Opinie o Polsko-Koreańskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Joongpol Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Polsko-Koreańskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Joongpol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polsko-Koreańskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Joongpol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsko-Koreańskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Joongpol Sp. z o.o. w Mielec

YYYYY Nowy wpis

Oczekiwań od kandydata na technika utrzymania ruchu sporo, obowiązków też nie mało, to może ktoś chociaż wie za jaką kasę? Na prawdę atrakcyjne wynagrodzenie nic mi nie mówi i to pojęcie dosyć względne... Jako benefit dają także premie roczne i świąteczne. Ta roczna jest dla każdego czy jakoś jest związana z oceną pracownika?

Tom

Pracowałem w wielu firmach jednak w tej zagrzałem na dłużej. Atmosfera przyjazna, przełożeni pomocni. Kto chce może korzystać ze szkoleń i awansować. Co do płacy to wszystko zależy jakie kto ma oczekiwania ale na warunki mieleckiej strefy nie jest źle.

Elżbieta
@Tom

Brzmi fajnie :) a oprócz dobrej atmosfery można liczyć też na dobre zarobki?

hahahaha!!!
@Tom

No przez tą atmosferę to się swego czasu dużo dobrych ludzi zwolniło.

hahahaha!!! Nowy wpis
@Tom

Szkolenia i awans - swego czasu wyszkoliłem paru chłopaków na ploterach i na tym kariera się kończy.

Młody Nowy wpis
@Tom

Popieram, byłem pracownikiem tej firmy i myślałem, że gdzie indziej jest lepiej. Niestety bardzo się rozczarowałem i chętnie bym wrócił do Joongpolu.

Ewa Nowy wpis

Widziałam, że niedawno poszukiwali pracowników produkcyjnych ale wystraszyła mnie tu jedna opinia odnośnie zwalniania z byle powodu. Ktoś powie za co można stracić pracę? I tak w ogóle to jaką umowę na produkcji dają na początek?

Melośmiacz

Praca w firmie lajtowa. Wcześniej pracowałem na wiązkach 8 lat. Tutaj to jest jak w sanatorium jakimś. Robie na przetwórstwie. Wiadomo, że kasa mogłaby być zawsze lepsza ale ogólnie to jestem zadowolony. Ludzie spoko, kierownik spoko no i dużo kobitek fajnych :)

Olga
@Melośmiacz

No to widzę, że rozbieżności jak zwykle będą występować, bo wcześniej to ktoś warunki pracy do chomika na kołowrotu przyrównał. Temat kasy jak zwykle jest istotny, piszesz że mogłaby być lepsza czyli w sumie to jaka aktualnie jest? ;)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Polsko-Koreańskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Joongpol Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Technik utrzymania ruchu?
Czarny

Jeśli chcesz zasuwać jak chomik w kołowrotkiu to praca jest dla Ciebie za marne grosze.

Olga
@Czarny

Najniższa pewnie? Co do tego chomika to pewnie nikt by nie chciał ale ludzie chyba normalnie tu pracują? Jest aktualnie pełne zatrudnienie?

Nami

Nie polecam tej firmy czymajcie się z daleka od tego (usunięte przez administratora)

Nami

Byłam pracownicą tej firmy i nie polecam zwalniają z byle powodu a brygadziści się wydzierają o byle co na pracowników ,mało tego nie szanują czasu przerwy ,.

Zachwyt

Praca super polecam każdemu. Porządna kasa. W okresie letnim fajnie chłodno na wszystkich halach, że aż miło pracować i żadnych tam wysokich temperatur dochodzących do 50 stopni Maszyny cichutko pracują i prawie nie wydają żadnego dzwieku no i oczywiście brak zapylenia przez co nie trzeba używać słuchawek i masek. Pracujesz pomalutku i nie ma żadnych wariatow co gonią ile wlezie. Ludzie z grupami inwalidzkimi są traktowani ulgowa i mają lżejsza robotę. Pracuje się stale na jednej maszynie i nikt nie zmienia Ci obowiązków podczas pracy - nie przeganiana kąta w kąt do innej pracy. Super polecam firmę.

Szu
@Zachwyt

Ile Ci zapłacili za taką opinie? Oby nikt się tym nie sugerował co napisałeś. W lecie było tam 44 stopnie. Niech Cie szlag trafi.

Były

Pracowałem tu jakiś czas. Odradzam !!!! Praca ciężka i słabo płatna. Ludzie z grupami rypia jak woły chyba w imię zasad bo na pewno nie za kasę.

Bożena

Firma zajmuje się produkcją pianki polietylenowej, folii pęcherzykowej. Spółka kompleksowo działa w przetwórstwie wyżej wymienionych wyrobów. Obecnie nie są prowadzone rekrutacje. Interesuje mnie, jak wygląda praca w tej firmie, i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

@Aha ale to dobrze rozumiem że z grupą też przyjmują?

andy
@ja

Tak z grupą też przyjmują.

Aha

Praca mimo wszystko ze produkuje się tam piankę jest ciężka. Ludzie z grupą pracują na takim samym poziomie jak ludzie bez grupy. Brygadziści pracują chyba na akord bo każdy biega jak poparzony . Wyplaty co miesiąc w innym terminie wiec brak sztywnego harmonogramu i nic nie można sobie zaplanować. Praca na produkcji jak i na przetwórstwie to nic miłego.

Jarek

Spokój na forum pracowniczym to z pewnością efekt dobrej pracy i zadowolenia z pracy w firmie.

@Gość Nie każdy ma umiejętności i chęci do pracy,ale to nie jest powód żeby obrażać innych. Dla mnie firma jest dobra,więc polecam.

Gosc

Nie polecam pracy w Joongpol Mielec Sp Z.o.o. Praca za najniższa krajowa. Praca dla wieśniaków i niepełnosprawnych. Porazka

gość

Nie polecam pracy w tej firmie.

@gość

Dlaczego ?

gość

Ciekawa firma gość po trzeciej zmianie pięć po siódmej jest juz na osiedlu :) chyba przyjmę się do was

admin

Jak wygląda praca w firmie Joongpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe w danym dziale? Pracowałeś i wiesz? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Polsko-Koreańskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Joongpol Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Polsko-Koreańskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Joongpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polsko-Koreańskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Joongpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polsko-Koreańskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Joongpol Sp. z o.o.?

Polsko-Koreańskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Joongpol Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wojska Polskiego 3
    39-300 Mielec

Polsko-Koreańskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Joongpol Sp. z o.o.