Lubieniec

Opinie o Grill-Pol Sylwester Kowalski Zakład Przetwórstwa Mięsa Drobiowego z Hurtownią Wędlin

Emil Zegadłowicz 2015-05-09 18:12:33
Praca i atmosfera w firmie GRILL-POL rewelacyjnie pozytywna.Mało który zakład tej branży posiada taką charyzmę pośród wspaniałych pracowników biurowych i produkcyjnych.A to połowa sukcesu.To jest jedna szczęśliwa i uśmiechnięta rodzina. Towar jest zawsze świeży i z górnej półki. Zawsze na czas dostarczony do odbiorcy.Będę starał się z powrotem zatrudnić w tej firmie o bardzo szerokich perspektywach i horyzontach na przyszłość.Nawet o 50% wynagrodzenia mniej.Nie wiem jak wygląda raj ale pracę w GRILL-POLu mogę porównać do życia w tymże przybytku BOGA ;która to napełnia mnie niepochamowaną veną do działania wśród tych herubinów.Załączam pozdrowienia.
Zostaw swoją opinię o Grill-Pol Sylwester Kowalski Zakład Przetwórstwa Mięsa Drobiowego z Hurtownią Wędlin - Lubieniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grill-Pol Sylwester Kowalski Zakład Przetwórstwa Mięsa Drobiowego z Hurtownią Wędlin