Opinie o Kisielewski s.c. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kisielewski s.c.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kisielewski s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kisielewski s.c. w Poznań

Kazimierz

Jeden z forumowiczów napisał, że pracownicy integrują się na potęgę. Naprawdę się tak lubicie czy to sarkazm? :)

@Kazimierz

Znaczy że mocno

Leszek
@Grzegorz

pozazdrościć, też tak chcę, mogę? zatrudnicie mnie, za 3500 zł netto??? przyjdę z cv, jeszcze w tym tygodniu :)

@Leszek

Dziękujemy za ofertę pracy, umieszczamy w archiwum, zwrócimy się gdy zaistnieje potrzeba zatrudnienia kolejnej osoby

Agata
@Grzegorz

kim ty właściwie jesteś? Odpowiadasz jakbyś był przedstawicielem firmy a w innych komentarzach widać że żarty sobie z tego wszystkiego robisz. Po co wprowadzasz takie zamieszanie?

@Agata

Odpowiadam zgodnie z sumieniem i najlepszą wiedzą. Przykro mi jeśli kogoś to uraziło.

Anna Nowy wpis
@Grzegorz

Nie przejmuj się nimi, na żartach się nie znajdą. ;) Wszyscy tu macie takie poczucie humoru? Chyba atmosferka sprzyja... A widziałam, że pisałeś, że macie tu dyrektora płci żeńskiej - powiesz o niej coś więcej? Jakie są relacje pomiędzy nią a pozostałymi tutaj?

Grzegorz Nowy wpis
@Anna

Super babka. Ja zwykłem mawiac o niej że to nasz "psycholog zakładowy".

Anna Nowy wpis
@Grzegorz

W jakim kontekście? Pozytywnym? Jakieś konflikty dobrze rozwiązuje czy o co chodzi?

Grzegorz Nowy wpis
@Anna

Tak. Rozwiązuje. Udziela wsparcia, także w sprawach prywatnych.

Jak jest z pakietem medycznym w Kisielewski s.c.? Można dołączyć rodzinę?

Można

Agnieszka
@Grzegorz

Hej, a są w firmie jakieś inne dodatki? :)

@Agnieszka

Tak, można sobie pograć na gitarze

Witold
@Grzegorz

Chyba nie rozumiem Twojej wypowiedzi… mógłbyś rozjaśnić nieco sytuacje i powiedzieć o co chodzi

@Witold

Można pograć sobie na gitarze. Czyżby tam gdzie pracujesz nie można było sobie pograć i dlatego nie jest to jasne?

Elżbieta
@Grzegorz

A co ma granie na gitarze do pracy?

@Elżbieta

Dokładnie to samo co integracja :)

Elżbieta
@Grzegorz

Aha. No chyba że tak, ale czy to nie przeszkadza innym pracownikom jak ktoś w trakcie pracy gra na gitarze? Mi by osobiście przeszkadzało.

@Elżbieta

No to mi bardzo przykro. Ja na ten przykład osobiście wolę to od byle jakiej stacji radiowej grającej byle co na okrągło.

Czy firma Kisielewski s.c. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Grzegorz

Tak, równość przede wszystkim. Mamy zresztą dyrektora płci żeńskiej.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Kisielewski s.c.?

Greg

Tak, jest wszechstronny i sprzyja niezasypiającym gruszek w popiele

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Kisielewski s.c..
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Czy pracownicy Kisielewski s.c. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Grzegorz

Tak, integrują się na potęgę

@Grzegorz czyli taki angielski ogólnie komunikatywny plus do tego warto ogarnąć słownictwo muzyczne?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Kisielewski s.c.?

Grzegorz

Zdecydowanie terminologia muzyczno sprzętowa jest u nas najbardziej przydatna więc taka podczas rozmowy byłaby testowana

Podpowiedzcie czy firma jest może zainteresowana zatrudnieniem nowego pracownika?

@Tomek

Na tę chwilę nie, ale w każdej chwili to może się zmienić

Czy Kisielewski s.c. praktykuje "luźne piątki"?

Grzegorz

Luźne sa u nas piątki, czwartki, środy, wtorki i poniedziałki a soboty i niedziele są zupełnie, totalnie wolne. :)

Czy w Kisielewski s.c. są szkolenia zewnętrzne?

Tak, mają miejsce

234r

podobno w firmie KISIELEWSKI s.c. szukają obecnie nauczycielka/ nauczycielki do gry na fortepianie- zajęcia są dla maluchów no i w Poznaniu, może ktoś chętny

T.

Praca w miarę OK. Szkoda tylko, że szefo posiada wiedzę z sytuacji w branży i handlu sprzed 10 lat. Niestety - czasy się zmieniają i dobrze czasami s biura pojechać w trasę i się dowiedzieć jak wygląda teraz handel i jak działa konkurencja. No i przydałaby się ciągłość dostaw. Nie ma podstawowego towaru to nie ma zamówień.

Zostaw merytoryczną opinię o Kisielewski s.c. - Poznań

Kisielewski s.c.