Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

piękna

w centrali zaczęli budować nowy budynek dla produkcji. to jest kryzys czy go nie ma w firmie?

@piękna

Dla pracowników tak!!!!

Lockdown

I jak tam nastroje?

@Lockdown

Tragedia !!!! Święta idą !!!

Lamina
@Lockdown

Tragedia... a taraz Lewandowska się chwala zapłacili jej kupę kasy a my to co

Bil
@Lamina

Dla nas pieniędzy nie będzie to z naszego socjalu im płacą z tyłu pracowników to nie mało się uzbiera.

dobryczłowiek

Czy ktoś w firmie korzysta, bądź korzystał z PIT 0, ta opcja dla osób do 26 roku życia?

@dobryczłowiek

Też jestem ciekawa, bo należę do tych osób.

Xyz

Czego jesteś ciekawa? :)

@Xyz

Czy ktoś korzystał z ulgi do 28 lat

Jakiej uli do 28 lat ?? Jest tylko do 26 PIT 0

Wyjasnijcie

Jak to jest że mamy zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób a Apart organizuje inwentaryzację ? Załogi nie mogą się miszac, lecz na inwentaryzacji wszyscy może być zamknięci razem przez cały dzień. Dodatkowo przyjeżdżają osoby z innych miast. Jak to przechodzi?????

Tom
@Wyjasnijcie

Zawsze coś, ale pomogę: Przez zgromadzenie publiczne należy rozumieć zgrupowanie osób na otwartej przestrzeni dostępnej dla nieokreślonych imiennie osób w określonym miejscu w celu odbycia wspólnych obrad lub w celu wspólnego wyrażenia stanowiska w sprawach publicznych. Inwentura chyba pod to nie podlega albo proszę mnie z błędu wyprowadzić

ASTOR

Nikt nie chce przynieść z roboty najbliższym wirusa ale złapać go można wszędzie-bardziej martwią mnie pogłoski o kolejnym lockdawnie, bo to dla wielu może oznaczać koniec pracy w firmie.

Draka
@ASTOR

Kurczę kiepsko może być,są pogłoski że od poniedziałku skrócone godziny pracy będą. Sklepy nie spożywcze krócej czynne więc znowu mogą nam etaty uciąć no i kasę no i pewnie zwolnienia będą. Czekamy i zobaczymy.

Kierownik Sklepu

Jestem rozczarowana, zdegustowana...takiej rozmowy dawno nie miałam. Pan przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjna nie wiem czy starał się być profesjonalista lecz nie wychodziło mu to zupełnie. Zabawa długopisem, patrzenie w okno oraz przeglądanie własnych notatek było dla mnie lekceważące w trakcie mojej prezentacji przerwała na chwile by sprawdzić czy pan z drugiej strony biura cokolwiek słyszy no i nie myliłam się po chwili zorientował się że nic nie mowie . Byłam zdenerwowana przed rozmowa i w trakcie uważam za normalne , ale takie zachowanie zniechęciło mnie do jakiejkolwiek prezentacji. Bo jeśli firma zaprasza mnie na rozmowę to jest zainteresowana moja osoba to kultura wymaga by wysłuchać ze skupieniem co mam do powiedzenia. Po wysłuchaniu mnie pan specjalista od rozmów kwalifikacyjnych wyklepał formułkę dosłownie o warunkach umowy pracy firmie, zapytał czy mam jakieś pytania,oczywiście odpowiedział mi bardzo szybo. Wstał podziękował za rozmowę.Składałam aplikację na dwa stanowiska na kierownika i na sprzedawcę. Nie zapytano mnie na o żadne z tych stanowisk, wiec tak naprawdę nie wiem na jakie stanowisku była mowa. Odniosłam wrażenie że chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę Zastanawiałam się starałam się zrozumieć to zachowanie. Stwierdziłam ze jestem ostatnia osoba na tej rozmowie wiec pan miał prawo być zmęczony po całym dniu rozmów była to godzina 15.30. Ale mnie to tak naprawdę nie interesuje to jest jego praca i niech wywiązuje się z niej profesjonalnie. Bo jeśli wymaga się od zwykłych sprzedawców lub kierowników profesjonalizmu i reprezentowania firmy na najwyższym poziomie, to może trzeba zacząć od osób, które maja za zadanie pozyskiwać jak najlepszych pracowników które mają zwiększyć zyski firmy. Bo na tym etapie stwierdzam ze ten Pan zyskał zysk do swojej kieszenie za wykonanie swojej pracy. Okazuje się ze nie jestem jedyną a osoba która odniosła takie wrażenie po rozmowie.

żadnego pytania nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ciekawa

Hej jak ma się sytuacja na salonach? Macie podejrzenia korony ? Kwarantanne? Jak to działa, kiedy ktoś w salonie idzie na kwarantanne. Sklep jest czynny normalnie?

X.
@Ciekawa

Koronawirus Apart omija szerokim łukiem .

@X.

No chyba nie omija jednak...Ale niczego się nikt nie dowie bo panuje zmowa milczenia.

X
@Ala

No tak, jedna wielka tajemnica. Nic nowego w tej firmie .

@X

Nic nowego w tej firmie- normalka!

Qwerty

Firma liczy, że nie będziemy brać urlopów w wakacje, bo mają straty? A gdzie był zarząd jak salon w większość miesięcy nie dobijał do pierwszego progu?:Gdzie był jak ludzie pytali o nowe ubrania? Gdzie był jak się domagaliśmy nowej tabelki lub podwyżki? Kasa na Czechy była, na Hiszpanię była, na głupie pomysły marketingu była, dla nas nic oprócz tabelki sprzed kilku lat. I teraz firma prosi. A może naliczycie w marcu wypłatę z trzech ostatnich miesięcy, co? Tydzień temu kazali chodzić, teraz proszą byśmy wybierali urlop, a w wakacje nie brali. To jest ta troska, wstyd i tyle.

Barry
@Qwerty

OK piszesz o problemach codziennych w firmie. Wyobraź sobie, że gospodarka i płynność finansowa Hiszpanii jest już " trupem gospodarczym " w obliczu korona-wirusa. Także firma straci inwestycje tam ulokowane. To przecież nieważne jak kierownik/sprzedawca zaplanował sobie 7 dni wolnego z dwoma dniami urlopu, to jest to priorytet. Bardzo proszę, można przecież prawda ? Wszyscy o tym wiedzą ... Ciekawe jak kryzys pokona firmę i wszyscy znajdziemy się na " bruku ", to od nowego pracodawcy będziesz domagał się wolnego na " majówkę" i urlopu od 1 do 15 lipca ? Bo należy się, gdyż masz dzieci i inne terminy są " be ", bo należy mi się i tyle.

Yes
@Qwerty

Po prostu jak weźmiesz urlop to finansowo wyjdziesz lepiej , ale każdy zrobi jak będzie uważał, nie ma przymusu

Qwerty
@Barry

Trzeba było inwestować w polskich pracowników, których macie najwięcej. Teraz byłoby całkiem inne nastawienie, ale wolicie wymyślać kolejne baty niż marchewki. Tak to jest jak wszystko trzyma jeden gość, który już nie panuje nad sytuacja i nie nadąża nad współczesnym zarządzaniem wielkiej firmy

Nik
@Qwerty

No właśnie. Dlaczego firma ma naliczyc średnie wynagrodzenie z 2 a nie 3 ostatnich miesięcy ? Bo byłoby lepiej dla pracownika ? Piszą że nie chcą zaliczać marca dla naszego dobra... brednie. Byłoby to wbrew wszystkiemu. Na podwyżki jak zawsze trzeba czekać bo... bo coś. Teraz nie będzie ani podwyżek ani urlopów w lato bo mamy je teraz w czterech ścianach. Staram się rozumieć działania firmy ale oczekuje tego samego że strony Suchego Lasu.

Jerzy
@Barry

Dział handlowy, czyli centrala? Tak to prawda jak stracimy pracę to nie będzie majówki. Właściciele firny raczej z głodu nie poumierają. Jak zaczynali inwestycje w Czechach, mogli poczekać aż się to wszystko rozwinie tak samo w Hiszpanii (Czechy zakup firmy), otworzyć dwa sklepy i czekać, brać łyżeczką a nie chochlą. Nas pracowników zazwyczaj mają na co dzień raczej tam gdzie????? Szanowny Pan Dyrektor potrafił powiedzieć do pracowników w momencie kiedy Apart stał bardzo doże, że jak nie zmniejszy tabeli to firma zbankrutuje!!!!! Więc proszę nie pitolić, że się o nas troszczą. Mogą nas wszystkich pozwalniać i co M. S. stanie za ladą? Litości

Dip
@Qwerty

W naszej miejscowości przychodzimy wcześniej wychodzimy po 21.30 dlaczego tego nikt nam tego nie liczy 45 min w miesiącu nadgodzin, będzie dużo czy możemy mieć karty...

Jajo
@Dip

To nie przychodzcie tak, bo jawnie was wykorzystuje podlizywacz kierownik, jak i koordynator. Nas tak robili w bambuko 8 lat a teraz przychodzimy 10 min wcześniej i wychodzimy 2 po. Nie dawajcie się tak robić!!!!!!! Mnie powinni oddać 2 miesiące za przychodzenie wcześniej!!!!!!

S
@Jajo

Większość Salonów tak właśnie robi.. Chociaż znam i takich co kabluja o tym czyli uprzejmie donoszą...

hmmm

Mam pytanie do osób z firmy ,które chorowały na covid (wiemy, że były takie przypadki) jak przechodziły i czy długo to trwało?

????

Witam. Strasznie jestem rozczarowana podejściem firmy do pracowników. Nie przedłużają umów bez konkretnego wyjaśnienia dlaczego( 3 umowa na czas nieokreślony).Powiadamiają dwa dni przed wygaśnięciem umowy gdzie jest taka sytuacja (Covid-19), gdzie trudno dostać pracę. I jeszcze koordynator mówi ,,niech się pani cieszy, że ostatniego dnia się pani nie dowiedziała". Podejście...szkoda słów. Mają to w (usunięte przez administratora) czy ktoś jest np.samotną matką, czy masz co do gara włożyć. Występy pana prezesa w mediach jak oni dbają o pracowników to same kłamstwa. Jest mi bardzo przykro, że firma nie docenia pracowników. Ludzie chodźcie na zwolnienia! Nie wysilajciesię, bo i tak Was nie docenią. Duzo by pisać. Pozdrawiam M.

????

No tak, ale jakieś ludzkie podejście...masakra. Oni nie zbiednieją jak co miesiąc dodatkowo zapłacą 2500 zł, bo pewnie tyle wydają na sam ,,obiad".

Eliza
@????

To dlaczego sama się pytałaś kordynatora wcześniej co z Twoją umowa tylko czekałaś do końca?

Apaaaa
@Eliza

I na pewno dostała by odpowiedź... Przecież nigdy się nie mówi nikomu że straci pracę

@Eliza

Na takie pytania koordynatorzy zazwyczaj nie odpowiadają. Pojawiają się wymijające określenia: jeszcze czas, zobaczymy itd.

F.
@Apaaaa

I napewno by otrzymała odpowiedź. Żart. Koordynator nigdy nic nie wie , zawsze wszystko do końca owiane tajemnicą. Apart nie widzi w nas ludzi tylko numery pracownicze do robienia utargów.

@Eliza

Pytałam i dostałam odpowiedź, ze na razie nic nie wiadomo...

Eliza
@FreedFromApart

Ja wiem sama po sobie, że trzeba cisnąć i pytać. Nie można sprawy zostawić na "będzie co będzie", bo tak to się człowiek budzi jak kolezanka wyżej z palcem wiadomo gdzie. Zresztą samo to jak regionalny nie daje znać chociaż w połowie miesiąc to wiadomo o co chodzi. Kolezanka też mogla się domyśleć skoro w magazynie nie było informacji o paczce z kadr.

Ja sam
@Eliza

Ile osób tyle będzie opinii, ja dostałam aneks gdy salony były zamknięte, wydaje mi się wszystko zależy jakim pracownikiem jesteś

Tulipan
@Ja sam

To nie zależy jakim jestes pracownikiem, tylko czy bez Ciebie w salonie sobie poradzą. Łatwiej jest nie przedłużyć umowy niż zwolnić pracownika na stałej.

@????

Powiem Ci, mi też się kończy niedługo umowa i ja już dawno nastawiłam się, że mi jej nie przedłuża i szukać będę między czasie innej pracy. Teraz jak jest Covid trzeba liczyć się że wszystkim. Więc lepiej nastawić się, że nie przedłuża niz liczyć na przedłużenie. Poza tym fajnie jest pracować tam gdzie Cie nie chcą? Ale rozumiem, że jak ktoś jest w sytuacji ciężkiej finansowo i ma do tego dzieci i jest samotna matka to faktycznie można się zalamac..bo faktem jest, że takiemu pracownikowi co zaraz powinien dostać umowę na czas nieokreślony wypadałoby powiedzieć ciut wcześniej. Tego też nie rozumiem w tej firmie...

Ap
@Tulipan

Chodzi o to czy jesteś przede wszystkim dobrym klakierem... Wtedy zostaniesz i tyle a z tego co wiem to nie ma ludzi nie zastąpionych więc chyba nie o to chodzi

@????

Tak z ciekawości... który kordynator taki miły? Podaj chociaż region.

@Ola

No ciekawe, który to taki milutki:-( A z innej beczki ciekaw czy koordynatorzy też na tarczy jadą. -20% etatu i kasy

Vvvv
@FreedFromApart

No to chyba Ty powinnaś wiedzieć najlepiej...

Czyżby region centrali ?

Lucyna
@????

Mnie dziś zwolnili... Kazali zrobić badania bo byłam po operacji a jak przyszłam do pracy to mnie ot tak zwolnili... Nawet swoich rzeczy nie zabrałam.. Usłyszałam że nie spełniłam ich oczekiwań... Bo co, bo raz byłam chora??? (usunięte przez administratora) I nikim i niczym się nie przejmują!!!!

Była
@Lucyna

To jest normalne tak się robi chyba w każdej Firmie

@Lucyna

Pewnie Byłaś za długo na zwolnieniu. Apart nie lubi takich pracowników. Niestety .

Niewiadoma
@????

To ja zapytam może inaczej: czy jest tutaj ktoś komu w ostatnich 2-3 miesiącach przedłużono umowę? Pytam bo i moja kończy się w tym roku a niekoniecznie mam ochotę dowiedzieć się dzień wcześniej że zostaję z niczym.

@Niewiadoma

Tak. Przedłużają.

@Maja

Osobiście znam takich pracowników którzy pracują 3,4 miesiące w roku a resztę są na zwolnieniu.I nadal mają etat.A firma zamiast takiej osoby się pozbyć to nie przedłużają umów jak u dziewczyny która napisała ostatnio posta.

E
@Eliza

Ja na przykład pytałam tydzień wcześniej, usłyszałam że jeszcze niewiadomo ,że za wcześnie, od koordynatora na Pomorzu. Dowiedziałam się 29 po południu, po 3 latach pracy

Robbion
@E

Ja się dowiedziałam miesiąc wcześniej.

K.K.
@Ala

A to dziwne, że to przechodzi, bo słyszy się ze oni mają wielki problem ze zwolnieniami. Wiadomo,...że są osoby słabsze, które łapią wszystkie infekcje i wtedy lepiej dla tej osoby i dla reszty pracowników kiedy jest na zwolnieniu i nie zaraża Ale jestem zdziwiona że przedłużają umowy osoba które ciągle są na l4 więcej niż w pracy

@K.K.

Osoby funkcyjne ze stałą umową będące ciągle na zwolnieniu lekarskim nie muszą się obawiać zwolnienia z pracy.

Magda
@Ala

Albo są nimi tylko z nazwy bo z zaangażowaniem jest ciężko.

Pracownik zadowolony

I cos drgnęło w sprawie układania grafików i kontroli nad nimi nareszcie!!!mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej. Juz myslałem ze nigdy nie zostanie to zmienione!!!

@Pracownik zadowolony

Coś trzeba było z tym zrobić, więc ktoś zadziałał w centrali

Hela
@Pracownik zadowolony

Ale co się zmieniło?U nas kierownik nadal robi co chce z grafikiem.Szczególnie w grudniu będzie powtórka z rozrywki.Jedni mają 4-5 dni pod rząd po 12h a kiero co 2 dni wolne...Żeby się czasem nie przemęczył.Na to koordynator powinien zwrócić uwagę.

@Hela

Powiadomić centrale - pomaga!

O.L.A.
@Pracownik zadowolony

U nas " mały " w Rzeszowie od lat robi w grafikach co chce, a koordynator udaje że nie widzi. Wystarczy porównać grafik z kamerami i tyle. Ale przecież zapomniałam, że to jego kolega i powiernik apartowskich problemów.

Zorro

Pracuję w Centrali od 10-ciu lat,bywało różnie. Ale nie narzekam. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Aggaa

Cześć. Jestem po rozmowie. Chciałbym dowiedzieć się więcej o pracy magazyniera w sklepie internetowym. Jakie macie o niej opinie? :)

Dobrze czy źle? ????

@Aggaa

Fajna praca a także zespół.

@Ola

Brzmi zachęcająco. A jak z zarobkami? Słyszałam też, że są darmowe ciepłe posiłki :)

@Aggaa

Właśnie zarobki nieciekawe, a o posiłkach to był żart z pewnością.

AM.PM.
@Ola

Zarobki są uzależnione od sprzedaży , a jeśli chodzi o posiłki to nie jest żart.

Rafi

Jestem po rozmowie, ale nie rozumiem jednego. Czy ktoś może mi wyjaśnić jak działa system wynagrodzeń po okresie próbnym? Z tego co powiedział rekruter po okresie próbnym podstawa wynagrodzenia to 300 zł a reszta jest tym,co utargujemy. Czy to możliwe i zgodne z prawem?

Alexandra

Tragedia 300 zł??????

@Alexandra

Dokładnie tak mi powiedział rekruter.

Nuba
@Rafi

O wow, 300 zł to ja mam już drugi rok , bo w tej firmie raczej podwyżek nie przewiduje się.

300? To i tak dobrze...

@Yeti

Co Wy wygadujecie... są podwyżki. Ja pracuje ponad 3 lata i mam dwa razy tyle co podajecie, pierwsza podwyższa po roku. I u nas wszyscy tyle mają. Trzeba zawalczyć o swoje i porozmawiać z koordynatorem .

Bielka
@Maja

U nas tez byly podwyżki i tez mamy 2 razy wiecej podstawy,szkoda tylko ze procet od utargu zmniejszaja.

@Bielka

Ja trochę nie rozumiem tego wynagrodzenia podstawy 600 zł. No przecież to nie jest zgodne z prawem. Przy całym etacie i umowie o pracę to nie powinno być 2600 brutto? Od jakiej kwoty są w takim razie składki itp.

Mała:)
@Rafi

Tak, taki jest system wynagrodzeń w Aparcie. Każdy salon ma ułożoną tabelkę prowizyjną. Oczywiście prowizja maleje, gdy utarg rośnie:( Schemat obliczenia wypłaty: np. salon utarguje przez miesiąc 250.000× procent z tabelki+ twoja podstawa- ZUS( jakieś 29%)

@Mała:)

Taki jest system i trzeba się pogodzić! Albo szukać innej roboty.

@Mała:)

Prowizja maleje jak utarte rośnie???? Boże gdzie my żyjemy? Chyba to jest żart, bo jakoś w to nie wierzę ????

@Ola

Jak utarte rośnie to prowizja maleje? Tragedia. Przepraszam za pomyłki w poprzednim wpisie sorry????

Ola

Mnie dziwi jak ludzie to akceptują.

Jdyna
@Rafi

Podstawa 300 to jest sprzed 15 lat więc jak Ci taka oferuje to jawnie Cię (usunięte przez administratora) Teraz podstawy to 500 - 700

Draka
@Jdyna

U nas 900 brutto:)

@Maja

U nas nie ma podwyżki od 11 lat, podstawa ta sama... Resztę sobie odpowiedz...

@Rafi

Do inspekcji pracy piszcie!!!!!

@Yeti

Czyli Tragedia- co wy tam jeszcze robicie??????

@Ola

Pytasz ,jak byś życia nie znała. Nie wszystko obraca się w wielkich miastach i pracy jest na pierdnięcie. Czasem warto nie kozaczyć, ale widzę, że chociaż Ty masz idealnie...

@Yeti

Zgadzam się ale bez przesady, nie mozna sobie pozwolić wejść na głowę jak się ma wyższe wykształcenie.

@Ola

Nie każdy pracujący w firmie Apart jest po studiach. A poza tym jak się ma wykształcenie od wejścia komuś na głowę

@Rafi

Ja podstawy mam 250 zł brutto więc to jest 175 zł na rękę... Tak tak dokładnie tyle.. A reszta to prowizja. Czy zgodne z prawem nie mam pojęcia..

@Draka

Mazowieckie?

?
@Ola

A ja myślałam ,że wynagrodzenie w tej firmie dostaje się za rzetelną pracę a nie za to jak się kto wykształcił,pracuję w tej firmie kupę lat i znam ludzi z wyksztalceniem zawodowym ,którzy zapierniczają i dają z siebie wszystko i znam również takich z wykształceniem co patrzą tylko,żeby się nie narobić,bo skończyli studia....żenada ,oczywiście nie wszyscy są tacy.....

@?

Też tak myślałam , że za pracę rzetelną

Tomasz Maxwell
@Jdyna

...chyba dla nowych 1500,-(brutto oczywiście), bo o takich podstawach się mówi.... a jeśli chodzi o wynagrodzenie, to nasza pensja jest dwu składowa podstawa + premia wg, tabelki prowizyjnej.... i nie ma co się doszukiwać oszustw :) fakt, że te tabelki są trochę .... uj....to już inny temat. Pozdrawiam.

Dziewczyna z Apartu

Hej, czy ktoś jest w takiej sytuacji jak ja, że pracował na obniżonym etacie a teraz ma do odrobienia bardzo duża ilość godzin bo jednak musi odrobic te godziny bo jednak nie uwzględnili go w tarczy zostawiając sobie furtke do zwolnienia go? Umowa kończy mi się z końcem września i właśnie dowiedziałam się, że muszę odpracować bardzo dużo godzin i nic z tego nie rozumiem. Ma ktoś podobna sytuację?

@Dziewczyna z Apartu

Tak. Niestety. Umowa do listopada.

@K

Rozumiem, że z dniem jak umowa dobiegnie końca zostanę zwolniona? Czy Tobie też powiedzieli ze nie wiadomo czy przedłuża co jest dla mnie równoznaczne ze zwolnieniem oczywiście?

Akjrrofnnf
@Dziewczyna z Apartu

Hej, nie jesteś sama w tym temacie :) Musisz po prostu cierpliwie czekać na decyzję, przedłużają czy nie :) szkoda, że pracowaliśmy mniej godzin...

Mąka

Siema. Przedłużyli :)

@Dziewczyna z Apartu

Zgłoś sprawę do Insekcji Pracy a zaraz się wszystko wyjaśni- nie bójcie się!!!!!!

XYZ
@Ola

Widać że lubisz podpuszczać ludzi i siejesz ferment masz potrzebę dowartościowania się czy jak domyślam się skąd piszesz...

@XYZ

Nie pdpuszczasz tylko chodzi o to , żeby nie siedzieć cicho jak mysz pod miotłą i sobie dać w kaszę dmuchać.

Majka

Hej, czy orientuje się ktoś czy są jakieś zniżki pracownicze (centrala)? Albo multisport, OKsystem? Czy coś takiego w ogóle działa w Suchym Lesie? ;)

Nie :D nic a nic

Dip
@Majka

Świadczenia które powinniśmy dostawać biorą na swoje imprezy i gwiazdy

Marianoitaliano

Święta racja

Adc
@Majka

A ja z innej beczki.Czy u was też jest tak że reklamacje wracają z wpisem "zwrot gotówki"? U nas jest 99% takich.Klient wiadomo bierze kasę.A są to towary najczęściej zakupione w innych salonach.Nieraz są to spore kwoty.Co robicie w takich sytuacjach?

Adc2
@Adc

U nas nigdy,chyba że w żãdaniach reklamującego jest wpisany zwrot gotówki. Nie pytajcie klienta co by sobie ewentualnie życzył,tylko wpisujcie naprawa I tyle.masz po problemie. Jeden na milion czyta co podpisuje.. A jak chce juz w progu gotówké,to pisz zwrot gotówki I zbluzgaj go w myślach,ładnie się uŝmiechając I tyle :))). Pozdrawiam.

@Adc2

Świetnie napisane, my też tak robimy, bo niestety zwrot gotówki zazwyczaj jest uznawany.

babeczka
@Dip

A wcale nie! Raz dali kiełbasę na święta :) Ludzie potem memy do netu wrzucali z tymi kiełbasami.

FreedFromApart

Cyrk to najlepsze określenie! Jest tak miła zasada, że paczki dla PRACOWNIKÓW tworzy się na zasadzie różnorodności. Tak, żeby każdy znalazł dla siebie coś pysznego. Zupełnie nie pomyślano o Pracownikach, którzy z wyboru nie spożywają mięsa.

@FreedFromApart

Oczywiście masz rację- zamiast z premią ludzie poszli do domu z kiełbasą ????

Ciekawa

Co myślicie na temat kart multisport/ok system? Wiem że kilka lat temu był poruszany ten temat, nic nie udało się wynegocjować. Może teraz jest więcej chętnych? :)

Była
@Ciekawa

Chętnych było wielu wówczas, niestety cena za karnet była zbyt wysoka, firma nic nie dofinansowywała i tu był problem. W tej firmie nigdy nic nie było zrobione z myślą o pracownikach. Wiecznie tylko cięcie tabelek, nowe obowiązki, zero podwyżek, zero bemefitow.

@Ciekawa

Nam koordynator powiedział że w ogóle nie ma opcji kart Multisport.Nie bo nie.Uważamy że Apart woli być na dużo niższym poziomie niż korporacje dużo biedniejsze od naszej firmy.

Matylda

Prawda jest taka że kierownicy robią grafiki pod siebie ,koleżaneczki bierze się na swoją zmianę i układa się grafik pod jedną zmiane a koordynatorzy udają że oślepli.

Apii
@Matylda

No zawsze tak było i będzie pozdrawiamy Gdańsk

Stokrotka
@Matylda

Oj prawdę powiadasz. Koordynatorzy daja fory kierownikom we wszystkim. Ale jak ktoś z szeregowych pracowników coś powie, trzymaja stronę kierownika. Nasz kierownik nic sobie z tego nie robi, bo ma poparcie koordynatora. Byly podejrzenia i co ważne sa na to dowody o mobbing ale koordynator olał sprawę, bo chce mieć spokój i nie lubi niewygodnych spraw i pytań. Szanowny Panie Marku ile to jeszcze będzie trwało? Prosimy zająć się tym zjawiskiem w Toruniu.

MAX
@Stokrotka

....nie tylko w Toruniu, tych salonów, na których jest reguralny mobbing jest więcej...ciekawe jak " kooordynatorzy" i jak zachowałaby się firma, gdyby to był pozew zbiorowy wszystkich pracowników poddawanych mobbingowi..???.Jestem pewien, że z mobberami zrobiono by natychmiastowy porządek...żeby nie było "smrodu", a tak cisza...spokój, wszystko zamiatane pod dywan. Kierownicy robią maślane oczy i włażą bez mydła do....... Szanowny Panie dyrektorze...niech się Pan tym zainteresuje. Jest naprawdę GRUBO!!! I proszę wsłuchać się w pracowników, a nie w to co mówią kierownicy. Pozdrawiam.

anonimowy
@Stokrotka

w Lesznie również

Hahahah
@anonimowy

No i chyba w Lesznie nastąpiły zmiany

Pssst
@MAX

Szanowny Pan Dyrektor ma to głęboko gdzieś. Wiele razy dostawał informacje, o tym, co się w Gdyni dzieje, ale jakoś się nie przejął. natomiast koordynador jawnie buja się z kierowniczką, wiadomo którą, dając tym samym przyzwolenie na mobbing, z którego jest doskonale znana.

Śmiesznie

Zakaz zamiany w grafiku, zmiany nie powinny się mieszac, aby uniknąć zakażenia... parę godzin pozniej... godziny musicie wypracować więc możecie się jednak czasami mieszac..Logika firmy mnie zachwyca.... tym oto sposobem i tak jak cos sie wydarzy to salon zamknięty A cała załoga ma kwarantanne. Teraz pytanie do Was, czy któryś salon już miał kwarantanne po naszym powrocie do pracy?

A
@Śmiesznie

Czyli w tym roku w grudniu pracujemy po ludzku, bez mieszania zmian , normalną ilość godzin . ! Ciekawe jak to rozwiążą skoro mamy się nie mieszać...

Hahahah
@A

Proszę Was. To nie przejdzie nigdy.

Natalia

Mam pytanko do osób pracujących w centrali. Powiedzcie proszę jak się ram pracuje? Jaka atmosfera? Zarobki na stanowisku specjalisty?

Natalia

Dlaczego? Napisz proszę więcej.

AM.PM.
@Natalia

Wszystko zależy od działu w jakim pracujesz ,ja nie narzekam . Odrębną kwestią pozostaje pytanie o wynagrodzenie , niestety jest słabo . Napisz jaki konkretny dział albo jaki rodzaj pracy ciebie interesuje .

@AM.PM.

Specjalista ds realizacji zamówień w dziale zegarków - takie ogłoszenie było jeszcze niedawno. Wyslalam cv i czekam, bo w sumie moje doświadczenie wpasowuje się idealnie w to stanowisko.. Więc jeśli możesz to napisz proszę jak jest w tym dziale.

@Natalia

Właśnie dzwonili z zaproszeniem na rozmowe. Napisz proszę cos wiecej o tym konkretnym dziale.

Natalia

Chciałabym ogromnie pochwalić Panią U P (usunięte przez administratora) z Salonu w Gorzowie. Wiele razy wpadam do sklepu na ostatnią chwilę i zawsze mogę na nią liczyć. Jest barfzo pomocna, ma wyczucie, w czym komu do twarzy. Nie raz poprawi człowiekowi humor :) Serdecznie polecam konsultować się z Panią U (usunięte przez administratora)! ❤️

Wojtek

A jak wyglada sprawa ze zniżkami dla pracowników. Są jakieś ?

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 213.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 14 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apart Sp. z o.o.