Matserwis Sp. z o.o.

Sławków

Opinie o Matserwis Sp. z o.o.

pendzel 2011-10-17 12:42:08
Mogę tylko powiedzieć jedno firma godna polecenia. Trzeba tylko wytrzymać tzw frycowe a potem to juz z górki. Fajne zarobki, miła atmosfera i ludzie życzliwi. Jak masz jakiś problem to walisz do kierownika czy dyrektora i możesz liczyć że sprawę załatwią. A jak oni nie pomogą to mamy związki, którymi kierują ludzie z charyzmą, kompetentni i mający wszytskie przepisy w małym palcu. Jak tylko ktoś chce pracować z ludzmi, którzy patrzą w przyszłość z pozytywnym nastawieniem to próbujcie - nie jest łatwo sie dostać ale się opłaca.
lucyfer 2013-09-09 22:37:12
co ty [usunięte przez moderatora] syf kila i mogila za grosze
pomroczność jasna 2015-07-14 09:06:42
byłem kiedyś tam po siatki. Masakra jak pracodawca może pozwolić na takie marnotrawienie pieniędzy. Zanim odbierzesz materiał latasz od pokoju do pokoju. Kobiety tam pracujące (w podomkach) patrzą na Ciebie jak na zło konieczne. Potem latasz po całym zakładzie i szukasz magazyniera. W końcu i tak musisz załadować sam bo żaden pracownik ci nie pomoże. Wszyscy Cię spławiają. Po kiego diabła tam tyle ludzi w tym pseudo-biurowcu. Ludzie tam jest jeszcze zatwardziały PRL. CZY SIE ROBI CZY SIĘ LEŻY.........
Hellcat. 2016-07-21 10:49:05
Oferta słaba jak w pobliskich mrożonkach. 11 PLN Brutto na umowę zlecenie przez pierwsze miesiące potem umowa o pracę i akord przynajmniej na stanowisku operator linii zgrzewania albo jakoś tak.Moim skromnym zdaniem szkoda fatygi na rozmowę.Chyba że ktoś mieszka "za płotem" lub jest desperatem ewentualnie masochistą.
Zostaw swoją opinię o Matserwis Sp. z o.o. - Sławków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matserwis Sp. z o.o.