Opinie o Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP o rekrutacji.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP w Poznań

Pracowałam tam Nowy wpis

Ten koszmar mam za sobą, ja byłam odważna i odeszłam stamtąd, nie wszystkich jednak na to stać. Jeśli jednak wypłynie kiedyś w koncu temat (usunięte przez administratora)i trzeba będzie zaswiadczyc, każdy znajdzie we mnie świadka.... Tam tak pięknie mówi się o wspieraniu kobiet itp. itp. Piękne ideały na piśmie i w publicznych przemowach. Brak ideałów w praktyce. Nie pozdrawiam, osoba która na to nigdy się nie zgodziła.

Jolanta Nowy wpis
@Pracowałam tam

Długo pracowałaś? Możesz napisać coś więcej o tym, co się tam działo? Ten temat pojawiał się w poprzednich komentarzach. Jeśli jest tak jak piszesz to może warto opisać żeby inni mieli jasność przy składaniu podania o pracę

InnyPunktWidzenia Nowy wpis
@Pracowałam tam

To, że w tym stowarzyszeniu nie wspiera się kobiet, jest po prostu kłamstwem! Szczególnie matki mające małe dzieci mogą liczyć na duże wsparcie w łączeniu pracy z opieką. Pozostali pracownicy też mają wiele ułatwień, tym pracę hybrydową. Większość pracowników pracuje przecież w tym stowarzyszeniu 5-10 lat. To o czymś świadczy! Wiele osób to tu zaczynało swoją pracę zawodową, uczą się od podstaw, dzięki sukcesywnemu wsparciu w ciągu kilku lat stają się doradcami, trenerami, a potem zakładają swoje organizacje, firmy bazując na tym czego się tu nauczyli. Poza tym nie trzeba żadnej odwagi, by odejść z tej pracy, wystarczy złożyć wypowiedzenie. Odwagą byłoby powiedzenie bezpośrednio o co chodzi, przedstawienie się, a nie teraz na anonimowych forach.

Bullied

mobbing jest świadomym, uporczywym nękaniem psychicznym pracownika w sposób werbalny lub niewerbalny przez przełożonego. Tego właśnie możesz doświadczyć w centrum PISOP. Mam nadzieję, że ktoś w końcu pozwie prezeskę zarządu za mobbing, bo czuje się bezkarna. Chciałabym żeby ludzie których szkoli i z którymi współpracuje i dla których jest bardzo miła poznali jej prawdziwe oblicze i to w jaki ohydny sposób traktuje jej pracowników.

Magdalena Nowy wpis
@Bullied

Żeby to życzenie, które tu deklarujesz, się spełniło musiałbyś konkretnie przybliżyć tę sytuacje i warunki tu panujące. Z opisu nie za dobrze się to zapowiada... Jeśli faktycznie jest tak jak piszesz to czy przybliżysz konkrety?

To jak jest w końcu z tymi wpisami? Są obiektywne czy nie bo wydaje mi się że były pracownik najlepiej może opisać warunki pracy. Jak jest teraz bo chce się przyjąć. Płacą na tyle dobrze że można dobrze żyć :)

Dzięki za opinie. Czy doszło do zmiany, zwłaszcza w podejściu do pracownika?

Koordynator

normalny

typowe. Najgorzej z zarobkami. Nie chcą dać niczego poniżej 1600 zł brutto-nawet jak masz 10 lat doświadczenia. To, co pisano powyżej, to prawda. Nigdy się nie otrzymuje podwyżki, nowi pracownicy są w ogóle pomijani. Starsi oczywiście najlepiej traktowani. Zarząd siebie bardzo dobrze gratyfikuje.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Cezary

Dla mnie opinie byłych pracowników zawsze są nieobiektywne, polecam pracę w firmie!

Do Czarusia
@Cezary

Widzę, że zarząd nie śpi. Ps. Każdy pracownik wie kto na forach zawsze podpisywał się jako Cezary, więc skończ z tym brakiem obiektywizmu, bo kto jak kto ale Ty jesteś najmniej obiektywna teraz.

OjCezary
@Cezary

Jedno gadasz, drugie robisz. Byle hajsy się zgadzały. OjCezary, ojoj!

Kinga

Czy stowarzyszenie zatrudnia studentów ?

Zaznajomiona z tematem

Dla osób czytających komentarze: w pisopie od zawsze pracowała garstka mężczyzn, zespół jest dt silnie sfeminizowany , więc na logikę: czyje mogą być te męskie pełne zachwytów komentarze jak nie nieudolną próba zarządu odpowiadania na negatywy? Dlatego również uczulam. To nie jest dobre miejsce. Ile ja tam widziałam osób pełnych zapału, którym atmosfera i warunki tam panujące skutecznie odebrał zarząd. Wiele się tam napatrzyłam i drugi raz nie popełniła um tego samego błędu by pójść tam do pracy. To jedno wielkie złe wspomnienie jeżeli chodzi o koniecznośc współpracy z zarządem. Dającym sobie niebagatelne wynagrodzenia tak nawiasem mówiąc.

Z racji tego, że PISOP właśnie szuka pracownika przestrzegam przed aplikowaniem. Zarobki wysokie tylko dla zarządu (który w projektach zatrudnia również i siebie jako niby szarych zwykłych pracowników - oczywiście na wysoce specjalistycznych stanowiskach - sumy naprawdę zawrotne!), dla rzeczywistych szaraczków są tylko ochłapy przy absurdalnych wymaganiach i zagrywkach. Zarząd humorzasty, nie wspiera, a tylko robi pod górkę. Jesteś zatrudniony w ramach projektu i to z niego jest finansowane Twoje wynagrodzenie, a żądają być robił wiele innych rzeczy - pozaprojektowych - oczywiście pro bono. Obłuda aż boli.

Z zasady osoba która już nie pracuje , bez względu na powody nie potrafi być obiektywna!!!

Czy mógłby ktoś polecić firmę Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Były pracownik nie widzi tam żadnych zalet!

Miron

Jeden nieszczęśliwy pracownik próbuje oczernić firmę. Może lepiej pomyśleć o zmianie pracy?

Maja

@Tuitam co sprawia, że masz taką negatywą opinię na temat firmy? Mógłbyś powiedzieć coś więcej? To co Tobie w firmie nie odpowiada, dla innych osób może nie stanowić problemu. Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które szukają opinii na temat firmy jako pracodawcy.

Tuitam

Ferment szambo i tyle

wer

no ja tam uwazam ze w ogole praktyki to fajna sprawa jezlei uda Cie sie na takowe załapac bo zawsze mozesz zdobyc dosiwadczenie czy tez miec szansa na dalsza prace

Frick

Nie dajcie się wciągnąć w tę grę mobbingową. Kobiety jednak potrafią niszczyć inne kobiety. Oj, stara prawda.

Ułani pod okienkiem

Na mój gust osoba chcąca udać się na jakiś staż idealnie nadaje się do tego typu instytucji w Poznaniu. Jest masa ludzi, od których można byłoby czerpać doświadczenie i odpowiednie zachowania, które w dzisiejszym świecie nie są takie oczywiste z punktu widzenia młodej osoby. Zawsze warto zapytać i dowiedzieć się czy nikogo nie potrzebują.

buli

a moje zdanie na ten temat jest zupełnie inne, bo świezy pracownik musi czymś się wyróźnić , aby zostać zauwazonym i pokazać , że rzeczywiście ta praca należy się właśnie jemu, a nie przypadkowemu innemu gościowi wybraniemu spośród setek takich samych. Tylko czy w PISOP są w ogóle jakieś wolne miejsca na które można aplikować?

klud

do @witek - niestety mam doświadczenie we współpracy z tą firmą... choć żałuję, że mnie przyjęli... naprawdę... na moim koncie nie byłoby tylu negatywnych wrażeń, doświadczeń i niezrozumienia, o co tam tak naprawdę chodzi. Część ludzi tam jednak trwa, opowiadając po kątach, jak jest im źle, jak bardzo są w tej firmie nieszczęśliwi, jak nie rozumieją panujących tam zasad i układów. Oznacza to, że można się tam odnaleźć. Każdego dnia pracujesz & narzekasz, a na koniec miesiąca dostajesz marną pensję (lodówkę wypełnisz ideami i satysfakcją, o czym opowiedzą Tobie na rozmowie kwalifikacyjnej). Można? Można! Najlepsze jest to, że dla większości osób tam pracujących i zarazem zarządzających tą firmą to jest pierwsza praca (!). Obce są im zatem standardy panujące w normalnych przedsiębiorstwach. Mają własne, niezrozumiałe dla tych, którzy mają bogatsze i bardziej urozmaicone CV. Jeśli nie żal Tobie życia - spróbuj, ja odradzam na milion %. Jeśli jesteś na początku drogi zawodowej spróbuj znaleźć firmę, w której ludzie pracują za godne pieniądze, są doceniani i lubią wykonywać swoje obowiązki. Jeśli natomiast masz doświadczenie we współpracy z normalnymi firmami - bardzo szybko zaczniesz szukać jakiejkolwiek drogi ucieczki.

klud

@fifi idź, przekonaj się, czy faktycznie opinie w 90% są przesadzone. Lepszej rady nie dostaniesz. Najlepiej sprawdzić na własnej skórze. A że jak większość będziesz potem żałować, no cóż - życie :) Ja naprawdę szczerze polecam uczenie się na błędach innych... No chyba że trafisz do zarządu, wtedy będzie błogo, sielsko, anielsko i jeszcze na bogato! I jeszcze napiszesz tu baaaardzo pozytywną opinię na temat firmy.

trlop

Całkowicie zgadzam się z powyższymi opiniami - zero standardów, zerowa jakość, wszędzie bałagan (!!!), atmosfera zniechęcająca do jakiejkolwiek aktywności zawodowej. Zastanawiam się jak to możliwe, że PISOP wciąż otrzymuje pieniądze na projekty z UE. Ludzie godzą się na pracę na umowę zlecenie, pracują ciężko za minimalne wynagrodzenie (dużo mniejsze niż zatwierdzone w projekcie wniosku). Nie spotkałam ani jednej osoby, która byłaby zadowolona z pracy w Centrum PISOP. Nie poleciłabym największemu wrogowi. Szkoda energii na bardziej szczegółowy opis tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP - Poznań

• Jak się pracuje w Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP?

Zobacz opinie na temat firmy Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP?

Kandydaci do pracy w Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP
2.1/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Pl. J. Metziga 26 lok. 6
    64-100 Poznań