Mediapress Janusz Góralczyk

Andrychów

Opinie o Mediapress Janusz Góralczyk

anonim 2011-05-25 16:18:05
W dniu 24 maja 2011r otrzymałem skierowanie do pracy w tamtejszym zakładzie. Jeszcze w tym samym dniu usiłowałem umówić się na spotkanie z właścicielem firmy panem [usunięte przez moderatora]. Okazało się to niemożliwe ze względu na jego pobyt poza granicami Polski do dnia 31 maja (do tego dnia musiałem dać odpowiedź od pracodawcy do urzędu pracy z którego otrzymałem skierowanie). Polecono mi się skontaktować ze współwłaścicielem jak domniemam, z panem [usunięte przez moderatora]. Przy rozmowie telefonicznej okazało się już, że nikogo nie szukają gdyż mają kandydata na stanowisko z którym ogłaszają się w urzędzie pracy. W formularzu \"Skierowania do pracy\", który mi wypełnił pan [usunięte przez moderatora] zapisał przy pozycji braku akceptacji przyjęcia mojej osoby do pracy podając jako powód \"brak odpowiednich kwalifikacji\" z tym, że o żadne możliwe kwalifikacje mnie nie spytał i ich nie sprawdzając tak po prostu stwierdził bezpodstawnie. Szkoda mojego czasu, który musiałem poświęcić i szkoda że działając na rynku pracy nie umieją uczciwie podejść do sprawy wcześniej wycofując swoją ofertę pracy z Urzędu Pracy i ewentualnie zaznaczyć, że nie szukają już kandydata na stanowisko. A nie podając \"brak wymaganych kwalifikacji\" bez sprawdzenia.
anonim 2011-07-30 19:21:22
Ciesz się że nie dostałeś tej pracy, ta firma to bagno!
M 2015-02-05 20:51:52
Byłem kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Po krótkim przedstawieniu zakresu obowiązków, parku maszynowego przyszedł czas na przedstawienie warunków finansowych... I co usłyszałem? Minimalna krajowa. Resztę dopowiedzcie sobie sami. Pozdrawiam
anonim 2015-04-18 19:20:10
Ja też miałem okazje pracowałem i mile wspominam.Choć wynagrodzenie nie największe;)
Cobra 2016-10-16 23:21:39
Najpierw trzeba otworzyć firme, pobyć na rynku opłacic czynsze , zus i inne rzeczy związane z produkcją potem zatrudnic potem pracowników tez ich opłacic ubezpieczyć itd...A potem takie komentarze pisac jak wyżej..Zwykli ludzie tego nie zrozumieja nigdy że biznes w Polsce jest wyzwaniem na każdym kroku...

Nie znam szefa tej firmy, tylko szlak mnie trafia jak ktos wymaga cuda a nie jest rentowny i nie potrafi zaryzykować..
Zostaw swoją opinię o Mediapress Janusz Góralczyk - Andrychów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mediapress Janusz Góralczyk