Opinie o Media Press Janusz Góralczyk w Bulowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Media Press Janusz Góralczyk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Media Press Janusz Góralczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Press Janusz Góralczyk w Bulowice

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Mediapress Janusz Góralczyk?

Janusz G Nowy wpis

Na chwilę obecną nie szukamy pracowników.

Zuzia Nowy wpis

@anonim nie największe czyli jakie ?

Krzysztof Nowy wpis

Jak Wam się aktualnie pracuje w Mediapress? Polecacie tego pracodawcę? Czy atmosfera jest przyjazna między pracownikami? Są obecnie prowadzone rekrutacje? Czekamy na Wasze opinie.

Cobra

Najpierw trzeba otworzyć firme, pobyć na rynku opłacic czynsze , zus i inne rzeczy związane z produkcją potem zatrudnic potem pracowników tez ich opłacic ubezpieczyć itd...A potem takie komentarze pisac jak wyżej..Zwykli ludzie tego nie zrozumieja nigdy że biznes w Polsce jest wyzwaniem na każdym kroku... Nie znam szefa tej firmy, tylko szlak mnie trafia jak ktos wymaga cuda a nie jest rentowny i nie potrafi zaryzykować..

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Media Press Janusz Góralczyk? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Ja też miałem okazje pracowałem i mile wspominam.Choć wynagrodzenie nie największe;)

M

Byłem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Po krótkim przedstawieniu zakresu obowiązków, parku maszynowego przyszedł czas na przedstawienie warunków finansowych... I co usłyszałem? Minimalna krajowa. Resztę dopowiedzcie sobie sami. Pozdrawiam

Ciesz się że nie dostałeś tej pracy, ta firma to bagno!

W dniu 24 maja 2011r otrzymałem skierowanie do pracy w tamtejszym zakładzie. Jeszcze w tym samym dniu usiłowałem umówić się na spotkanie z właścicielem firmy panem [usunięte przez moderatora]. Okazało się to niemożliwe ze względu na jego pobyt poza granicami Polski do dnia 31 maja (do tego dnia musiałem dać odpowiedź od pracodawcy do urzędu pracy z którego otrzymałem skierowanie). Polecono mi się skontaktować ze współwłaścicielem jak domniemam, z panem [usunięte przez moderatora]. Przy rozmowie telefonicznej okazało się już, że nikogo nie szukają gdyż mają kandydata na stanowisko z którym ogłaszają się w urzędzie pracy. W formularzu \"Skierowania do pracy\", który mi wypełnił pan [usunięte przez moderatora] zapisał przy pozycji braku akceptacji przyjęcia mojej osoby do pracy podając jako powód \"brak odpowiednich kwalifikacji\" z tym, że o żadne możliwe kwalifikacje mnie nie spytał i ich nie sprawdzając tak po prostu stwierdził bezpodstawnie. Szkoda mojego czasu, który musiałem poświęcić i szkoda że działając na rynku pracy nie umieją uczciwie podejść do sprawy wcześniej wycofując swoją ofertę pracy z Urzędu Pracy i ewentualnie zaznaczyć, że nie szukają już kandydata na stanowisko. A nie podając \"brak wymaganych kwalifikacji\" bez sprawdzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Media Press Janusz Góralczyk - Bulowice

Media Press Janusz Góralczyk