P.P.U.H. Plus

Koszalin

Opinie o P.P.U.H. Plus

admin 2016-07-24 07:43:45
Wiele osób zastanawia się nad podjęciem pracy w firmie P.P.U.H. Plus? Dodaj komentarz i pomóż im podjąć im decyzję.
mlody 2016-09-03 23:04:00
Lepiej nie. Obiecuja to tam to a dostajesz umowe zlecenie niby ze okres probny (ok3/4miesiace) poznie okres probny na 3 misiace. Z kasa nigdy nie wiadomo to placa od drachto tu za kółko pl-uk a czasem wogole zalezy od humoru szefowe... Przestoje 2-4 dni (brak ładunkow) rak tlumaczy szef :D ale za to nie placi. Wyjazdy 3/1 tak obiecuja a sciagaja cie np po 5 dniach albo i 4 tyg nic zaplanowac ani sobie ustalic. Auta stare atego 3 tony i pod gorki takie jak sw anny (wroclaw-katowice) jedziesz na 1. Nie polecam i ostrzegam kilka miesiecy w tym bagnie bylem nikt u nich nie chce jezdzic ale na rozmowie rak to pieknie przedstawuaja ze jak mlody rekin Łukasz ich "oferte"
Zostaw swoją opinię o P.P.U.H. Plus - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. Plus