś, jaka jest obecna kondycja WODMIAR? Jakie mają tam warunki zatrudnienia? Poszukują nowych osób do pracy? Jeśli posiadacie jakieś aktualne informację, to gorąco Was zachęcam do podzielenia się nimi z innymi użytkownikami forum. Może się okazać, że pomogą one tym, którzy są zainteresowani pracą w tej firmie.

Xxx

Rozmowa rekrutacyjna na handlowca wyglada tak, ze siedzi cwaniaczek rekruter i szef. Pytania odnosnie pracy i na koniec namawianie na zalozenie wlasnej dzialalnosci. Jak juz czlowiek powie ze woli umowe o prace to jest skreslany. Wlasna dzialalnosc czyli brak przywilejow pracowniczych np. urlopu. Olsztyn same firmy krzak niestety...

Waldek

Nieterminowi, braki w sprzęcie, ciagle inny s'specjalista' do tego samego. Nie polecam.

paweł

Nie polecam ,ciągłe przesuwanie terminów i tak w nieskończoność.

Zdzisław

Bardzo kompetentna firma i odpowiedzialni ludzie, polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Wodmiar Sp. z o.o. - Olsztyn

Wodmiar Sp. z o.o.
  • Lubelska 39
    10-408 Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042