Teknosystem Sp. z o.o.

Opinie o Teknosystem Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

Warszawa to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Operator Maszyn? Co powiecie o pracy w firmie Teknosystem Sp. z o.o.?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Teknosystem Sp. z o.o.?

JJ Nowy wpis

Wdrażają ludzi bez doświadczenia, więc raczej można się czegoś nauczyć a większość rekrutacji na wyższe stanowiska jest wewnętrznych, więc analogicznie wygląda na to że mają możliwości rozwoju.

Olga

Chyba dobrze się mają bo sporo ofert pracy jest na stronie. Głównie na produkcję. A Ty pracowałeś tutaj? Piszą w ogłoszeniach że są jakieś dodatki do wynagrodzenia - szukam informacji co to takiego i w jakiej wysokości

Mmmm Nowy wpis
@Olga

300 brutto premii raz na kwartał.

debeściak

Multisport dają w Teknosystem ?

Dan
@debeściak

Dobre pytanie. Może ktoś tu zajrzy i odpowie, albo doda, ile płacą? To najwyżej sam bym sobie ją sfinansował. Przy okazji mógłby też napisać, czy duże kompetencje są wymagane, by zostać przyjętym i jakie obowiązki? No i czy pomagają, w sensie firma, poogarniać, zwłaszcza na początku, jakimś szkoleniem?

@Dan

Nie dają, dodatkowego pakietu medycznego też nie dają, nadgodziny po okresie próbnym. W okresie próbnym nie ma opcji nadgodzin!

elektromonter

Dostałem tą pracę po znajomości, tzn wciągnął mnie tam kolega tam pracujący. Moja rozmowa kwalifikacyjna to była bardziej fikcja niż prawda. Pracują tam pielęgniarki itp więc szkoła nie jest wymagana. Tak naprawę to wszystkiego możesz się nauczyć chyba że ktoś jest tumanem. Pracowałem tam około 10 lat temu ale zrezygnowałem przez zmianami, dla mnie nie korzystnymi. Na rozmowie musiałem narysował jak wygląda w rysunku technicznym opornik, dioda itp. Śmieszna była ta rozmowa.

on

mozna zarobic na produkcji u Panstwa z 4100 bez nadgodzin???

Majka
@on

Chodzi ci o to ogłoszenie na pracownika wsparcia produkcji, które się wyświetla na stronie? Też jestem ciekawa, może ktoś już dzwonił tak jak tam każą i coś wie. Co do nadgodzin to ciekawe, czy w ogóle można pracować bez? Bo ja się osobiście nie spotkałam jeszcze z pracą w zakładzie produkcyjnym bez dodatkowych godzin.

Takise

Kogo Wy przyjmujecie do pracy? Przecież tacy ,,pracownicy,,tylko psują Wam dobra opinię na którą pracowało wiele osób.

Takise

Zawsze możesz wrócić do siebie.

Xxx

Jesteś żałosny.

Xxx

Może po prostu nie rozumieliście się Bariera językowa

@Takise

Tu wrocic do siebie.na wsi

Negatywni opinie usuwaut

Przemysław
@Takise

Co Ci w tej pracy nie pasuje? Bo jak się to czyta, to nic się nie można dowiedzieć.

@Przemysław

To nie pasowało ,,anonimowi,, który post usunięto (admin) początek wątku Później zaczął się podpisywać nie swoim nickiem ,,Takise,,

@Przemysław

To pytanie do anonima

Firma w schylkowym okresie swojego rozwoju, ktora kiedys produkowala wyłącznie dla najbardziej wymagajacych klientow za granica intensywnie sie rozwijając ale znajdujac sie w strefie komfortu przespala moment kiedy mozna bylo utworzyć profesjonalny dzial sprzedazy w Polsce i zdobyc znaczacy udzial w rynku. Polskie szefostwo bylo zbyt zachowawcze. W tej chwili raczej produkcja jednostkowa niz seryjna i niezbyt dobre perspektywy przy duzej konkurencji z Chin i zajetym rynku krajowym.

Kamazem tera
@Tomek

To prawda, były możliwości rozwoju, ale cieniasy robiły wszystko, żeby anno domini był zachwycony, więc siedziały cicho. Jedyny człowiek który tam ogarnia ten kibel to ms, reszta to zwykłe kiepy bez pomysłów i kręgosłupa.

Mnn
@Kamazem tera

Ms nic nie ogarnia tylko robi to co mu kaze ad

Bartek

Macie tylko dwie zmiany ?

Pipcia pupcia dziewutek

wszystkie rzeczowniki które wymieniłem :)

Tam taka dziewczyna była, czerwoną puchówke miała. i jeździła wolkswagenem, felgi chyba 20 cali

Takise

Ciebie interesuje ta pychówka, fura czy felgi???????

Ktoś
@Takise

Pewnie felgi go zainteresowały????????????

P.S Wesołych świąt (usunięte przez administratora):)

KIkJ

P...Dziękman...TA platforma społecznościowa, służy nie tylko do wylewania błota na firmy i ich pracowników. Jeżeli się tego nie rozumie lub nie akceptuje, to przytoczę stare wschodnie przysłowie: Duch życzliwości przydaje zdrowia i radości, duch złośliwości wysusza kości." A pieniądze jakie by nie były, nie powinny rządzić człowiekiem.

jack

Pani Jadziu! Bardzo żałuję,że nie mogliśmy się pożegnać osobiście, dlatego dziś do Pani piszę, żeby podziękować za miłą współpracę. Była Pani jednym z niewielu wieloletnich pracowników, których nie odczłowieczyły i nie zdeprawowały pieniądze. Dziękuję za serdeczność, uczynność,chętne dzielenie się doświadczeniem zawodowym, a przede wszystkim za kulturę osobistą i szacunek do młodych pracowników. Życzę dużo zdrowia i powodzenia! Ps. Jest Rodo, ale nie chcę być anonimem. Kiedyś na pocieszenie powiedziała mi Pani, że nie warto tracić czasu i życia na ludzi, których się będzie źle wspominać.

Dziękman
@jack

Panie Jack.. było się postarać o telefon do Pani Jadzi, zadzwonić i podziękować, a nie publicznie wylewać swoje "dziękuje" (istnieje szansa, że nawet tego nie przeczyta). Swoją drogą.. jak mogło zdeprawować coś czego w tej firmie nie ma, ewentualnie mają nieliczni?

Bonifacy

Witam, jak jest na stanowisku Kontrolera Jakości? Ile zmian? Zarobki?

Boczek
@Bonifacy

2 zmiany, więcej zarobisz na kasie w Biedronce

Wypłacają dodatkowe nagrody w Teknosystem Sp. z o.o.?

Ferdek

wypłacają nagrody w postaci dodatkowej pracy i obowiązków :p

Toyota

Radzę omijać to miejsce pracy...

orzech

czemu firma jeszcze nie zamknieta ?przeciez taki koronawirus panuje ,na co czekacie?

@orzech

A jakieś chwilowe zwolnienia się posypały u kogoś? Czy nikt póki co nie dostał takich zaleceń od Teknosystem? Teraz już byłoby to w pełni uzasadnione.

Obserwator

Yyy.. Masz coś ?

obserwator

Mój czarny scenariusz się niestety spełnia. Człowiek w TS już nic nie znaczy. Zamiast wprowadzić lean manufacturing, zwiększyć kontrolę produktów końcowych i wrócić do konkretnych szkoleń dla nowych pracowników oraz zwiększyć ilość brygadzistów(usunięte przez administratora) Serdecznie wam współczuję. Trzymajcie się mocno w tych ciężkich czasach!

Kontrola

Ile zmian się pracuje na stanowisku - Kontroler jakości? Czy warto aplikować? Jakie są zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o Teknosystem Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Teknosystem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Teknosystem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teknosystem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teknosystem Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Teknosystem Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teknosystem Sp. z o.o.