Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Nienormalne

Wstyd na 200 sklepów tylko my mamy siedzieć! Rozumiem chowanie towaru, zabezpieczanie salonu, ale dyzury w dobie tego co sie dzieje na świecie! Juz mamy 300 przypadków a bedzie jeszcze gorzej! Jaka to tragedia musi sie stac zeby ktos przejrzał na oczy! To absurd!

P.

W jaki sposób, firma chce zadbać o nasze bezpieczeństwo? Mamy wrócić do pracy i siedziec w ile osob na zapleczu? 2czy 3? Skąd mamy mieć pewność, że siebie nawzajem nie narazimy? Co wtedy?

Czy ktoś w ogóle wie co mamy robić? W jakich godzinach przebywać w salonach? Ile ma nas być? Cokolwiek?????

Głowa mala
@Kasia

Nic nie wiadomo . Zero szczegółów. Tak jest zawsze w tej firmie. Naprawdę czas uciekać stamtąd bo koronawirus to Pikuś przy tych zarzadcach firmy

Nimal
@Głowa mala

Macie napisane „zachowując pozycje lidera na rynku” o to chodzi, a czy będziecie chorzy czy ktoś z Waszych bliskich. Who cares?

Zdrowko

" Organ informuje, że „Ograniczenia funkcjonowania określonych instytucji lub zakładów pracy” ujęte są w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U.2020.433), w którym to nie zabroniono działalności handlowej związanej ze sprzedażą biżuterii w wyspecjalizowanych sklepach." Czyli trzeba to zgłosić do Ministerstwa zdrowia ! W czym jesteśmy gorsi od salonów odzieżowych? To to samo

@Zdrowko

Być może nikomu nie przyszło do głowy, że w takim czasie można mieć najwyższą z potrzeb, kupienia, ale przede wszystkim przymierzenia biżuterii. Przecież pokazując złoto nie jesteś w stanie trzymać się na odległość bezpieczną, dotykania użytej przez klienta sztuki higieniczne nie jest. Tym wszystkim, pragnącym zysku za wszelką cenę przypominam, że sklepów jubilerskich nie było na liście dozwolonych punktów sprzedaży.

Kierownik Sklepu

Jestem rozczarowana, zdegustowana...takiej rozmowy dawno nie miałam. Pan przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjna nie wiem czy starał się być profesjonalista lecz nie wychodziło mu to zupełnie. Zabawa długopisem, patrzenie w okno oraz przeglądanie własnych notatek było dla mnie lekceważące w trakcie mojej prezentacji przerwała na chwile by sprawdzić czy pan z drugiej strony biura cokolwiek słyszy no i nie myliłam się po chwili zorientował się że nic nie mowie . Byłam zdenerwowana przed rozmowa i w trakcie uważam za normalne , ale takie zachowanie zniechęciło mnie do jakiejkolwiek prezentacji. Bo jeśli firma zaprasza mnie na rozmowę to jest zainteresowana moja osoba to kultura wymaga by wysłuchać ze skupieniem co mam do powiedzenia. Po wysłuchaniu mnie pan specjalista od rozmów kwalifikacyjnych wyklepał formułkę dosłownie o warunkach umowy pracy firmie, zapytał czy mam jakieś pytania,oczywiście odpowiedział mi bardzo szybo. Wstał podziękował za rozmowę.Składałam aplikację na dwa stanowiska na kierownika i na sprzedawcę. Nie zapytano mnie na o żadne z tych stanowisk, wiec tak naprawdę nie wiem na jakie stanowisku była mowa. Odniosłam wrażenie że chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę Zastanawiałam się starałam się zrozumieć to zachowanie. Stwierdziłam ze jestem ostatnia osoba na tej rozmowie wiec pan miał prawo być zmęczony po całym dniu rozmów była to godzina 15.30. Ale mnie to tak naprawdę nie interesuje to jest jego praca i niech wywiązuje się z niej profesjonalnie. Bo jeśli wymaga się od zwykłych sprzedawców lub kierowników profesjonalizmu i reprezentowania firmy na najwyższym poziomie, to może trzeba zacząć od osób, które maja za zadanie pozyskiwać jak najlepszych pracowników które mają zwiększyć zyski firmy. Bo na tym etapie stwierdzam ze ten Pan zyskał zysk do swojej kieszenie za wykonanie swojej pracy. Okazuje się ze nie jestem jedyną a osoba która odniosła takie wrażenie po rozmowie.

żadnego pytania nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Corona

I teraz mam pewność że zwalniając się z tej pseudo firmy uratowałam nie tylko swoje zdrowie psychiczne ale i fizyczne.... Czytając co robią z człowiekiem w czasie epidemii można się tylko przekonać jak traktują pracowników kiedy epidemii nie ma... Żal tylko tych co muszą swoje życie podporządkować "z tej milosci" do piękna a raczej do syfu..mp

Co takiego napisał?

Robak
@Abc

Przez następne dni mamy siedzieć przy zamkniętym salonie i robić co nam każą. NIE OTWORZYLI SALONU W TROSCE O NASZE ZDROWIE. Kpina.

Ewelina

To się pan dyr. popisał mailem.

Ja jestem za

Sylwia

Co planujecie w związku z tym że kazali nam przyjść mimo zamkniętych sklepów? Co można zrobić oprócz l4? Zglaszacie to gdzieś?

@Sylwia

Sprawa już jest zgłoszona do PiPu, konsultowane z prawnikiem. Nie mogą otworzyć salonów w galeriach, ale mogą trzymać pracowników w salonie- to już jest zgodne z prawem pracy. Więc będziemy siedzieć na czterech literach, czyścić biżuterie albo robić zwroty do sklepu internetowego bo w czasie epidemii ludzie przecież kupują przez internet. Widać jak firma APART- sprzedaje dobra luksusowe ale o swoich pracowników już nie dba a nawet ma ich w (usunięte przez administratora) Tak trzymać panie Adamie, Piotrze i Marku!

Koronka
@Sylwia

Kiedy dostaliście informację, że wracacie do pracy??? I od kiedy ???

Nik
@Sabina

Czy wykonując taka pracę jaką napisałaś to jest tragedia..?Za co maja płacić wynagrodzenia za siedzenie w domu? Jak sklep ma byc zamkniety, to jestes w duzo lepszej sytuacji niż te osoby z drogerii czy Biedronki czy Lidla.

@Sabina

A na jakiej podstawie beda naliczone godziny pracy? Skoro jest wydane rozporządzenie? PIP odniósł się do kodeksu pracy skoro jest zagrożenie epidemiologiczne i wszedzie trąbią o nieprzemieszczaniu się i jest do tego inny przepis?

@Nik

Nie wiem czy wiele osób mieszka koło salonów żeby drodze do pracy nie minął nikogo i nie złapał tego świństwa. Oczywiście że to nie taka praca jak mierzą się z tym osoby pracujące w spożywczakach za co należy im się wielki pokłon i szacunek. Ale czy siedzenie w salonach, bezsensowne - nie oszukujmy się jest tak bardzo potrzebne? A co do wynagrodzenia i tak dostaniesz 60% pensji więc nie płacz bo wyszło by na to samo

Lfor

Zwolnienie można dostać nawet na telefon. Właśnie załatwiłam. Nigdzie się nie wybieram a za zwolnienie płacić muszę czy jest epidemii czy nie. Nie dajcie się i ruszcie po zwolnienia. Czemu chcecie ryzykować skoro ponad pół kraju nie ryzykuje....

Infolinia

Mam nadzieję że te. Niedoinformowane i nadete osoby na infolinii, które zachowują się jak Dyktatorzy będą mieli dużo pracy. Tak jak my w grudniu. Ciekawe gdzie pokierują z porysowaną biżuteria do wymiany. Niech się podpisują pod każdą rozmową. A no i z towarem bez metki i po terminie no i Uwaga. Bez paragonu, certyfikatu. Bo nas zwykłych sprzedawczyków brak.

Julia
@Infolinia

Nie ma żadnych informacji jak firma rozliczy przymusowe wolne z związku z epidemia . Ludzie idźcie na L4 które teraz dostaniesz poprzez telefon i nie ryzykuje swojego zdrowia i zdrowia twoich najbliższych bo prawda jest taka że w chorobie to firma się wypnie na ciebie

Chwlowy

Pracowalem w Apart. Na chwilę. Okr. Próbny. Ludzie jesteście fajni ale to co z Wami robią to żenada. Wróciłem do poprzedniej roboty. Bo to co wygląda jak bank jest zwyla piwnicą za czasów II wojny.

:-(

Jakie związki zawodowe!! Przeciez one juz pewnie dawno powstały!!!! Tylko na czele stoją ludzie z centrali!! Tzn. prostuje M.S.

Ciekawa

Czy to jest zgodne z prawem ,że pomimo zamknięcia galerii każą nam przyjść do pracy i siedzieć w salonie ?

Lalka
@Ciekawa

Nie!!! Dzwoncie wszyscy po l4, to jest chore co się dzieje!!! Nie myślą o nas wcale!!! Ktoś powiedział co będzie z nami? Co z naszymi wyplatami? Czy będziemy mieli za co płacić rachunki w kwietniu? Nie!

Zibi
@Lalka

Ludzie idźcie szybko na L4 bo dobrze nie będzie patrzcie na siebie i Swoich bliskich...

Wro
@Ciekawa

Serio macie przyjść? Co będziecie niby robić?

Nova
@Ciekawa

Właśnie, KAŻĄ. Codziennie każą, ale nigdy nie proszą, nigdy nie dziękują. Bez informacji co z nami będzie dalej, bez "dziękuję", "proszę". Idź, wykonaj! Mały żuczku. Jest zarządzenie Prezesa Rady MINISTRÓW obowiązujące w całym kraju a oni mają to w głębokim poszanowaniu. Kręcą się w kółko, kombinują, motają zamiast ustalić konkrety i dopiero wzywać pracowników do pomocy.

Agniedzka
@Wro

A to nie każdy salon ma przyjść? O co chodzi? Ja jestem z Warszawy. Podajcie miasta które mają przyjść do pracy

@Agniedzka

Pewnie przyjsc mają te osoby w ktorych salonach jest najlepsze zatowarowanie do zwrotu na sklep internetowy.

Pracownicy w siedzibie??? mało ważni jesteśmy-najważniejsi klienci zamawiajcie online taki post na stronie ;W trosce o wasze zdrowie zachęcamy Was abyście pozostali w domach.Zdrowie klientów najważniejsze- nasze nie Masakra jakaś aż trudno uwierzyć

Ggg
@0702234

Niby gdzie takie info?

Ciekawa
@Ggg

Facebook. Zapraszają do sklepu internetowego

Blink
@0702234

Wiadomo że nie zamkną centrali bez przesady , my nie jesteśmy aż tak narażeni na kontakt a taka masa ludzi jak obsługa w salonie , cała Polska nie zamknie swoich firm ktoś musi pracować i tak nie uchronimy się przed wirusem czytając to co pokazują media , tego się nie da uniknąć c kwestia tylko diagnozy bo sporo osób nie ma objawów

G

Kasa kasa kasa. Wiem że jest ważna. Ale w tej sytuacji to Zdrowie jest najważniejsze. Jeszcze trochę i prawie wszyscy będzie chorzy. A do pracy każą iść dziwne to bardzo

JOLA

Jesteście po prostu OSŁY. Nikt z Was się nie zastanowił nad tym ze dzięki temu że macie umowę o pracę nie zostaniecie bez dochodu.Mam wielu znajomych którzy pracują z własną działalnością, mają małe biznesy( ja notabene też miałam),i ich sytuacja jest TRAGICZNA tak tak TRAGICZNA. A ja teraz siedzę sobie cichutko w domku i czekam na rozwój wydarzeń. Fakt faktem że firma jak zawsze nas nie poinformowała o niczym, nie napisała maila i nie z konkretnymi rozwiązaniami bo myśle że mają dwa tygodnie i na pewno w biurze prezesów jest gorąca dyskusja. Oczekiwałam choćby takiego maila WIEMY ZE JESTEŚCIE ZDENERWOWANI ALE NIE MARTWCIE SIĘ ZROBIMY WSZYSTKO CO W NASZEJ MOCY ABYŚCIE JAK NAJMNIEJ ODCZULI SKUTKI TEJ SYTUACJI. Ale tak jak pracuję kilkanaście lat nigdy empati ze strony pracodawcy nie odczułam, a wręcz przeciwnie. Teraz to wielce możemy chodzić na zwolnienie jak jesteśmy chorzy.Niektórzy nie byli ani razu a Ci co są nowo zatrudnieni z katarkiem lecą. I OBY CI KTÓRZY SIĘ ZWALNIAJĄ OPISALI W MAILACH TO CO CZULI, JAK ZOSTALI TRAKTOWANI ALE TEŻ I TO CO BYŁO DOBRE W FIRMIE.....np. paczki bo nie ukrywam ze byłam bardzo zadowolona, szkoda tylko ze tak późno po tyyyyyyylu latach.

Korona
@JOLA

Sama jesteś Durniem. Mamy mężow, synów, szwagrów i siostry co pracy ja na własną ręka. Sami za siebie ZUS płacą. Wiesz co i tacy rozumieją sytuację bardziej niż korporacjie typu Apart. W pierwszej kolejności zadbały o zdrowie pracowników jak mają takich. O ich bezpieczeństwo. Dziękują im jeśli będą w stanie pracować w kontakcie z innymi ludzmi. Wystarczyło kogoś mądrego przy boku prezesa żeby pomyślał o Nas. Pewne nawet niematerialne zachowania uratowałyby nasze nastawienie. Ale teraz chodzi tylko o straty. My też mamy kredyty i będziemy mieli straty. Od ponad roku mamy straty i prezes ma to gdzieś.

Szok
@JOLA

Nie wierzę w to co czytam. Szok szok. No trochę ci to nie wyszło Jolu. Staralas się jak mogłaś ale my nie jesteśmy przedszkolakami. Wielu z Nas ma wykształcenie ekonomiczne i nie tylko. Mądrość życiowa też. Więc nie rób z nas (usunięte przez administratora)

Mila
@JOLA

Prawda jest taka, że nikt do tej pory nic nam nie mówi. W wielu sieciówkach pracownicy już wiedzą jak ta trudna sytuacja dla obu stron na być rozwiązana. U nas cisza. Martwcie się sami.

Stefan
@JOLA

Kiedyś zamykaliśmy jeden salon i mieliśmy potem 2 tygodnie wolnego z czego tydzień mieliśmy "nadrobione" w godzinach drugi tydzień bez godzin. Zapłacili nam tylko za pierwsze 2 tygodnie gdzie salon był otwarty czyli tylko prowizja od sprzedaży. Te gimnastykowanie się na witrynach i staranne pakowanie dóbr luksusowych mieli w (usunięte przez administratora) nie wspominając jak to dają (albo dawali) premie za otwarcie, to takiej za zamknięcie nie było. Moja rada jest taka że lepiej ten co może to niech idzie na zwolnienie bo tu firma widzi tylko swój nos, Twój ma w... Pewnie zapłacą za pół miesiąca a reszta...

Grzegorz
@Mila

Obecna sytuacja jest trudna dla wszystkich, a przede wszystkich dla osób mających bezpośredni kontakt z klientem. Daj znać, czy pracodawca wprowadzi przerwę w pracy i w jaki sposób będzie to rozwiązane jeśli chodzi o wynagrodzenie?

Oooo
@Szok

Z takim wykształceniem co robisz pracując w Salonach Apart za mało ambicji czy co bo nie rozumiem

Ola

Jako pracownik centrali, mogę powiedzieć jasno - każda negatywna opinia jest prawdziwa!

Kkk

Cos wiadomo?

@Kkk

To trochę takie nękanie pracowników, nic nie wiadomo i myśl człowieku , co zrobią. Wychodzi ich stosunek do ludzi, którzy budują wizerunek firmy i zasuwają na ich zysk.

Pikawka

Marka najbardziej rozpoznawalna. Kojarzona z prestiżem, renomą i elegancja. Niestety to wszystko jest zabawa w cyrk. Sugestie pracowników - odzież służbowa - nie interesują nas wasze sugestie i wynurzenia; płyny dezynfekcyjne- proszę nie dzwonić nie pytać. Generalnie odczepcie się od centrali i won do lady. A teraz? Napiszemy smsa, żebyście odebrali e-maila. Niezależnie o czym się jutro dowiemy, jakiś żal do firmy zostaje. Wynikający z braku chęci zrozumienia, empatii, zignorowania nas- ludzi pierwszego kontaktu z klientem. Lubię swoją pracę, mam wspaniały zespół. Daje z siebie naprawdę dużo. Zazwyczaj staje w obronie firmy. Tymbardziej mi przykro, że w obliczu wirusa (chodzą pogłoski) staniemy na froncie. W Naszej firmie kuleje system zarządzania ludźmi, przebiegu informacji, motywowania i kontrolowania. I empatii. Człowiek, człowiekowi.... ? Co się musi wydarzyć, aby zrozumiano jaka wartością jest człowiek.

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 14 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042