Opinie o Acme Partners Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Acme Partners Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Acme Partners Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acme Partners Sp. z o.o. w Warszawa

Mariusz Nowy wpis

Cześć :) czy firma zakończyła swoją działalność ?

Ewelina Nowy wpis

Czy firma normalnie funkcjonuje?

eska Nowy wpis
@Ewelina

tak

iow3 Nowy wpis

a doradcy finansowi jaki tutaj mają system prowizyjny?

Precz z oszustami

OSZUSTWO od samego początku tj. ogłoszenia, nie ma bowiem ŻADNEJ gwarantowanej podstawy. Szkolenia niekiedy ciekawe, jednak z elementami prania mózgu, pokazywani są na nagraniach jacyś pajace tzw. "mówcy motywacyjni" z USA, do tego żałosne i chamskie teksty p. Grzegorz Lech dotyczące zwykłych ludzi, którymi gardzi mając się za nie wiadomo kogo z powodu swych zarobków. Obrzydliwy typ. Nie wypłacono mi nawet prowizji za umowę z moja znajomą. Dostałem na koniec jakieś grosze pod stołem. Następnie nie odpisywali na maile, gdy udowadniałem swoje racje (tu z nazwiska wymienię p. Artur Bar, wyjątkowa podła ruda gnida).

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Acme Partners Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
loslobos

pośrednik finansowy- jak wielu jak ktoś chce poświecic czas zaangażować się, ma kompetencje to warto - jak nie to lepiej iść do pracy do supermarketu ja wspólpracuje, z nimi już kilka lat i nie ma żadnych problemów

poinformowany

To źle wiesz, prosperują.

dlaczego

wiecie moze dlaczego ta firma tylko przyjmuje osoby powyzej 30 roku zycia - bo wiecie ja mam mniej a nie wiem czy to tak mozna napisac, bo wiecie - zalezy mi bardzo na dobrej pracy. bardzo te 3000zł jest kuszące. dlaczego ja nie moge znalezc pracy to totalnie nie wiem... coz trzeba cos pracowac w zyciu.

edyta89

to jest dla mnie intrygująca sprawa że tak mało można w internecie przeczytać o tej pracy w konkretnie tej firmie...nie wiem za bardzo czego się spodziewać.wasze komentarze o piramidach finansowych jednak jak widzę nie są zbyt pozytywne. nie rozumiem tylko jednego, skoro na umowie macie 3000 na rekę zł to dlaczego ich teoretycznie nie dostajecie?

maciek

no właśnie, tez zastanawiam się czy działają oni normlanie czy nie. niby na stronie nie ma zadnych konkretnych informacji, ale jakiś nowości czy akutualnuch ofert pracy tak samo nie ma, więc zaczynam już się po mału zastnawiać nad tym wszytskim jak to wygląda tak naprawde.. jak macie informacje to czekam.

gits

I jak rozmowa?

anonim2

i jak po rozmowie? zastanawiam się nad pracą w tej firmie, ale te komentarze też mnie troche odstraszyły... chciałabym wiedzieć jak wrażenia po tej dzisiejszej rozmowie rekrutacyjnej. czekam na odpowiedz, pozdrawam :)

A ja pracuję ponad 2 lata i nigdy nie miałem problemów z rozliczeniem, a zrobiłem kilka dużych tematów. Nie narzekam na zarobki a jak na początku miałem problemy to mi pomogli.

gość

Byłem tam ponad rok i nie polecam.Nie będę się rozwodził ale kokosów tam nie zbijesz a jak przyniesiesz duży temat to się z nimi pożegnasz zanim zobaczysz kasę.

aro

ooo, niedoszły pracownik? Co, nie przyjęli? Za cienki w uszach?

odp

Na koniec mam jeszcze pytanie: czego tak na prawdę oczekujemy od takiej firmy, jako jej obecni, bądź przyszli pracownicy ? ODP. jako były pracownik Wsparcia szkoleniami - robione na odwal się Jasnych zasad - niestety jak widzisz sumę na koncie zaczynasz zastanawiać się na jakich warunkach pracujesz. Stabilności - dawno tam bylem; oni jeszcze istnieją (jeżeli tak to znaczy,że Polacy to naiwny naród) Pozdrawiam

Absurdalny

Drogi Panie Zwalczający absurdy nie bardzo rozumiem jakie szczegóły chciałby Pan poznać jeżeli chodzi o (usunięte przez administratora) (jej zarobki, wiek, rozmiary ....) Ale nie o tym chciałem napisać. Wszystkie firmy z branży finansowej żyją ze sprzedaży, takiej czy innej i nie bardzo widzę inną metodę działania - po prostu - nie sprzedasz nie zarobisz, a czy nazwiemy to akwizycją czy w jakikolwiek inny sposób to tak na prawdę nie ma znaczenia. Na koniec mam jeszcze pytanie: czego tak na prawdę oczekujemy od takiej firmy, jako jej obecni, bądź przyszli pracownicy ?

Nie pozer

Zgadzam się z przedmówcą. Jest to pozerska firma, w której każdy pozeruje i udaje że jest kimś, dziś podpiszesz z nimi umowę, kupisz "ich" produkt finansowy a nie wiadomo czy firma bedzie za miesiąc istaniała

Zwalczający Absurdy

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani tak "happy" z tej pracy, to proszę podać jakieś szczegóły tego "dobrobytu". Pani wypowiedź, w przeciwieństwie do poprzedników, nie zawiera żadnych szczegółów, a wypisane przez Panią hasła brzmią raczej jako hasła reklamowe, a nie opis stanu rzeczywistego. Domyślam się, że jest Pani raczej pracownikiem administracyjnym tej "firmy", odpowiedzialnym za opinię społeczną i dlatego Pani broni tej instytucji. Sam profil firmy "pośrednictwo finansowe", już świadczy o tym, że nie posiadają własnych produktów, co daje tylko dowody na to, że jest to zwykła akwizycja.

Beata

Witam, dziwię się powyższym wpisom, pracuję w Acme już rok i jestem zadowolona. Najbardziej podoba mi się atmosfera pracy i szeroka paleta produktów. Są słabe strony (np. firma mała, działa tylko w Warszawie) ale wiedziałam w co wchodzę, podczas rekrutacji nikt tego nie ukrywał. Beata

Doradca

Gorąco przestrzegam, byłem tam 3 mies., po 2ch miesiącach, nie wypłacą nic za zrealizowane umowy. Na początku już musiałem się wręcz prosić i dopominać o zapłatę. Realizują też swoją akwizycję przyniesionemu przez Ciebie klientowi za plecami. Prezes opowiadania, że wypłacą co do złotówki można włożyć między wiersze... Poza tym, specjalnie przedłużają, żeby nie wypłacić za zrealizowane polisy a tylko wypowiedzieć umowę o współpracy. Szkoda więcej słów.

Zostaw merytoryczną opinię o Acme Partners Sp. z o.o. - Warszawa

Acme Partners Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Grzybowska 80/82
    00-844 Warszawa