Opinie o P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j. w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j. w Nowy Sącz

Łukasz Nowy wpis

@andrzej a ty wiesz jaka jest ta firma? Warto?

Edyta Nowy wpis

@JP, czy na pewno to jedna i ta sama firma? Może jest to jakaś zbieżność? Wcześniej nikt raczej o tym nie wspominał i jak widzisz dyskusja toczyła się na temat zatrudnienia. Dobrze byłoby gdyby ktoś mógł się do tego odnieść i potwierdzić te rewelacje o ALARM-POLU, albo nie.

Andrzej Nowy wpis
@Edyta

To forum to śmietnik dla frustratów

JP Nowy wpis
@Edyta

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce linki , które poniżej podaje i przeanalizować http://www.krs-online.com.pl/msig-5226-123070.html /www.krs-online.com.pl/p-h-u-alarm-pol-sp-z-o-o-krs-906056.html http://www.krs-online.com.pl/p-h-u-alarm-pol-sp-z-o-o-spolka-krs-1475217 http://www.krs-online.com.pl/msig-5005-161562.html Sąd właśnie zawiesił mój pozew przeciwko Alarmpol z sp. z o.o. spółka komandytowa Nowy Sącz ,ponieważ do reprezentowania interesów tej spółki w KRS jest Alarmpol sp. z o.o. siedzibą w Krakowie , a w KRS tej spółki nie ma osoby do reprezentowania spółki .Pani prezes Wolf Barbara złożyła wniosek o wykreślenie jej z zarządu. I wszystkie sprawy z tego powodu "zgodnie z prawem: są zawieszane z urzędu. No to teraz ,chyba tylko zostało zawiadomienie prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez tą spółkę i ich właścicieli Wystarczy wpisać w wyszukiwarce linki , które poniżej podaje i przeanalizować http://www.krs-online.com.pl/msig-5226-123070.html /www.krs-online.com.pl/p-h-u-alarm-pol-sp-z-o-o-krs-906056.html http://www.krs-online.com.pl/p-h-u-alarm-pol-sp-z-o-o-spolka-krs-1475217 http://www.krs-online.com.pl/msig-5005-161562.html Sąd właśnie zawiesił mój pozew przeciwko Alarmpol z sp. z o.o. spółka komandytowa Nowy Sącz ,ponieważ do reprezentowania interesów tej spółki w KRS jest Alarmpol sp. z o.o. siedzibą w Krakowie , a w KRS tej spółki nie ma osoby do reprezentowania spółki .Pani prezes Wolf Barbara złożyła wniosek o wykreślenie jej z zarządu. I wszystkie sprawy z tego powodu "zgodnie z prawem: są zawieszane z urzędu. No to teraz ,chyba tylko zostało zawiadomienie prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa przez tą spółkę .Odnośnie wpisu Andrzeja (chyba prawej ręki prezesa) jeżeli nazywa ludzi frustratami ,którzy nie dają się wydymać przez cwaniaków to ja się zgadzam- jestem frustratem.

Edyta

@Ck w czy w tych okolicach jest na tyle dużo pracowników tej narodowości, aby firma mogła sobie pozwolić na taki krok? Poza tym w firmie musiałby funkcjonować tłumacz, aby komunikacja przebiegała jednak sprawnie. Jak to wygląda?

Edyta

@Ck dzięki za odpowiedź. Dlaczego mieliby tylko nie zatrudniać Polaków, jak wcześniej to robili? Miejmy nadzieje, że to plotki i że zatrudnienie znajdą tutaj również osoby z naszego kraju.

Ck
@Edyta

Wg moich informatorów , tylko menagement to Polacy i tu nikogo już nie potrzebują przyjmować do pracy. A Ukraincy są o wiele wydajniejsi , lepiej wykształceniu i maja mniejsze oczekiwania finansowe - tak wiec Polacy nie będą wogole zatrudniani.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Edyta

Pojawiły się tu głosy o rzekomej upadłości firmy, jednak po ostatnich komentarzach można wnioskować, że nic takiego nie miało miejsca. Czy @El 90 możesz napisać, jak wygląda aktualnie kondycja firmy? Czy zatrudnia ona stale nowych pracowników?

Ck
@Edyta

Tak mam informacje , ze zatrudniają Ukraińców na kontrakty w Monachium i Koeln. Polaków aktualnie nie zatrudniają ????

EI 90

Prezes odróżnia skrzynki UTA (właściwe dla SSP)od zwykłych skrzynek moniturujcych instalacje SSWiN?

Rocznik '83 górą

p. Wojdanowi czy aby na pewno zależy na szybkim rozwiązaniu spółki i uregulowaniu stosunku pracy czekających w niepewności pracowników ze spółką??

bbb
@Rocznik '83 górą

Nie zależy , bo ma bardzo dobrze płacone

FB

I'ts game over!

JP

MONITOR POLSKI!!!! Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Naprawczych, podaje do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 2 stycznia 2017 roku, sygn. akt VIII GU 462/16 oddalono wniosek o ogłoszeniu upadłości dłużnika: P.H.U. Alarm-Pol sp. z o.o. sp.k. w Nowym Sączu na podstawie art. 13 ust. 1 Prawa upadłościowego. Art. 13 1. Sąd oddali wniosek o ogłoszenie upadłości, jeżeli majątek niewypłacalnego dłużnika nie wystarcza na zaspokojenie kosztów postępowania.

JP

Inf

To dobrze , bo podobno od marca beda przyjmować do pracy - chodzą słuchy ze maja jakaś duża budowę robić .

Inf

aaa
@Inf

jakie stawki będą na start? praca w Nowym Sączu czy delegacja?

świeży

Wiadomo już coś? Będzie jakieś zaległe wynagrodzenie wypłacane przed świętami?

bbb

Dokunenty Sa juz u Pani sedzi I treba czekać na termin rozprawy odnośnie upadlosci firmy a to ma byc w w grudniu takie pierwsze są informacje oby nic się nie zmieniło.

tomek

Pracodawca juz w sierpniu olal pracowników wiec na co można liczyć na niego bo kto jest cha....em będzie nim na wieki wieków Amen.

tomek

Czytaj ze zrozumieniem sprawa jest w sadzie i sad teraz decyduje co dalej z firma Alarm -Pol i jak widac sie nie spieszy

franki
@tomek

No i co z tego ,że sprawa jest w sądzie? Firma dalej istnieje i ktoś ją zarządza dopóki sąd nie ogłosił upadłości i nie wyznaczy syndyka( wystarczy sprawdzić w KRS.Ja już tutaj podawałem kto ,ale osunęli) . Masz rację sad decyduje co dalej z firmą ale nie z pracownikami .No chyba ,że nie dostałeś wypowiedzenia . Dopiero po ogłoszeniu upadłości syndyk przejmuję sprawy firmy.No i jeszcze na koniec -sąd może odrzucić wniosek upadłościowy ,albo sprawa może jeszcze trochę potrwać .I co będziesz czekał na zmiłowanie?

p ...p

kiedy wkoncu dostaniemy swiadectwa pracy jak zwykle sady maja na wszystko zawsze czas

franki
@p ...p

A gdzie byłeś zatrudniony w sądzie? Pracodawca wystawia świadectwo pracy a nie sąd Pracodawca ma obowiązek wydać świadectwo pracy w ostatnim dniu trwania umowy nie później niż w ciągu 7 dni od dnia ustania stosunku pracy .W myśl art. 97 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1502)Jak nie wyda Państwowa Inspekcja Pracy.

edd

Tylko na tym forum juz nie ma czego szukać bo w tej firmie juz się nie znajdzie pracy bo jej nie ma .

Wiola

Czemu alarm-pol monitoring jest we władaniu czegoś takiego jak " chmura plus"? TW już nie ma firmy?

Rolka
@Wiola

Hejt jest karalny. To jest forum dla poszukujących pracy .

inf

Do 28 października maja być dostarczone do sadu dokumenty odnośnie sprawozdania firmy Alarm-Pol przez nadzorce firmy jesli będą to prawdopodobnie może być wyznaczona rozprawa odnośnie upadlisci firmy o ile sad z jakiś przyczyn jej nie odrzuci.

Antonio

A gdzie się podziała @Mariola, dawniej tak często błyszczała jakże trafnymi komentarzami

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j. - Nowy Sącz

P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j.
2.9/5 Na podstawie 202 ocen.

P.H.U Alarm-Pol Tadeusz Wolf - sp.j.