Opinie o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) w Tychy

Ziom

Niema wycieczki dlaczego ? A no tak przecież największe upały dopiero będą i trzeba pracować do postoju . A weekendy będą wolne od października bo na jesień można posiedzieć sobie w domu

Mnni

A co takiego luby odpier*** bo chyba masz nierowno pod sufitem!

@Mnni

No proszę .Możecie się zająć swoimi (usunięte przez administratora) To wam wyjdzie na dobre.Zawsze jest coś do poprawienia- to tu albo jeszcze gdzieś....Informatorki

Nnn

I co? W pracy wszyscy gadają a tu cisza? Nikt nie raczy poinformować dziewczyny co jej luby odpier*** na hali? Tak to każdy tyle ma do powiedzenia a jak trzeba uświadomić biedną, że facet robi z niej idiotkę to nie ma chętnych?

Diler
@Nnn

Widziały gały co brały

Remik

Miałem nadzieję na jakieś informacje o pracy a tu jakieś plotki na forum!!!

@Remik

Praca je fajna zwłaszcza jak se laske znajdziesz w ten czas może się nie zwolnisz po tygodniu

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Narzędziowiec - Ślusarz Narzędziowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ktoś

Wy tu o zmianie C, a co się wyprawia na zmianie A? No są niby 2 pary-super że młodzi się kochają itd ale jest jeszcze jedna para która raczej dobrej opinii nie ma... No przepraszam lecz jak to wygląda że mężatka lata za zajętym facetem, wypnie cycki i on leci za nią jak piesek? No mi to na przyjaźń nie wygląda, nie oszukujmy się...

Rozbawiona :D
@Ktoś

H ach a jestem tu pierwszy raz i nie wierze co czytam. Hah. Ladnie ktosik jesteś przyebany. Moze tak sie roboty chwyc i ogladaj by detale byly zgodne.. A nie patrzysz za cudzymi relacjami. Odpieprzacie jakies trudne sprawy. Placa wam za monitoring ludzi czy jakosc detali w firmie. Plotkary za dyche :).

@Ktoś

No jak to wygląda. Może dobierzmy się wszyscy w parki i nie będzie zawiści.Każda wypnie co tam ma jedna mniej druga więcej. Ino nie ma tyle samczyków.

Stop

Ooo.. Krwiożercze Piździochy-Reaktywacja. Żądne zemsty, gotowe pożreć kolejna ofiarę.. Pani kierownik może by tak więcej pracy paniom z A zmiany? Bo widzę, że mają duuużo czasu chodzić po hali i plotkowac :)

@Stop

Piździoch piździochem zostnie .Krótki czas uśpienia.Stand Bi wciąż włączone.Radary uniesione.Goniące po hali gały...

Ktoś
@Stop

No jeśli o pracę chodzi to ja wykonuję to co mam do zrobienia. Ale średnio można to powiedzieć o tej dwójce, bo przecież jak skoro prawie cały czas u niej siedzi, ewentualnie ona się traci i można ją znaleźć u niego... I tu nie trzeba po hali latać żeby to zauważyć.

...
@J-23

Duro nie spi

Pan to szatyn Pani jest (x) Ciekawa bylaby z Nich para

@Obserwator

Nie dzięki nie jestem zainteresowana !!!!!!!

@Obserwator

W tej firmie nie ma fajnych, przystojnych , wykształconych facetów , same trolle po zawodowkach , a która by chciała chłopa z taką wypłata... ŻADNA więc sorry ....

@Obserwator

Czy uraoda sie w milosci liczy ?ona jego chce przyjrzyj sie jak na siebie patrzą moze dlatego ze teraz nie za podczas obserwacja

żuczek

A panie są wykształcone, miłe, inteligentne, zadbane.....

@Obserwator

I to wszystko na zmianie c

jest jeden niski (usunięte przez administratora) ma oczka

Jo

Jak Kiedyś był taki serial tasiemiec To wiem

@żuczek

Ta zwłaszcza cebulioza

Kto

czy na A czy na C wszędzie się dzieje podobnie ktoś do kogoś czuje cos i jest miętę na A widać otwarcie a na C jest skromnie i dalej nie wiadalej o kim tapeta

@Kto

Co spać w nocy nie może ,bo taka ciekawa Czy chcisła by mietę poczuć na własnej skórze Nie chce nikt oj oj

Alvaro

Za moich czasów miłości i koleżeństwa było wiele

@Alvaro

Oj tak tak stworzyło się kilka ładnych związków :-)

On
@Alvaro

Juto zaś patrzeć od rana na ta może me me me

On
@On

Może me me

Seks to zdrowie

Haha ciekawskie , zazdrosne , znudzone baby . Swojego szczęścia nie macie to trzeba patrzeć na innych . Oj przykre bardzo. A reszcie dużo miłości - Kochajcie się i mnóżcie -:))))

Obserwator

Praca lekkA atmosfera mila A ona z nim to ogien namietnosci choć on zajety i ona tez glebokie spojrzenia ciala gorące

Ooo

@Anka

C

Ooo
@Xxx

Beda jakies szczegoly bo ja nie dopatrzylem

Bolo
@Ooo

Patrzcie w swoje życie , a nie na kogoś . Niech się każdy sobą zajmie A świat będzie piekniejszy

@Bolo

Ciekawie patrzec jak milosc kwitnie Chiciaz teraz odpuscili na chwile

Alicja

@Heg muszę zapytać czy na pewno takie zachowania występowały w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast), którymi nazywasz mobbingiem, bo to poważne oskarżenie. "Według art. 943 § 2. Kodeksu pracy mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Istotnym jest fakt, iż osobą dopuszczającą się mobbingu nie musi być pracodawca, lecz może to być przełożony lub współpracownik." To się dzieje w firmie?

Greystoke
@Alicja

Czy występowały takie działania ? To się nie kończy !!!

Sam

Firma już nie taka jak za czasów Pana (usunięte przez administratora)!!!!!! Stary Interplast to było to. Dzis jest pod flagą francuzów. Produkcja idzie do niemiec np. Deckle. Dlaczego??? Ciekawe?? Spotkania wszystkich menadżerów fabryk co miesiąc. Po co to?? Głupota. Jest dużo do powiedzenia ale szkoda słów. Firma chce byż tzw, Global player :) Pare zakładów w europie a nic nie potrafią. Jednynie kasa sie liczy bo głowy w Francji muszą włascicielowi w Indii raportować. Bardzo dziwni ludzie ale niestety w każdym francmanie jest mały Napoleon!!!! Był mały francman i tylko siał atosfere do D. Tak zwany strażak. W Praktyce szkodził i zero pojęcia. bardziej podpalał a nie gasił. Dla tego produkcja idzie do innego zakładu. Szkoda mi tego szefa zakładu naprawde a Prezesa tam nigdy nie będzie bo francmani nie pozwolą na to. Nigdy bym nie chiał pracować dla francmanów, to dziwny naród. Każdy musi sam wiedzieć co robi!! Pozdrawiam

Alicja

@. oczywiście, że od pracowników można się dowiedzieć jak praca w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) wygląda w praktyce, ale jednak póki pracownicy Ci nie odpowiadają można się czegoś dowiedzieć od samej firmy. @Heg proszę nikogo nie obrażać na forum.

@Alicja

Praca tylko dla desperata.kierowniczka koza nie nadaje się chyba że ktoś lubi lobbing i rozdarta jej paszcze

@Heg

Sorry mobbing

Alicja

@. może skoro jesteś zainteresowany pracą w firmie NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) to może zaaplikuj. Wtedy już od rekrutera dowiesz się wszystkich szczegółów na temat pracy i będziesz mógł z nim negocjować pod swoje preferencje.

@Alicja

Tak wiem że się wszystkiego dowiem od pracowników można się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce

Bardzo śmieszne pani Alicji bardzo Ty kozo

Witam ja wygląda praca i zarobki w tej firmie?

Ask

Kochalem ja a ona mnie Lubilem ja a ona mnie Bylem szczęśliwy....

wszystkiego musisz sie sam nauczyc jak juz tłumacza to na owal sie napier.... jedna na druga śmiechu warte

same kable

Zostaw merytoryczną opinię o NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) - Tychy

• Jak się pracuje w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Zobacz opinie na temat firmy NP Polska Sp. z o.o. (Interplast) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NP Polska Sp. z o.o. (Interplast)