Opinie o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Velvet Care Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Velvet Care Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Velvet Care Sp. z o.o. w Warszawa

Karol

Współpracowałem z Velvet przez jakiś czas, jako agencja towarzysząca. Poziom jaki reprezentuje sobą dział marketingu w tej korporacji jest żenujący. Brak organizacji, brak jakiejkolwiek podstawowej wiedzy z zakresu marketingu, totalne odklejenie od rzeczywistości, panikarstwo, mobbing to krótka lista tego co Panie z marketingu potrafią zrobić. Nie polecam żadnej agencji marketingowej współpracy z tą korporacją

Anty Karol
@Karol

To co pisze Karol to jakas bajka z mchu i paproci. Pracuję w tej firmie od lat w innym dziale i potwierdzam, że marketing jest bardzo ogarnięty. Nie będę tego inaczej komentował bo szkoda słów na polemikę.

Karol Nowy wpis

Anty Karol Nowy wpis
@Karol

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Velvet Care Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 25 stycznia na Pracuj.pl.

Elżbieta

Dużo piszesz o tym zarządzaniu i nie wygląda to zbyt dobrze.. No ale czy to realnie wpływa na was co tam ktoś zarządzi na gorze? Jak dla mnie najważniejsze ile kasy dają?

sznurek
@Elżbieta

kadra zarządzająca nie błyszczy intelektem i wiedzą zwłaszcza w dziale handlowym. Po prostu są tam z nadania albo przez zasiedzenie. Dlatego każdy kto się wychyli jest ścinany jako potencjalne zagrożenie. Prym wiedzie regionalny z pomorza który ma Himalaje kompleksów na punkcie aparycji i inteligencji i obycia. Co do kasy. Wypłacane premie mają się nijak do zatwierdzonego projektu naliczania. Nalicza się według uznania i kto się bardziej przypodobał lub według widzimisie dyrektora handlowego. Temat dla sądu pracy.

Małgorzata
@sznurek

To po co robić zasady premii jak teraz ich nie respektują? Nikt się jeszcze nie postawił w tym temacie?

Anty sznurek - co ty gadasz ?

Co z ciebie za (usunięte przez administratora). Velvet rozwija się jak speedy gonzalez od 10 lat zwiększa obroty razy 4, kupił firmę na Czechach a ty gadasz, że zadząd jest niekompetentny i miał przez 10 lat szczęsście? Ciekawie pitolisz? Pewnie jestes rozczarowanym byłym pracownikiem ha ha

Johny Velvet 4 rulez Nowy wpis
@sznurek

W sieci można pisać bezkarnie wszystkie bzdety, szkalować obrażać. Podszywać się pod pracownikòw. Znam tego kierownka od stu lat i nie jest tak jak piszesz. A może ty jestes byłym sfrustrowanym pracownikem velvetu, ktory teraz odgrywa się na kimkolwiek w w jakikolwiek sposób.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Velvet Care Sp. z o.o.?

oooo

Najlepsi pracodawcy. Produkcja i przetwarzanie surowców, materiałów budowlanych, metalu i papieru Miejsce (branża) Nazwa firmy Punkty Miejsce (pełne zestawienie) Liczba pracowników Siedziba główna 1 Odlewnie Polskie 72,78 74 >250 Starachowice 2 Model Opakowania 71,03 107 800 kilka lokalizacji 3 Kabat Tyre 70,88 110 980 Budzyń 4 Werner Kenkel 70,43 120 1 600 Krzycko Wielkie 5 Ardagh Group 69,93 137 700 Gostyń 6 ArcelorMittal 69,26 151 10 000 Dąbrowa Górnicza 7 CMC 69,02 157 2 300 Zawiercie 8 International Paper 68,89 160 420 Gdańsk/Kraków 9 Betard 68,02 179 900 Długołęka 10 Andrewex 67,13 203 >250 kilka lokalizacji 11 Saint-Gobain 66,96 204 7 500 Warszawa 12 Grupa Kęty 66,64 212 5 426 Kęty 13 MONDI 66,17 222 2 600 kilka lokalizacji 14 PGO 66,10 224 1 091 Katowice 15 Sanok Rubber Company 65,76 234 3 204 Sanok 16 Smurfit Kappa 65,71 240 >250 Warszawa 17 Atlas 65,71 241 2 000 Łódź 18 GOTEC 65,56 247 >250 Komorniki 19 Hydro Extrusion 65,51 248 1 448 Trzcianka 20 Paged 65,42 253 >250 Pisz/Morąg 21 Belma Accessories Systems 65,27 260 1 100 Białe Błota 22 Rehau 65,21 262 600 Baranowo 23 Polbruk 64,98 271 700 Gdańsk 24 Marcopol 64,13 286 >250 Chwaszczyno 25 ThyssenKrupp 63,82 295 1 000 Toruń 26 wezi-tec 63,73 297 600 Legnica To powyżej to opinia Forbsa. VELVETU na liście nie ma. Masz kompletną odpowiedź na swoje pytanie.

Kacper
@oooo

Co to za kocopały A w zeszłym roku velvet tam był - czyli świat im sę zwalił na głowę w ciągu roku czy nie przysponsorowali Forbesa?

uuuu
@oooo

Też nie było :-)

Lidia
@Kacper

A na którym miejscu w zeszłym roku był?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Velvet Care Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Velvet Care Sp. z o.o.?

Jasiu

Tak wiejskie potancówy Bylem na takiej na kaszubach Wóda leje się strumieniem plus tłuste żarcie Dyrektor regonu z Gdyni nabija się ze wszystkich Klimat masakra wszyscy są tam za karę

Maciej
@Jasiu

Od kiedy pracujesz w Velvet Care i czy w trakcie pracy atmosfera też jest taka jak ją opisałeś? Co sądzisz o podejściu do pracowników w tej firmie, jakie są relacje z szefostwem? Liczę że coś mi powiesz. :)

Szeregowiec
@Jasiu

Jestes Vege, słuchasz Mozarta i poczucie humoru masz jak Jarek? Takich w Velvecie nam nie potrzeba haha

Maciej
@Szeregowiec

Czekaj, co jest złego w byciu vege albo słuchaniu Mozarta? Jasiu napisał, że nie podoba mu się prostacki klimat i litry %%, a ty jeszcze piszesz że takich jak on to wam nie potrzeba? Ręce opadają...

Jasiu
@Szeregowiec

(usunięte przez administratora) Nie potrafiących myśleć samodzilenie zresztą średnia ph dobiega 50 to też o czymś świadczy

Anty Judasz
@Jasiu

Jasiu, ty pracujesz w Velvecie czy już znalazłeś pracę marzeń? Po co się męczyć jak tyle okazji w około. A i koledzy się ucieszą, że Judasza nie będzie w Velvecie. Same plusy dla wszechnych

Jaka umowa obowiązuje w Velvet Care Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

koleszka

o pracę na 3 miesiące, później na rok

Łucja
@koleszka

No to chyba dobrze. Wciąż przecież zbyt wielu pracodawców oferuje jedynie umowę zlecenie - to nawet po kilku latach pracy. program poleceń pracowniczych. Czytałam, że każdy zatrudniony w Velvet Care może zaproponować CV znajomego. Jeżeli zostanie on zatrudniony, osoba polecająca otrzymuje nagrodę pieniężną. Czy tak faktycznie jest? Jestem ciekawa.

richard
@Łucja

tak, jest program poleceń, sam nawet kogoś poleciłem

Bond
@Łucja

Tak, tak jest w velvecie

Umowa o prace na okres próbny 3 miesiące

RL9

Dobra firma ale nie dla wszyatkich. To tak jak w sporice - np. Bayern - tez jest dobry ale nie dla wszystkich Rozwija się jak diabli ale nie dla mięczaków i len i mało kumatychi. Jak chcesz naprawdę pracować to można cuda zdziałać i korpoludek ci nie powie co masz robić albo co nie możesz robić - bo masz dużą samodzielność. Są tacy co to lubią a sa tacy, którzy lubią pracować pod dyktando, od 9 do 17 i do domku i reszta w dup^e. To nie firma dla nich.

Edyta
@RL9

Hej, czyli dla kogo konkretnie jest praca w Velvet Care i czego można się spodziewać zatrudniając się w firmie? Chodzi mi np. o zakres obowiązków, wynagrodzenie..

Mam pytanie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na PH? Jakie pytania itd.. Praca jest na umowę o pracę? Czy dają narzędzia pracy np: auto służbowe (czy można korzystać prywatnie?), tablet?

Izydor

Póki co mamy dobrego pracodawcę a branża jest cały czas potrzebna, więc są szanse na spokojna pracę.

Jakie są mocne strony pracodawcy Velvet Care Sp. z o.o.?

Wirus

Haha - branża może nieprestiżiwa ale ta firma ma szanse przeżyć ere wirusa i to co będzie potem. A będzie nie wesoło chyba

Somebody

Drodzy Państwo, znakomita większość wpisów nie dotyczy firmy Velvet Care Sp. z o.o tylko Kimberly Clark w tym jej oddziału w Krakowie. Te fimy od wielu lat nie mają ze sobą nic wspólnego.

Janusze z WONSEM
@Somebody

To trzeba było w porę zadbać o poprawne nazewnictwo formy. Jakoś przez tyle lat wam stara nazwa nie przeszkadzała. Typowe polskie janusze biznesu

K
@Somebody

Nie do końca masz rację bo Velvet nadal jest dystrybutorem niektórych produktów Kimberly Clark więc łatwo tutaj o nieścisłości.

Jan

Bardzo slaba firma przegrywa z konkurencją Fox Regina i inne W professional tez sa daleko rządzi tork katrina inne Jako ph bedziesz zatrudniony na działalność namawiają do wziecia auta w leasing a jak to uczynisz beda mysleli ze zostałeś ich niewolnikiem Najgorsi kierownicy to WAWA i Gdynia Klamia wykorzystuja i nie szanuja

Tonik

Niestety młodzi pracownicy to pokolenie bardzo roszczeniowe i szuka dlatego nie związuje się z firmą na długo.

Dorośnij
@Tonik

Ogromna generalizacja i krzywdzące stereotypy, czyżby takie było myślenie menażenmentu? Sami są młodzi. Prawda jest taka, że nasze pokolenie wymaga pewnych standardów. (usunięte przez administratora) I dobrze, bo pracownik odzyskuje godność i podmiotowość

@Dorośnij

Jak wygląda aktualnie poziom oferowanego wynagrodzenia za pracę w tej firmie? Przede wszystkim chciałbym ustalić, czy można liczyć na świadczenia dodatkowe. Często sprawiają one, że pensja staje się dużo bardziej atrakcyjna.

Czyli co odradzacie?

Czyli lepiej nie brać szczególnie jak rekrutacja na wariata na wczoraj?

Ty
@Czyli co odradzacie?

Skasowano mój wpis - nie wiem czemu bo napisałem tylko „nie warto”. Bo nie warto. Ci którzy się przyjęli często odchodzą sami po kilku miesiącach - nie ma znaczenia czy AP, OTC, GL, Treasury czy Customer Service wiec sam sobie odpowiedz na pytanie...

@Czyli co odradzacie?

Dużo osób się pozwalniało. Jak dużo osób ucieka to sam sobie możesz odpowiedzieć skąd ta rekrutacja na wariata.

Gogogog

Aleksandro, Pisałem tutaj z przykładami. Zarówno ja jak i inni. Wiem, że teraz w Gowork macie ciśnieniem żeby podnieść merytoryke portalu, ale nie możecie oczekiwać, że każdy komentarz tutaj to będzie elaborat. Jeśli potrzebujesz przykładów poczytaj odpowiedzi z ostatniego tygodnia. Ze zrozumieniem

Czyli co odradzacie
@Jacek774

Spoko :) przybyłem zobaczyłem, że rośnie kolejny CAP i odpuściłem

Bogdan

Piszesz o umowach o pracę. Jak długo trwa okres próbny i czy po nim można liczyć już na kontrakt długoterminowy na czas nieokreślony? Podajesz dużo niedogodności w pracy i bałagan organizacyjny, ale chwalisz wynagrodzenie. To bardzo ważny element zatrudnienia, więc gdybyś mógł napisz bardziej szczegółowo, czy można także liczyć na premie lub inne benefity. Z góry dziękuję Ci za odpowiedź.

czaczacza
@Bogdan

Nie umiem odpowiedzieć na pytanie o umowę o pracę :D. Bo jest bałagan. Jeden osoby dostają 3 miesiące i potem już na niekreślony inne 6 miesięcy i dopiero nieokreślony. jeszcze inne mają 3 miesiące, mówi się im, że następna będzie na 3 miesiące, a dostają na niekreślony - nie wiem od czego to zależy. Benefity - raczej standardowo, nie nadzwyczajnego. Bonusy są duże. To jakieś 15% rocznego wynagrodzenia, no ale, dopiero na wiosnę 2020 roku przekonamy się, czy to naprawdę będzie 15% brutto rocznego wynagrodzenia :).

czaczacza

Widzę, że aż 5 zgłoszeń mojej wypowiedzi, ciekawe co w niej jest niewłaściwego? Czyżby "manadżement" miał jakiś problem z prawdą?:)

Prawda

Podpisuję się rękami i nogami pod tym komentarzem. Rachunek plusów i minusów: zarobki jak na Kraków niezłe (7000-9500 brutto to norma na stanowisku specjalisty z 2 językami), przyjazna atmosfera w biurze, samo biuro nowe i fajnie wyposażone, zespoły są zgrane, częste wyjścia integracyjne - pod tym względem naprawdę nie ma co narzekać. Ale cała reszta po prostu leży: informowanie o (nie)przedłużeniu umowy na dzień-dwa przed jej końcem, brak szkoleń wprowadzających do zakresu obowiązków, ogólny chaos i bałagan na porządku dziennym, (usunięte przez administratora) Krótka przygoda - mnie już tam nie ma. :)

Artur
@Prawda

Wiesz może, dlaczego pracodawca tak zwleka z informacją, czy dany pracownik będzie mieć przedłużoną umowę? Na pewno praca w takiej niepewności nie jest dobra. Ciekawi mnie, czy często zdarza się tak, że mimo zaangażowania w pracę pracodawca jednak decyduje się na nie przedłużać umowy z taką osobą.

Jony
@Prawda

Zgadzam się z przedstawioną wcześniej opinia o KC w Krakowie (usunięte przez administratora) Brak wiedzy procesowo-merytorycznej nie wspomnę już o umiejętnościach miękkich. Żenada - zwłaszcza tzw. Tl'owie. Z zarobkami nie przesadzajmy, nie są aż tak wysokie.

avadakedavra
@Artur

Artur były takie przypadki, nawet przed świętami na zasadzie "spakuj się i już nie musisz przychodzić". Byłam tego świadkiem. I wcale nie oznaczało to, że osoby którym umów nie przedłużano były słabe i niewydolne. Nikt nie zna klucza.

Czaczacza

Jeszcze raz apeluje by menażenement nie zgłaszał mojej wypowiedzi bo i tak ja tutaj wrzucę ponownie - mam Jej kopie :)

molam
@Czaczacza

czy dalej tam pracujesz?

Jacek774

To i ja swoje dopiszę: - brak organizacji - wpychanie obowiązków z różnych działów na dział x, bo pełno rzeczy, które do nikogo nie przynależą, co w konsekwencji prowadzi do tego, że robi się za 2-3 osoby, nie dostając za to żadnego dodatkowego wynagrodzenia, (usunięte przez administratora) - w transition nie uczestniczylem, ale wiedza slabo przekazana przez niedouczone osoby, czesto nikt nic nie wie i dostajesz nagany ustne za nie zrobienie czegoś, albo zrobienie czegoś inaczej niz powinno być - ponieważ nikt cię nigdy nie wyszkolil jak to ma być robione, jakie są procedury, - te zmiany nazw stanowisk są bardzo naciągane, sami nie wiedzą czym pracownicy się zajmują, pakuje się pod jedną nazwę obowiązki z np. 3 różnych stanowisk, jak również zmiany wymagań, raz szukają juniora i dostajesz niską stawkę, a wcześniej zatrudnili osoby z równie zerową wiedzą o danym procesie jako seniorów, którzy zarabiają więcej, - praktycznie każdy po paru miesiącach, jeśli go kredyt czy inne rzeczy nie trzymają, szuka innej roboty, - duża rywalizacja, - jeśli się zdecydujecie to potwierdzajcie sobie wszystko papierowo/mailowo, bo jest dużo obietnic, z których się nie wywiązują, - ataki słowne na pracowników stosowane przez osoby na wyższych stanowiskach, - ogólny chaos, dezorganizacja, brak procedur, - kontrolowanie pracowników na zasadzie takiej, że najlepiej jakby od pracy nie odchodzili, często np. ściąganie pracownika z obiadu bo musi coś koniecznie w danym momencie zrobić, dopytywanie się gdzie był, co robił itp. po powrocie z przerw, - wzajemnie wykluczające się "targety", coś co chyba wiele firm stosuje obecnie, podejrzewam, że w celu zmotywowania pracowników do cięższej pracy, - oszczędzanie na wszystkim, nie licz na podwyżkę, nawet jak miałeś niesamowite wyniki, managerowie, którzy oszczędzą najwięcej na swoim dziale dostają bonusy finansowe, Żeby nie było tak źle to są i plusy: - początkowe stawki dosyć wysokie - kasa zawsze wypłacana na czas Co do umów to różnie chyba, ja dostałem na 6 miesięcy i później miała być na czas nieokreślony, jednak zrezygnowałem. Też do ostatniej chwili nie dostałem info czy w ogóle będę miał umowę przedłużoną dlatego szukałem innej pracy i jak znalazłem to nie przedłużyłem umowy.

Jacek774

W HR-ach też praktycznie cały dział przerotował obecnie, z tego co słyszałem od koleżanki. Podejrzewam, że jest tam równie nieciekawa sytuacja co w innych działach.

@avadakedavra

Ja znam inne przypadki - nie przedłużali dobrym pracownikom umów tylko dlatego, że np. nie godzili się na robienie nadgodzin, albo nie wchodzili w (usunięte przez administratora) odpowiednim osobom... A pozostaje pełno niekompetentnych ludzi, nie potrafiących wykonywać swoich obowiązków, a dostających bardzo spoko kasę - myślę, że za takie zarobki da się zatrudnić ludzi o dużo lepszych kwalifikacjach. Tak czy inaczej firma raczej tonie dopóki będzie się akceptować takie wybryki jak manager atakujący swoich pracowników. Znam też przypadki osób, które pracowały na l4... Także tyle w temacie poszanowania praw pracowniczych.

MoonCosmicPowerMakeUp

GBS w Krakowie tylko zmienia nazwy stanowisk do ATR, nie widzicie drodzy państwo, że ludzie z zewnątrz to widza i się z tego nabijają? (usunięte przez administratora)

Stopa

Jaka dają stawkę na wózku nowym magazynie ? Szukam pracy. Wozkowy z 15 letnim doświadczeniem na wózkach czołowych oraz bocznych

Mikołaj
@Stopa

18,50 plus dodatki

Stopa
@Mikołaj

Jakie dodatki ? Miesięcznie ile się wychodzi ?

FraniaNiania

Takiego bałaganu jak w Krakowie to w życiu nie widziałam. Temat numer jeden „co zjemy na wspólnym wyjściu” a nie co nas czeka w pracy, jak przyjęcie, jak procedury... atmosfera radości, bo na razie ładują pieniądze w Kraków, ale to się szybciutko skończy. Bardzo dużo osób noszących wysoko głowę. Dużo osób z Kapa, Lufy, Stejta sami sobie wyrobicie opinie o „narybku”.

Bolek

przedstawiciel handlowy Szału nie ma plany 6cyfrowe z cenami z kosmosu. Promocje w sieciach= cena detal lepsza jak dla dystrybutora. Własna działalność gospodarcza i zarobki poniżej 3ki

Grzesiek
@Bolek

A Ty cały czas pracujesz w tej firmie ? Czy to było kiedyś ?

@Grzesiek

Tej informacji nie podam.Zreszta nie widzę różnicy czy pracuje czy też nie. Ale informację mam aktualne i nie widzę powodów do tego, żeby zmyślać

Sprzdażowiec od 10 lat ...
@Bolek

Bolek pewnie nie pracuje u nas bo nie wie żesz od 5 lat KC jusz nie ma tylko jest VC czyli Velvet Care - haha! Z premia spokojnie jest powyżej trójki a jak własna dzałalność to dodatek na leasing fury. Ekipa jest zaje ... do roboty i do szklanki ... ja pracuje ponad 10 lat i nie robie tego na siłe. Były rożne propozucje za troche większą kaske ale jak patrze to połwa z tych firm jusz nie ma! Kto co lubi - ja uważam, że jak masz jaja i chcesz - to warto spróbować a potem sam zdecydujesz

Bolek
@Sprzdażowiec od 10 lat ...

Ja nic nie pisałem o tym, że KC jest dej właścicielem. Awalon mówi Ci to coś? Powinieneś wiedzieć skoro pracujesz. Premia co 3 miesiące? I jak wpadnie 1000 zł za te 3 miechy uważasz za dobre? Co do dodatku na auto? Co z tego wszystko jest na Twojej głowie ;naprawy, przeglądy, ubezpieczenie. Weźmiesz leasing coś się firmie nie spodoba wywalą Cię nawet po 2 latach i zostajesz z leasingiem na 2/3 lata

@Bolek

1000 na stare auto 1500 na nowy Skoro to forum o opiniach pracodawcy piszę jak jest

Bolek

Osoby na działalności są krzywdzone przez firmę . Całkiem inaczej wygląda to na umowie o prace . Działalność bonus w formie karty Multi sport. Szkolenia? Szału nie ma często się nie odbywają. Osoby na działalności muszą same zadbać o środek transportu od firmy nie dostajesz auta. W zależności czy nowy z salonu czy używany kwota na auto się różni. Na pewno odradzam leasing . Wpakowalem się w to i muszę teraz tutaj pracować do póki go nie spłacę. Samochód jest Twój więc VC nie ma prawa Ci mówić czy możesz jeździć czy nie . Tylko to co wyjeździsz za ich musisz sobie dotankować za swoje.

KC

Witam, jakie są zarobki brutto w procuremencie w KC? Np. na stanowisku starszego kupca lub podobne?

Zostaw merytoryczną opinię o Velvet Care Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Velvet Care Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Velvet Care Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Velvet Care Sp. z o.o.?

Velvet Care Sp. z o.o.