Saternus

Chorzów

Opinie o Saternus

anonim 2011-05-25 21:10:16
Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat pracy Przedstawiciela Regionalnego tzn. jakie zarobki, targety, atmosfera, ciśnienie, samochód etc. z góry dzięki!!!
-kala 2012-04-25 17:17:17
nie polecam, szkoda zdrowia i nerwów,
trick 2012-04-29 20:34:28
\"-kala - 2012-04-25 17:17:17
nie polecam, szkoda zdrowia i nerwów, \"

możesz rozwinąć swoją wypowiedź? o co dokładnie Ci chodzi?
menda 2013-05-10 08:33:13
tez nie polecam wyzysk, praca po godzinach, ogolny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero podwyzek premii, jednym slowem nie POLECAM!!!!
menda 2013-06-26 19:37:21
praca za stala stawke zero dodatkow ale [usunięte przez moderatora] jest w cenie jako dodatek, zerowa wiedza dyrektorow wszystko dziala na zasadzie spychacza
menda 2013-07-05 19:44:20
wynagrodzenie zalezy od stanowiska, ale najwiecej zarabiaja ci ktorzy nic nie robia tzn. dyrektorzy ktorzy niewiadomo po co tam sa ....
menda 2013-10-03 13:12:11
zatrudnij sie i zobaczysz!!!
menda 2013-11-13 10:40:14
powiem tak nie warto tam wogole pracowac. Czlowiek sie w saternusie cofa a nie rozwija!!!!
inz budowy 2013-11-17 11:22:51
Zgadzam się z przedmówcą, w saternusie człowiek się cofa, a nie rozwija!!!!!!!
Duran 2014-06-17 02:54:31
to odchodzenie pracowników jest pokłosiem wymieniania kardy na coraz tańszą w utrzymaniu. Przykre. Prawdziwe. Ale chyba Saternusa to nie dotyczy
Majster 2014-12-11 00:13:45
Czy ktoś z pracowników jest w stanie to potwierdzić? Oczywiście może to być efekt małej rentowności firmy czy przynoszenia zdecydowanie niższych wyników finansowych. Tylko wątpię, żeby wzrosły one w momencie gdy ludzie będą pracowali za jeszcze niższe pieniądze niż poprzednicy. Nie powinno się w ten sposób kreować polityki finansowej.
klara tuba 2015-02-18 18:52:55
uważacie że firma Saternus jest obecnie mało rentowna? tak się rozglądam, pytam, analizuję i raczej z moich obserwacji subiektywnych wygląda to całkowicie inaczej. ewentualnie dlatego chcę własnie w tej firmie zdobyć zatrudnienie pilnie, myślicie że znajdą się dla osoby po studiach dopiero jakieś miejsca pracy u nich?
mariola86 2015-03-05 17:02:36
ja również przeprowadziłam stosowne badania opinii społecznej we własnym zakresie i raczej wychodzi z tego że firma Saternus ma się całkiem dobrze, a do tego ludzie bardzo ja sobie chwalą jako pracodawcę. wyślę im dzisiaj cv, czas przekonać się o tym na własnej skórze.dlaczego pisaliście że nie ma u nich rozwoju pracownika?
piotrek 2015-03-20 17:15:28
@mariola86, no i jak to wysłanie CV, wysłałaś? Gdzie znalazłas w ogóle adres mailowy do HR'u? Moge wiedziec po jakim czasie się do Ciebie odezwali, jesli w ogóle się odezwali? O co chodziło w ogóle z ta rentownością, Satemus ma obecnie jakieś problemy, czy cos w tym stylu? Trochę mnie niepokoi, że temat tak ucichł.
brygadzista 2015-04-16 16:43:15
saternus mial i ma problemy finansowe, wydaje wiecej niz ma. A czy jest rentowny oczywiscie ze nie. Lata swietnosci saternusa juz minely!!!!!
rendon 2016-05-07 20:40:10
W tej chwili nie ma żadnych ofert, no ale z czasem można się czegoś spodziewać @jnakjkmn, sama firma swoim pracownikom zapewnia szkolenia czy też jakieś spotkania integracyjne
Zostaw swoją opinię o Saternus - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saternus