Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Kaziu

Weźcie se te pieniądze już za te dodatkowe godziny w styczniu droga firmo. Na zdrowie i skończcie już tą karuzele (usunięte przez administratora)bo to żenujące. Następne przestoje na L4 !

No to ładnie - cyrk !

@Kaziu

Kpinnaaaaaa. Co to się odstawia w tej firmie to już przechodzi wszelkie pojęcie. Dokładnie następny lockdown na L4! Posypią się wypowiedzenia, oj posypią.. Droga firmo! Halo, czas się ocknąć. Bo zaraz będzie za późno i obudzicie się z rękami w nocniku. Pamiętajcie, życie nie kończy się na Aparcie. Nie chcecie docenić pracowników, zrobi to inny pracodawca, dla którego pracownik będzie znaczył więcej niż wasze "premie uznaniowe z dobrej woli".

@Dobryczlowiek

No to ładnie ! Tak się traktuje ludzi???? Boże- widzisz i nie grzmisz!!!!

Dziwne
@Dobryczlowiek

Taki jesteś pewien nowej pracy ciekawe gdzie... Z tego co wiem nie chcą zatrudniać już po Aparcie gdyż fama się rozniosła jacy jesteście roszczeniowi i pracowici mowa oczywiście o konkurencji jedyne na co możesz się nastawić to na pracę w Biedronce tam nauczysz się pracy i docenisz poprzednią bywaj zdrów

Polina
@Dziwne

Nie roszczeniowi tylko pracujący na Maxa.

Szok
@Dziwne

Nie roszczeniowi tylko pilnujący swoich praw.

@Dziwne

"Taki jesteś pewien nowej pracy ciekawe gdzie... " super!!! lepiej nic nie robić w tym kierunku a od koordynatora słyszeć, że apart ma najlepsze warunki. Słyszałam tak od lat czy w gospodarce było na + czy na - Czy była podaż pracy większa od popytu czy wręcz odwrotnie. Jednak ludzie odchodzą ze świat z miłości do piękna i świat im się nie załamuje ( moje obserwacje) Bez apartu można żyć. SERIO;-)) Pozostaje decyzja i wzięcie poważnej odpowiedzialności na siebie za zmianę pracy kiedy tą pracę się ma.

@Dziwne

Praca w Biedronce na pewno lepsza niż w Aparcie i nie roszczeniowi, bo rozszczeniowa to jest firma.... Ty również bywaj zdrów. Raczej nie pracowniku salonów, a pracowniku z centrali.....

Kris
@Dziwne

Nie zawsze musisz iść do handlu. Zawsze możesz się przebranżowić, albo zacząć pracować w swoim wyuczonym zawodzie. Ja pracowałem prawie 10 lat w Aparcie. Najtrudniej podjąć tą decyzję, ale czasami potrzebujemy bodźca do zmiany. Ja całkowicie się przebranzowiłem i dobrze mi z tym. Praca sprawia mi przyjemność, pracodawca szanuje mnie, moją pracę. Są premie półroczne, dodatki do kolonii dla dzieci, paczki na święta dla dzieci, wczasy pod gruszą, nie dzwoni mi telefon na urlopie... Trzeba tylko mieć odwagę podjąć tą decyzję. Uważam, że Apart nie szanował mojej wiedzy, którą nabyłem w firmie. Myślą, że grudniem zrekompensują brak premii i innych dodatków. Ile dodatkowo do wypłaty dostaniesz za grudzień? 2000? Ja za gruszki dostaje 1500 nie wspominając o innych premiach... Życzę siły i wytrwałości w podjęciu decyzji. Nie zawsze trzeba iść do handlu.

Porta
@Kris

Zgadzam się z ta opinią w 100%.Ja zmarnowałam 4,5 roku w Aparcie.Jak tam trafiłam to wydawało mi się ze jest to dobra firma z jakimiś perspektywami jednak czar szybko prysł.Telefony w wolne dni ,ploty mobbing, brak możliwości rozwoju ,brak socjalów i dodatkow.Koordynator jak by dopiero przyjęty nigdy nic nie wiedział i nic nie można było z nim załatwić. Za kierowniczkę robiło się wszystko a ona zmiany obstawiała takimi ludźmi którzy umia pisać maile i np.zrzucac zdjęcia z aparatu do kompa.Wieczne straszenie koordynatorem.Dzieki Bogu juz mnie tam nie mam super pracę w innej branży a pracodawca nas docenia i teraz w grudniu to ja chodzę do Apartu na zakupy i ze współczuciem patrze na zmęczonych sprzedawców. Zastanówcie się jaka to jest premia grudniowa skoro sami kosztem rodziny i wszystkiego musicie robic tyle nadgodzin ze w święta ledwo co zyjecie ze zmęczenia. Pozdrawiam gorąco

Joanna
@Porta

Po Twoim wpisie widzę, że masz bardzo negatywne doświadczenia z pracą w firmie Apart, wspominasz między innymi o mobbingu. Czy możesz podać przykłady sytuacji, które skłoniły Cię do wniosku, że w firmie dochodzi do mobbingu pracowników? Co się wydarzyło?

@Kaziu

To idź do pracy np. Do banku na sprzedaż z INDYWIDUALNYM PLANEM SPRZEDAŻY.

interes.
@Joanna

Wszyscy wiedzą, że w Aparcie jest mobbing!!!! Żadna nowość. Chociażby ciągłe wydzwanianie w dni wolne do pracownika, co chwile jakieś dziwne akcje, tu człowiek coś zrobi, kierownik mówi, że dobrze, po chwili mówi że to się do niczego nie nadaje... Kierownik może wszystko, pracownik jak jest chory to dostaje 'reprymendę' że ma siedzieć w domu i nie zarażać. Ale jak pracownik informuje, że idzie na L4 bo źle się czuje (jest chory) to słyszy od kierownika 'lepiej weź wolne, urlop a nie L4" A kierownik chodzi do pracy z gorączką i wtedy to nikt nie może się odezwać....

Z_milosci_do_piekna
@interes.

Potwierdzam, sugerowanie chorym pracownikom urlopu zamiast L4 to klasyk w tej firmie.

Nona
@Aga

Tam przynajmniej za wykonana prace/plan zapłacą,więc słaby argument koleżanko.

@Z_milosci_do_piekna

U nas tez wiecznie jest problem ze zwolnieniami L4 .Jak nie idziesz na L4Jak jestes chory to krzyczy kierowniczka ze wszystkich zarazisz,ale jak idziesz na L4 to drze sie do innych pracowników z nerwów ze grafik trzeba zmieniać ze do pracy nie ma kto chodzić. Pomijając ze o chorym mowi ze symuluje ze jest leniem i różne inne zwroty padają .

Swoją drogą.
@Draka

Dokładnie! Czytając to czułam się, jakby to działo się na naszym salonie... ???? Haha... Przykre, ale niestety prawdziwe... Ja Wam wszystkim i sobie życzę w przyszłości (miejmy nadzieję, że tej nieodległej) innej pracy, gdzie pracodawca nas doceni, kierownik nie będzie traktował jak zło konieczne. Naprawdę życzę Wam lepszej pracy :)(usunięte przez administratora)

@Draka

Czytam i nie wierzę. Ja rozumiem, kierownik, ale to nie te czasy, że kierownik to pan i władca. Nie można dać się zgnoić, kierownikowi też się można postawić, odpyskować, czy dowalić. Bez przesady, miejmy trochę własnego zdania, empatii. Kierownik oprócz tego, że robi grafik i trzyma palec w..... ...... To też normalny pracownik, musi pensję też sobie wypracować, mamy równouprawnienie. Ty musisz umieć zrobić mm- wystawić dokument, spakować, nadać itd itp. Nie dajmy się zastraszyć, to nie te czasy !!!

@Yeti

Oczywiście zgadzam się z Tobą nie można dawać się zastraszać i oczywiście stajemy w swojej obronie wtedy na salonie są takie krzyki ze pół galerii słyszy jak kierowniczka nas traktuje.Malo tego potem atmosfera jest straszna bo załoga jest podzielona na moralnych pracowników i "przydupasów kierowniczki".Kierowniczka kumpluje z innymi kierowniczkami z galerii ,chodzą sobie na kawkę i opowiadają o pracownikach i chwilą się ktora jak kogo traktuje mysla ze kazda jest taka lojalna i nic nie mówi a one klapią jęzorami.

@Draka

Proponuję zgłosić to wyżej, nie do koordynatora czy do dyrektora. I bardzo Wam współczuję, ale widzę po negatywnych opiniach, że niektórym pasuje takie niewolnictwo. A wogóle od kiedy można wychodzić gdziekolwiek poza toaletą? To też trzeba zgłosić! Pozdrawiam

@Nona

Yhym... no tak w aparcie pracujesz za „miskę ryżu” nie odpowiada ci praca to albo 500 plus albo zmień robotę. Myślisz ze gdzie indziej jest lepiej ?! Obcinają pensje o 10% albo premie ! Ludzie wpadają w debety nie maja za co żyć Zmień branże a nie płacz

Aparciak

Podczas postoju mialam okazję porozmawiać z osobami z innych salonów, innych miast. Jestem zdziwiona jakie są różnice w pensjach. I to nie chodzi mi o różnice,ze salon metrażowo duży,z dużym obrotami ma większą pensje bo utarg większy.A mały salon z małymi utargamk mniejszą.Chodzi mi o podstawę. Są salony małe,na których nie ma dużego ruchu,duzo pracy,a zarabiają nawet o tysiąc złotych więcej od dużych salonów! Jak to jest???? Czy to zależy od koordynatorów????? Dlaczego jeden daje podstawę 5oo,a drugi 15oo?

Bielka
@Aparciak

Tak jest i nie wiadomo z czego te różnice wynikają. Bywały przypadki ze nowy pracownik dostawal wyzsza podstawę niż pracownicy z 10 letnim stażem .Było tez tak ze jeden salon w tym samym mieście dostal podwyżkę podstawy a drugi nie .Myślę że duzo zależy od koordynatora ,niestety.

@Aparciak

Tak jest wszędzie nie tylko w aparcie proste. Zobacz jakie są pensje np. W banku. Wiec jessli ci beznadziejnie płaca to szukaj pracy gdzie indziej

@Aparciak

Zawsze były nierówności płacowe wynikające z tajemnego kodu pana dyrektora przyznawania podstaw i tabelek dla salonów. Teraz jeszcze pogadać sobie można o tym ile kto zarabia. Były czasy kiedy pod żadnym pozorem nie można było mówić jaka kasa na umowie ( takie życzenie management'u apartu ) chyba była/ (a może jeszcze jest?) klauzula na umowie, żeby nikomu nic nie zdradzać. TOP SECRET ;-))) Pracownicy i tak gadali, ale w wielkiej tajemnicy.

@Nowa Droga

U nas zawsze sobie mówimy ile zarabiamy w centrali .

Coco

I ile zarabiacie?

@Coco

To my sobie mówimy!!!!

@cola
@Aparciak

To jest bardzo częste, niestety.... A najgorsze jest jeszcze to że niektóre salony mają dopłacane dodatki do grudnia, bo nie zarobiły tyle co w zeszłym roku.... Prawie 1500 dodatku do pensji do ręki a tu brak 10 za za przychodzenie.... Brak słów....

Katarzy
@@cola

Dosatki do ręki???? Powaznie ????

Adc
@Katarzy

Oczywiście że to prawda.Jedne salony muszą pensję wypracować,a inne słabsze mają wyrównanie.Zależy od punktu siedzenia czy jest to sprawiedliwe.

obiektywny

Czytam posty wielu pracowników wylewających pomyje na byłych lub teraźniejszych pracodawców. Dlaczego pytam? Czy pracodawcy są tacy źli - czy może problem leży w nas samych pracownikach. Chcemy dużo zarabiać - a nie chcemy więcej pracować!. Mamy pretensje do pracodawcy o wszystkie niedogodności a często nic nie proponujemy i nic nie wnosimy w zamian. Chcemy dużo zarabiać a niewiele umiemy - i czasami nie chcemy się uczyć. Warto zastanowić się przede wszystkim nad samym sobą zadając pytanie - czy rzeczywiście robię wszystko co mogę dla tego lub innego pracodawcy. Dzisiaj każdy pracodawca chodzi po cienkiej linie - nie dość, że biurokracja rozwinięta do granic absurdu, Rodo, PPK , Tarcze antykryzysowe to również olbrzymia niepewność ekonomiczna i zdrowotna - powinniśmy pomagać a nie krytykować. Łatwo zrzucić winę na pracodawce, państwo czy partię rządzącą - gorzej ujrzeć swoje błędy i pomyłki. Być może ta pandemia jest szansą, wskazówką ale i przestrogą dla nas abyśmy się pozbierali i zaczęli szukać winy również w nas samych.

@obiektywny

Zacznij od Siebie zdecydowanie...

Demi
@obiektywny

Ja chce pracować ale nie za darmo musi być sprawiedliwie, na e sklep tak ale nie wszystkie godziny, przygotowanie salonu już nie dlaczego..

@obiektywny

Myślę, że nie zawsze jest jak piszesz, w firmie podcinają skrzydła, zarabia się mało w stosunku do odpowiedzialności np za towar, dokumenty. Widząc taką reklamę na święta nie powiesz mi ,że to było w porządku. Ale trzeba się przekonać na własnej skórze. Także problem nie leży w pracownikach jak piszesz, ale w niedocenianiu pracownika.pozdrawiam

@obiektywny

Płaca powinna być adekwatna do wykonywanej pracy, a tak niestety nie jest. Wystarczy poczytać wpisy, kasa na reklamy , i inne rzeczy jest a człowiek zarabia marne pieniądze.

@Demi

Popieram masz całkowitą rację- nie można robić za marne pieniądze.

@obiektywny

Tu nie chodzi o wylewanie pomyj tylko o przeżycie w tych czasach. Trzeba pracownika odpowiednio wynagradzać to nie będzie tak negatywnych opinii o tej firmie - rzekomo mlekiem płynącą.

@Misia

Czemu nie zmienisz pracy jeśli jesteś źle wynagradzana za swoją pracę?? Po co dalej pracujesz w tej firmie???

Stara droga
@Ewa

Każdy by chciał zmienić pracę. Ale nie każdy nowy przyszły pracodawca poczeka 3 miesiące. Jeśli masz 3 miesięczne wypowiedzenie. Bo na kilku śląskich salonach posypały się wypowiedzenia, ale firma nie chce iść 'na rękę' za porozumieniem stron. Tylko 3 miesięczne wypowiedzenie.. Więc to też jest problematyczne

@Stara droga

Popieram wypowiedź , ale widzę że co niektórzy nic nie rozumieją, i się notorycznie pytają- " dlaczego się nie zwolnisz ,po co tam siedzisz" . Więc radzę przeczytać uważnie wypowiedź EWY.

@obiektywny

Pięknie zdefiniowałeś problem "Mamy pretensje do pracodawcy o wszystkie niedogodności a często nic nie proponujemy i nic nie wnosimy w zamian". Dlaczego tak się dzieje: dlatego, że nikogo nie interesuje co pracownik ma do powiedzenia i jakie ma pomysły. Stąd też jest tu tyle opinii (większości) negatywnych, bo to jedyne dostępne miejsce do dyskusji i wylewania gorzkich żali. A że to nic nie da... oczywiście, że nie - ale niech będzie to wskazówką dla potencjalnych kandydatów, no chyba, że ktoś ma możliwość pracy "z miłości do piękna"

no i o to chodzi
@Demi

No właśnie, chodzi o sprawiedliwe i poważne potraktowanie nas ,jeśli przychodziliśmy na" postojowym" dodatkowo i nie tylko po to, żeby robić zwroty, tylko również inne rzeczy to powinniśmy za miesiąc styczeń mieć dodatkowo wszystkie godziny zapłacone, to jest nasz czas i koszt przejazdu -prywatnym autem ,komunikacją miejską. Nie dość ,że płacą nam za te godziny najniższą krajową to jeszcze poobcinać ile się da .

@Marta

No - wreszcie ktoś pisze i rozumie problem , bo niektórzy nic nie rozumieją tylko stoją murem za pracodawcą , który płaci marne pieniądze.

@obiektywny

brak tu logiki, myślenie czarno-białe i skróty myślowe "Chcemy dużo zarabiać - a nie chcemy więcej pracować!." NIE, nie trzeba dużo pracować, żeby dużo zarabiać. Zależy to od mnóstwa czynników, które leżą zarówno po stronie pracowników, pracodawców i np. sytuacji gospodarczej. "Mamy pretensje do pracodawcy o wszystkie niedogodności a często nic nie proponujemy i nic nie wnosimy w zamian" Kto pracował w "aparcie" ten dobrze wie, że ten pracodawca nie słucha swoich pracowników, HMMM nic nie wnosimy? pracę wnosimy na tym polega stosunek pracy " Chcemy dużo zarabiać a niewiele umiemy - i czasami nie chcemy się uczyć" uogólniony pogląd myślowy bez żadnych namacalnych danych . Co znaczy niewiele umiemy? Jedni umieją więcej, drudzy mniej a trzeci w ogóle nic. Takie życie. "czy rzeczywiście robię wszystko co mogę dla tego lub innego pracodawcy" WSZYSTKO? znaczy co? praca to cześć życia, spora cześć, ale tylko cześć...robienie wszystkiego to moim subiektywnym zdaniem znaczna przesada! "Dzisiaj każdy pracodawca chodzi po cienkiej linie" Nie, nie każdy pracodawca. "Być może ta pandemia jest szansą, wskazówką ale i przestrogą dla nas abyśmy się pozbierali i zaczęli szukać winy również w nas samych" Winy w nas samych?...to może propozycja: padnijmy na kolana przed napisem apart i przeprośmy, że żyjemy;-)))) Co kto ma szukać. zostawmy ludziom, których większość domniemam, że umie samodzielnie myśleć. Pracownicy są w różnym wieku, na różnym etapie rozwoju emocjonalnego, kształtowani przez wychowanie i doświadczenia życiowe. Pandemia wirusa Covid-19 każdemu przynosi różnorodne doświadczenia i przemyślenia. (Niekoniecznie przestrogi i uczucia winy! )

Misiak
@Nowa Droga

No cóż, takiej świetnej wypowiedzi nie czytałam baaaardzo dawno!!! Super!!!!! :):):)

@Nowa Droga

To jest obiektywizm - co niektórzy powinni się uczyć, bo czasami wypisują takie głupoty :(

Jest słabo
@Nowa Droga

Dodałabym jeszcze, że nie zawsze chodzi no kasę. W firmie jest problem z jakąkolwiek motywacją. Problem by kogokolwiek choćby słownie pochwalić za dobrze wykonaną pracę. Jest dobry miesiąc, koordynator mówi, że to zasługa dobrego marketingu. Jest słabszy miesiąc, to sztuka się winy w pracowniku, obsłudze, szuka się dziury w całym. Sprawa nie wykazanych, niezapłaconych godzin za przygotowanie salonu do otwarcia i zwroty....To już zwykłe (usunięte przez administratora) Wiadomo kryzys, to nikt się za te parę złotych nie pójdzie pożalić do inspekcji pracy. Zwykły ludzki strach przed zwolnieniem lub szykanowaniem wygrywa. Na górze to wiedzą i wykorzystują. Szkoda.

Śmiechu warte
@obiektywny

Ile Ci człowieku płacą za te wpisy... A może się nudzisz i nie masz innego zajęcia z tego co mi wiadome piszesz to samo na innych forach

Zee
@Śmiechu warte

Rozumiem że jesteś z centrali i negujesz prawdę która jest tu napisana.

@Misia

gdzie ta kasa...gdzie ta kasa. Mmhhhh wiadomo gdzie "Jaka piękna i długa reklama apartu" Ps. to jedyna wersja jaką znam, oryginału nie widziałam;-)))

@obiektywny

Zastanów się co wypisujesz za bzdury , trzeba trochę myśleć !!!

@obiektywny

Całkowicie się zgadzam z Twoją opinią

E-sklep zwroty przesuniecia

Merytorycznie..... Opinia... Mniej niż 0.... Uczciwy czas pracy nie spodobał się dyrektorowi. Zmienić na taki jak on chce. PiS..... Owskie zagrywki. Bareja miał by świetny scenariusz na film. Miliony na kontach a walka o najniższą krajową. Czas pracy nie liczony od wejścia do pracy tylko od.... Kurde mam zegarek służbowy bez stopera. Jak tu policzyć kiedy szukałem zwrotów a ile mi zajęło pakowanie w strunowki i segregowanie a ile zajęło mi sprzątnięcie po sobie,, kultura pracy,, dokumenty robiła inna osoba bo nie da się żeby 2 osoby njednoczesnje robiły. Jejku w toalecie byłem też bo już musiałem... czyli u mnie stoper powinien się zatrzymać? Już nie wiem zgłupiałem. Czyli co? Udlawcie się tymi moimi dodatkowymi godzinami, minutami, sekundami itd.... Nie dostałem wytycznych innych.... Tylko żeby dokonać zwrotów. Robiłem i co? Źle, to błąd nawet że dla dobra firmy. Szok szok mniej niż 0.

@E-sklep zwroty przesuniecia

Cooooo ?????? Co ty mówisz????????? Wierzyć się nie chce!!!!!

Kierownik Sklepu

Jestem rozczarowana, zdegustowana...takiej rozmowy dawno nie miałam. Pan przeprowadzający rozmowę kwalifikacyjna nie wiem czy starał się być profesjonalista lecz nie wychodziło mu to zupełnie. Zabawa długopisem, patrzenie w okno oraz przeglądanie własnych notatek było dla mnie lekceważące w trakcie mojej prezentacji przerwała na chwile by sprawdzić czy pan z drugiej strony biura cokolwiek słyszy no i nie myliłam się po chwili zorientował się że nic nie mowie . Byłam zdenerwowana przed rozmowa i w trakcie uważam za normalne , ale takie zachowanie zniechęciło mnie do jakiejkolwiek prezentacji. Bo jeśli firma zaprasza mnie na rozmowę to jest zainteresowana moja osoba to kultura wymaga by wysłuchać ze skupieniem co mam do powiedzenia. Po wysłuchaniu mnie pan specjalista od rozmów kwalifikacyjnych wyklepał formułkę dosłownie o warunkach umowy pracy firmie, zapytał czy mam jakieś pytania,oczywiście odpowiedział mi bardzo szybo. Wstał podziękował za rozmowę.Składałam aplikację na dwa stanowiska na kierownika i na sprzedawcę. Nie zapytano mnie na o żadne z tych stanowisk, wiec tak naprawdę nie wiem na jakie stanowisku była mowa. Odniosłam wrażenie że chciał jak najszybciej zakończyć rozmowę Zastanawiałam się starałam się zrozumieć to zachowanie. Stwierdziłam ze jestem ostatnia osoba na tej rozmowie wiec pan miał prawo być zmęczony po całym dniu rozmów była to godzina 15.30. Ale mnie to tak naprawdę nie interesuje to jest jego praca i niech wywiązuje się z niej profesjonalnie. Bo jeśli wymaga się od zwykłych sprzedawców lub kierowników profesjonalizmu i reprezentowania firmy na najwyższym poziomie, to może trzeba zacząć od osób, które maja za zadanie pozyskiwać jak najlepszych pracowników które mają zwiększyć zyski firmy. Bo na tym etapie stwierdzam ze ten Pan zyskał zysk do swojej kieszenie za wykonanie swojej pracy. Okazuje się ze nie jestem jedyną a osoba która odniosła takie wrażenie po rozmowie.

żadnego pytania nie było

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Byly pracownik

Przecudowna firma, tak dobrze placili ze dziewczyny dorabialy sobie na Sympatii.Hi hi.

Ciekawska
@Byly pracownik

Opowiedz wiecej :)

@
@Ciekawska

Sponsoring to nic nowego, niektore dziewczyny tak sobie dorabiaja bo pensje nie sa wysokie to wszystko.

@Byly pracownik

No właśnie- finanse tragiczne a odpowiedzialność bardzo duża, nie polecam szkoda czasu.

@Misia

Tragiczne to znaczy ile ? Tak z ciekawości zapytam bo jestem zainteresowany.

@AM.PM.

Nie czaruj przecież nie jesteś zainteresowany:)

@Misia

Dlaczego tak mówisz, jestem zainteresowany ile to jest tragicznie ?

Wiesz bo jesteś AM PM :)

Yola
@@

Haha dorabiały u niektórych z IT... Przepraszam pędzlowały....

Żal

Problemem jest sam brak informacji...konkretnej informacji. Jest dyrektor a chowa się jak prezydent...mamy 3 lutego...tydzień do przelewów. Dlaczego nie powie dostaniecie tyle tyle...tylko tyle albo aż tyle?...konkretnie! Mam świadomość ze zarobiliśmy za grudzień...tylko można było wcześniej uprzedzić że część może będzie musiała nam pokryc za styczeń?...wiem wiem...każdy powinien sam myśleć...tylko grudniowe pensje sa często rozplanowane z góry...kredyty, splata kart kredytowych, pożyczki na święta...no różne sprawy. Poza tym nie myślmy o grudniowych pensjach...to za ciezka prace i duże obroty. Teraz czekamy na 10 lutego...tylko do dzisiaj dyrektor nie napisal żadnego maila w tej sprawie...mam żal.

Tetris
@Żal

Hmmm... ja myślę że wszystko jest jasne. Postojowe, czyli w naszym przypadku pensja minimalna. Nie wiadomo tylko co z godzinami styczniowymi. Pewnie też będzie wyrównanie osobne, chociaż narazie cisza. Grudniowe poświąteczne były wypracowane hobbystycznie...

Ap
@Tetris

Przecież wiadomo co z godzinami styczniowymi. Wszystkie godziny na przygotowanie salonu, promocji, banerów, zwroty do centrali - hobbystycznie. Zapłacą jedynie za zwroty do esklepu, co stanowi mały procent czasu poświęconego w salonie.

Sek
@Ap

Ładnie powiedziane hobbistycznie, tyle godzin za free i to już pewne.

K
@Ap

Kazdy liczyl na to,ze przyjeżdżajac do salonu podczas zamknięcia galerii godziny,który spędzamy na robieniu zwrotów beda płatne tak ja to było w listopadzie,a teraz nagle się okazuje,że pracowaliśmy za darmo. Wielka szkoda,ze nikt nas o tym nie informował,kiedy pojawiały się wiadomosci o tym,że trzeba przyjść do pracy.

@K

Za darmo? To chyba nie zgodne z prawem.

Masakra
@AM.PM.

Na następny raz nikt nie przyjdzie bo po co.

@K

Nie pisz bzdur, godziny poświęcone w Salonie na zwroty zostaly wyslane 2 lutego w tabeli. Koordynatorzy jasno się wyrazili, więc nie puszczaj nieprawdziwych informacji. Czytaj meile ze zrozumieniem.

Mhm
@Aha

Godziny dotyczyły tylko zwrotów do e-sklepu

@Aha

A co z godzinami poświęconym na przygotowanie salonu do otwarcia??? Te były wypracowane charytatywnie z miłości do piękna ! Przykre , że Apart w ten sposób traktuje swoich pracowników i po tylu latach działa jak firma z czasów PRL. Może czas wysłać kadrę zarządzającą na szkolenia z zarządzania zasobami ludzkimi A nie tylko szkolić pracowników z obsługi klienta. Zadowolony I szanowany pracownik to dobry pracownik ! Ale w tej firmie to raczej niemożliwe. Tu pracownik jest tylko do roboty i nabijanie kasy! Tu liczy się tylko wynik finansowy!!!

@A

O tych godzinach warto porozmawiać z Koordynatorem, on jest jedyną osobą, ktora Ci to wytłumaczy. Najprościej jest to z nim ustalić, a nie szukać tutaj wytlumaczenia. Chociaż w moim Salonie wszystko zostalo nam wytlumaczone przez Kierownika, który uzyskał infornację od Kkordynatora.

Cek
@Aha

Tak wytłumaczył za dużo godzin trzeba pomniejszyć mimo że byliśmy to jest sprawiedliwość a przygotowanie salonu za darmo

@Cek

Zapytajcie jeszcze raz, bo pewnie coś źle zrozumieliście, tak będzie najprościej, wg mnie nie pracowaliśmy za darmo, ale to moja opinia

@Aha

Czyli wytłumaczył Ci że za godziny z przygotowania salonu kasa się nie należy. To już wszyscy wiemy I rozmowa z koordynatorem niewiele w tym temacie zmieni. A pytanie dlaczego tak jest I tak pozostanie bez odpowiedzi bo tak naprawdę koordynator tylko przekazuje decyzje wielkiego dyrektora I guzik może. A dyrektor zdecydował- nie płacić I już. Także tu nie trzeba już nic nikomu tłumaczyć!

@A

To się nie dzieje naprawdę - chyba żartujesz jak nie zapłacą. To chodziliśmy robić za DARMO ????

Alicja
@Misia

Ależ to przywilej pracować dla takiej marki - z miłości do piękna! (sarkazm)

@Alicja

To w takim razie tragedia! Chyba czas zacząć szukać czegoś nowego:(

Jerzy

Od 1 marca 2021 Kaufland oferuje w niektórych lokalizacjach (pewnie duże miasta) pensje dla kasjera-sprzedawcy 4 100 zł brutto

@Jerzy

To tak dużo?

Dan
@Aga

Dla kasjera sprzedawcy oczywiście że tak dużo. Może ma zarabiać jak specjaliści albo dyrektorzy?

!
@Dan

Nawet wstydu nie macie !!! Dyrektor !!!

Majka
@Aga

A uważasz, że to mało? Pracuje w Aparcie 6 lat, zarabiam w zależności od miesiąca 2300-2500

@Majka

Tak to jest mało.

@Majka

Oczywiście że mało, jak na taką odpowiedzialność!!!

Olka

Jak ktoś się zastanawia nad złożeniem dokumentów rekrutacyjnych do tej firmy, niech zastanowi się 5 razy. Brak kultury organizacyjnej, kumoterstwo, zespół złożony z ludzi o niskich kompetencjach. Zarobki raczej przeciętne. Zero szans na rozwój.

@Olka

Racja popieram tą wypowiedź- Woły do roboty -!!!!!!!!!!!!!!!

Bielka

JAK tam nastroje po wpłatach??U nas bardzo kiepsko,nie ma się czym cieszyć:(

@Bielka

A co ma być z wypłatą???? Nie rozumiem co masz na myśli???

@Bielka

Bardzo kiepsko, czyli co najniższa krajowa? Nam też utarg trochę spadł z wiadomym przyczyn, ale zawsze lepsze to niż wypłata jak w normalnym miesiącu.

@Bielka

U nas normalnie z wypłatą.

Agunia
@Ola

normalnie jak zwykle w grudniu? czy normalnie jak co miesiąc? bo to jest znacząca różnica...

@Agunia

Normalnie jak w grudniu, bardzo dużo pracy.

@Bielka

Teraz to trzeba się martwić żeby za styczeń jakaś wypłata byla .

@Bielka

U mnie 6k. Ruch w grudniu był duży.

@Kasia

Zastanów się co piszesz????

@Kasia

Bardzo duży , chyba większy jak w zeszłym roku.

Bbbbbpppp
@Ola

Jak to co prawdę ja też jestem zadowolony z wypłaty kwota ok jak na ciężki czas uważam że super

@Bielka

Wypłata super, wynagrodziła zapiernicz grudniowy. Choć jest niedosyt z powodu zamknięcia, bo ambicje na zamknięcie były większe. Wierzę, że szybko wrócimy do normalnej pracy. A tak z ciekawości. Ilu i ile z Was planuje się zaszczepić na koronę?

@Ola

A nad czym mam się zastanawiać? Nie będę ukrywać tego jaka wypłatę dostałam.

@Biała

My już tęsknimy za praca ile można siedzieć w domu ale mam nadzieje że szybko się to ułozy

Cooo

Chyba sobie żartujesz....

dobryczłowiek

Jak jest u Was z identyfikatorami? Nosicie? Nie nosicie? A jak nosicie to imię i nazwisko? Czy nie jest to naruszenie naszej prywatności? (rodo)

Haha
@dobryczłowiek

To chyba temat dinozaur... Od lat wałkowany. Wiadomo że łamie to prawo ale żeby mieć nad Tobą władze każą nosić.

Nita
@Haha

Muszę się skontaktować z moim prawnikiem na ten temat. Znam jedną historię gdzie dziewczyna była nękana przez klienta który się „zakochał” i znalazł ją na fb przez to ,że miała ujawnione nazwisko na imienniku. Ja z tym bezpiecznie w pracy się nie czuje. Podejrzewam ,że takich historii jest więcej...

Romek
@Haha

Dokładnie, zeby było wiadomo na kogo się skargę pisze w razie odrzucenia przez centrale reklamacji.

@Nita

U nas na salonie też zaczął się 'mini stalking' paru klientów upatrzyło sobie parę z nas. I tylko przychodza i pytają czy jest pani X czy jest pani Y, a kiedy owa pani będzie w pracy. W dwóch przypadkach klient też znalazł na Facebooku... I też zaczęło się wypisywanie, nękanie... Nie uważam żeby było to konieczne, żeby nosić takie identyfikatory.... Albo imię, albo 'konsultant-sprzedawca' w zupełności by wystarczyły. Chociaż z tego co wiem, to niektórzy kierownicy jakby mogli to by naganę wlepili za nie noszenie... "firma każe, pracownik wykonuje!"...

@dobryczłowiek

Nie nosimy na widoku ale trzeba mieć przy sobie bo karta .

Aztorinka
@AM.PM.

Ja również nie noszę, ponieważ klienci znajdują nas na portalach społecznościowych. To chore.

Biała

Czy dostaliście jakies dodatkowe wynagrodzenie za godziny grudniowe, które były wypracowane po świętach juz na postoju?

@Biała

Dodatkowe wynagrodzenie!? O jakie dodatkowe wynagrodzenie tobie chodzi ?

@AM.PM.

Zapłata za godziny pracy podczas postoju, tak jak było to w listopadzie.

@Biała

Nic nie kojarzę by w listopadzie było coś dodatkowo płatne. Chyba że chodzi tobie o nadgodziny?

Maja
@AM.PM.

Za listopad otrzymaliśmy wynagrodzenie oraz dodatkowo zapłatę za nadgodziny - za pracę wykonywaną podczas postoju. Gdybyśmy mieli otrzymać za grudzień to powinno być już wypłacone..

Ciekawa

Hej, jak wygląda u was praca w czasie przestoju? Jak się dzielicie pracą? Kto jeździ do salonu?

Czarna ????????
@Ciekawa

Jak jest taka potrzeba to jadą według grafiku ustalonego wcześniej

Lockdown

No to wolne od 28 grudnia ????????????????

Raczej postojowe.

Grzegorz
@AM.PM.

Jak to postojowe? Mam rozumieć, że firma Apart wprowadziła jakieś przymusowe wolne dla osób, które są tam teraz zatrudnione? Proszę o informację bo nie bardzo wiem o co chodzi?

@Lockdown

Raczej będziemy siedzieć jak (usunięte przez administratora) w salonie 12h i gapić się na ściany.Brawo dla naszej cudnej firmy za wspaniały pomysł.

@Bez komentarza

To weź się za sprzątanie witryn, liczenie zapasów, wyszukiwanie promocji. Roboty w pip tylko trzeba chcieć i nie marudzić w przerwach wypukłe kawę zjedz obiad potem kolację i do domu.... Pamiętaj, że za to dostaniesz pieniądze! Ale tak to jest, jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Wypocznij w Święta i mniej zgryzoty życzę.

@Yeti

Ale zakozaczyłeś .Chyba mało masz pracy w Święta skoro odpoczniesz po nich . Nadgorliwość gorsza niż faszyzm!Myślisz że za to będą cię szanować wszyscy.Hehe ale jesteś naiwny.

@Bez komentarza

Jaka nadgorliwość? . Pracuję na salonie ponad 10 lat i wiem jak wygląda praca przed i po Świętach. Pracy jest dużo, jak komuś to nie odpowiada niech zajmie się administracją, albo ekonomią pracą za biurkiem. Lubię swoją robotę i nie narzekam ale widzę, ze ktoś tu ma ból trzeciego oka? Powodzenia w pracy, a potem są komentarze jak wyżej, ze przychodzi klientka do salonu i czeka na obsługę, która zajęta jest heheszkami!!!!!

Stefan
@Lockdown

Zobacz jakiś plus w tym... Nie będziesz musiał (a) wymieniać tego chińskiego chłamu przez kolejny miesiąc ????

@Stefan

Hej, zbieram głosy o pracy w Aparcie, udało mi się już porozmawiać z wieloma osobami - ale im więcej uda mi się zebrać, tym lepiej, żeby było jak najbardziej obiektywnie. Piszcie do mnie na majakstasko@gmail.com lub na Instagramie @majakstasko. Zapewniam pełną anonimowość. Trzymajcie się!

@Bez komentarza

I jak tam gapienie się w ścianę? Bo mi dzisiaj nogi w (usunięte przez administratora) Wchodzą, tyle pracy.... A to jeszcze nie koniec. Chyba, że jesteś z tych kierowników, albo zastępców co się czują bardziej od kierowników i w kulki lecisz.

@Yeti

Roboty w naszym salonie po kokardę. Ale bez klientów idzie sprawniej. ;)

@Biała

U nas też roboty trochę jest ,ale bez przesady bywało gorzej.W tym roku grudzien słaby był mniejszy ruch i towaru u nas od 2 lat jak by mniej więc i bałagan mniejszy A bez klienta na luzie się pracuje,chociaż atmosfera w salonie kiepska jakoś nikogo już ta praca nie cieszy.

@Yeti

To słabo skoro musiałeś przyjść jeszcze 29.Hehehe.Na przyszłość dobra rada" Mniej kawy więcej pracy".a nie trzeba będzie zasuwać w dodatkowe dni.:)

@Bez komentarza

O czym Ty piszesz człowieku jakie dodatkowe dni. Na kawę trzeba mieć czas. Utwierdzam się w tym, ze jesteś jakimś trolem co ludzi wkurza, bo wszyscy wiemy, że w żadne dodatkowe nikt nie przychodził . Żegnam.

Hahah
@Yeti

Wy serio coś robiliście z tego co kazali w emailu ? U nas nic.

@Hahah

Nie. Leżeliśmy do góry cyckami i czekaliśmy na 18. 01. Cały dzień pilismy kawy i w Sylwestra szampana...

Jerzy
@maj

Nie odpowiada na maile. prowokacja?

Niezadowolona

Byłam dzisiaj w Aparcie w Galerii Westfield Arcadia. Czekałam dobre 5 minut przy stoisku i żaden sprzedawca nie raczył podejść, chociaż na środku sklepu stało 3 (chwilę później 4) sprzedawców zabawiających się wesołą rozmową. Muszę dodać, że były to godziny, kiedy jest największy ruch. Nie był to pierwszy raz, kiedy doświadczyłam takiego lekceważenia w tym salonie :). Moja opinia nie jest odosobnione - wielu klientów skarży się na brak zainteresowania ze strony obsługi. Odwiedzam różnych jubilerów i nigdzie nie traktuje się klienta w ten sposób. Apart stracił we mnie wierna klintkę.

Kamil
@Niezadowolona

Jak był największy ruch to nie byłaś sama jako klient w salonie XD

Klientka
@Niezadowolona

Potwierdzam że obsługa w Salonach Apart pozostawia wiele do życzenia nawet dzień dobry panienki nie potrafią odpowiedzieć wchodząc do konkurencji widać znaczną różnicę w jakości obsługi oczywiście na jej korzyść

@Niezadowolona

... A wystarczyło, żeby pańcia podeszła i poprosiła o pomoc. Tacy klienci są najlepsi... 80 %klientów takich jak Ty pisze takie farmazony, a jak się do nich podchodzi i pyta czy może pomóc, to nie dziękuje ,ja tylko popatrzę , pomarudzą pół godziny po czym podziękują i za mówią w esklepie, a kolejka pod salonem kwitnie. Dziękuje dobranoc bo jutro będzie ciężki dzień z takimi jak Ty!

@Klientka

Szanowna Pani. Używając słowa panienki sama sobie pani wystawia opinie. A z taką osobę to szkoda rozmawiać. Proszę podać gdzie pani pracuję to zapewne wielu ciekawych rzeczy będzie się można dowiedzieć o jakość obsługi przez panią.

Agape
@Niezadowolona

Nieudolna prowokacja konkurencji-szkoda komentować.

Pracownik też człowiek

Ajć, ktoś się poczuł urażony... Tępą lalę proszę sobie w rodzinie poszukać, dodam, ze kobietą nie jestem i trochę szacunku prostaku. Żadna praca nie hańbi nawet wydalanie (usunięte przez administratora) Po uniesieniu widać, ze pracownikiem na salonie nie jesteś... Żegnam.

Człowiek na odpowiednim miejsc

Dobrze, że konkurencja czuwa... Ha ha ha. Ależ , ktoś ma spine.... Zluzuj bo Ci żyłka pęknie. He he

Cry

Pracownik sklepu nikomu nie służy, ponieważ nie jest niczyim sługą . Pomyliły się czasy? Mamy 21 wiek , nie ma Panów i służących, tak dla przypomnienia.

Dobryczlowiek

Boże! Ile jadu! Straszne jak można się tak odnosić do drugiej osoby. Najlepiej wyzwać od tępych lal... Brak słów. Dobrze, że nie pracuje u Ciebie, tak jak inni którzy się tutaj wypowiadają. Jeśli jesteś kierownikiem salonu bądź co gorsza kimś w centrali, to bardzo ale to bardzo współczuję ludziom, którzy muszą pracować z Tobą na co dzień i patrzeć na Ciebie. Bo z tego co piszesz, raczej nie jesteś miłym człowiekiem. A jeśli nie jesteś pracownikiem tej firmy, to tym bardziej współczuje ludziom, którzy z Tobą przebywają. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Słoma z butów wychodzi... Gnój to możesz sam sobie przerzucać na polu. Radzę zacząć od tego syfu w mózgu... Bo tam to chyba brakuje piątej klepki. Mam nadzieję, że to co piszesz sprawia Ci ogromną przyjemność. Ale też mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która wykrzyczy Ci w twarz te same niemiłe rzeczy (i gorsze!!!!), które tutaj zostały przez Ciebie napisane. NIE POZDRAWIAM.

kasia

Czy są tutaj osoby, które pracują / pracowały w dziale księgowym? Jeśli tak, to proszę o opinie jaka panuje atmosfera i czy jest to firma godna polecenia? Jakiego rzędu zarobków można się spodziewać na stanowisku młodszej ksiegowej ?

Polka

Rozumiem, że jeżeli od 28.12 do 31.12 jest postój że względu na zamknięcia galerii przez rząd to godziny jakie będziemy wtedy spędzać w pracy będą liczone jako nadgodziny? List obecności mamy nie podpisywać, a w pracy mamy być tak jak jesteśmy w grafiku.

Świetnie ale jaja!!!

Xxx
@Polka

Właśnie to jest jakieś nieporozumienie.. Jeśli postój to jak mamy być w pracy wg grafiku i wyrabiać godziny. To rozumie że będzie zapłacony postój i nadgodziny jednocześnie.!

Fan fan
@Polka

Zapłacą z podstawy:) Nie ma napisane, że nie podpisywać grafików

Xxx
@Fan fan

Jeśli czytasz maile to powinieneś też wiedzieć że do 29. 12 dokumenty mają zostać przesłane do centrali więc lista obecności jest podpisana przez pracowników ostatni raz 24.12 a co w takim razie z resztą dni. Wg prawa postój a my chodzimy jak w grafiku logika niczym w PiS.

@Xxx

A co tu do tematu ma PiS? Jakby w PO były same logicznie myślące geniusze. Zapytaj się dyro zamiast pisać polityczne głupotki nie w temacie.

maj

Hej, jestem dziennikarką, piszę tekst o pracy w Aparcie - jeśli chcielibyście mi o niej opowiedzieć, napiszcie do mnie: majakstasko@gmail.com. Oczywiście, zapewniam pełną anonimowość. Maja Staśko

yo
@maj

to może być ciekawy artykuł

Jola
@yo

Zapewne będzie ciekawy a tak z innej beczki myślę że Firma dzięki nowej reklamie obrzydzila zakupy.... Ludzie nie mogą już patrzeć na te cukierkowe panny i powtarzająca co dwie minuty reklamę... Ile można

@Jola

Czas skończyć ten cyrk -" biedna firma "nie ma kasy dla pracowników a wystawia luksusową reklamę . No Panowie z Apartu trochę SKROMNOŚĆI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kasia
@maj

Super że piszesz artykuł w końcu trzeba opisać co tam się dzieje A Lewandowska, Socha i trzecia to już porażka, ludziom trzeba zapłacić a nie takie rzeczy robić Do tego wezmą rządowe wsparcie!!!

@Misia

Gdyby locdawn wiosenny był ciosem w Apart , to się nasuwa pytanie: czy firmę stać byłoby na taką luksusową reklamę z takimi celebrytkami ????????

@Misia

Napisz ile dostałaś wypłaty i jaka jesteś poszkodowana z tego tytułu....

Kiss
@kasia

I teraz zobaczcie jak sobie tą kampanią i kolejnym żebraniem o dotacje Apart strzela sobie w kolano. Ludzie się burzą i jest mega głośno o firmie. Żeby im ta kampania świąteczna nie odbiła się czkawką, tym bardziej że media już wiedzą że drugi raz firma wyciąga rękę po dotacje a pracownicy dostają po d.

@Kiss

Masz rację, ale co niektórzy w swoich wpisach twierdzą, że jest świetne- żenada.

@Yeti

Nie będę się wypowiadać o finansach, jak jest to każdy rozsądny pracownik z Centrali chyba wie. A jak jesteś ciekawa to dowiedź się u źródła. Pozdrawiam.

@Misia

Mowa jest o finansach w salonach , nie w centrali. Rozsądny pracownik, niezadowolony, marudzący powinien zmienić posadę. Jest tyle pracy na rynku, na pewno coś ktoś znajdzie dla siebie...

Yeti-Kotleti
@Yeti

No tak, jak już wszyscy zmienią pracę to tą chińska biżuterią będą handlowali koordynatorzy i dyrektor.

@Yeti-Kotleti

Nooo masz rację jakość pozostawia wiele do życzenia- sama chińszczyzna srebrna

Hahah
@Yeti-Kotleti

Ciekawe ile by sprsedali???? lord pewnie ze 2 kilo zlora dziennie????????

@Hahah

2 kg złota + lord = moja wyobraźnia nie obejmuje tego ;-)))))

@Nowa Droga

Hej, wciąż zbieram głosy, udało mi się już porozmawiać z kilkoma osobami - im więcej uda mi się zebrać, tym lepiej, żeby było jak najbardziej obiektywnie. Piszcie do mnie na majakstasko@gmail.com lub na Instagramie @majakstasko. Trzymajcie się!

Nowa Droga

Rozumiem, że to propozycja ;-) na tytuł artykułu "Przesrane" czyli historia iluzorycznego luksusu...

@Nowa Droga

Właśnie zbieram przeróżne głosy, jak największą różnorodność. Jeśli ktoś chce jeszcze porozmawiać, to cały czas zbieram :) majakstasko@gmail.com. Zapewniam pełną anonimowość - nic nie pojawi się bez Waszej kontroli!

ada
@maj

Uwaga ta Pani powiazana jest z Krytyką polityczną. polecam zapoznac się z jej tekstami na inne tematy. moim zdaniem dziennikarstwo na poziomie licealistki

Al

Zakupiłam 3.12.20 zegarek na stronie Aparatu i do tej pory nie otrzymałam zamówienia. Skontaktować się nie można infolinia ????chyba nieczynna.

Jan Niezbędny
@Al

Po co o takich pierdołach piszesz na tej stronie? Czy to coś zmieni? Chcesz złożyć reklamacje to skorzystaj z odpowiedniej ścieżki a nie wylewasz swoje żale w nie odpowiednim miejscu. Włącz myślenie o ile masz co jeszcze włączyć.

Apart

książka Yuval Noah Harari „21 lekcji na XXI wiek”. I będzie coraz większa przepaść między milionerami a większością na tej Planecie. Sztuczne uśmiechy celebrytów i pompowanie zarobków starczy imj na kilka pokoleń. A po co, bo można i to łatwe. Rozumiem tych ludzi lecz oni są już w innej rzeczywistości. Apple nas podsłuchuje, google gromadzi dane, facebook i to i to w zamian za okienko do wirtualnego świata. Pani Lewandowska gdyby nie poznała Pana Roberta to by pracowała w aparcie za ladą. Wszystkiego dobrego dla normalnych Homo sapiens..

@Apart

Wszędzie spiski :-o Takich książek spod znaku tzn. Szurstwa jest na pęczki. Może jeszcze czipy w szczepionkach, które kontrolują ciało:-0 Podsłuchują...na pewno, bo bogaci tego świata mają takie marzenie, żeby kontrolować kowalskiego, co robi w toalecie i czy chodzi na zakupy do apartu;-))) A że fb i google zbiera info. Czasem to są cookie, firmy mogą sobie wykupić taki wzmocniony pakiet. Nie musisz zgadzać się na cookie, nie musisz być na fejsie. A co do Ani Lewandowskiej to nie wiesz kim by była, gdyby nie poznała Roberta. Więc nie ma co gdybać.

Finanse

Mam pytanie odnośnie stałej pensji? Czy jest to najniższa krajowi + premia czy jak to wyglada? I czy to prawda ze jest zakaz wychodzenia na siku, kanapkę i przy 12h tylko jednak przerwa?

@Finanse

To jest podstawa +prowizja od sprzedaży ,premii na salonach nie ma, a sikać możesz ile chcesz( bez przesady)przerwa to już inna sprawa do obgadania z szefostwem, na jednym salonie jest jedna przerwa a na innym do woli ,ale pracy jest na tyle dużo ,że nie będziesz mieć czasu na wiele przerw......

@Finanse

Wychodzenia na kanapkę dobre. Wyjść to możesz bardzo daleko, bo aż na zaplecze i skonsumować, a i tak podczas przerwy w pracy niepisaną zasadą jest to, że jesteś do dyspozycji. Czyli więcej klientów na salonie, przerwa nic nie znaczy- powrót na salę sprzedażową, klient do skasowania, a załoga jest zajęta- przerwa nic nie znaczy- idziesz do boxu kasowego. Jak masz pecha to możesz tak przez kilkadziesiąt minut. Tak wiem, wiem kasa z utargu, Tylko potem jedna z drugim się dziwią, że żołądek boli itp.

Czarna
@Nowa Droga

Witam, nie wiem w jakim salonie pracujesz ale u nas jak ktoś jest głodny to idzie zjeść. Jak ktoś potrzebuje to je co 3h. Jeśli jest dużo klientów to prawda trzeba wyjść ale jeśli inny pracownik kończy obsługę to przejmuje klienta aby można było dokończyć posilek. Nie ma limitów na wyjścia do toalety itd.

@Czarna

To zależy w jakim salonie się pracuje ( miasto, lokalizacja, natężenie ruchu) Wiadomo, że nie jest to permanentna sytuacja (klient wali oknami i drzwiami), że ciągle nie ma czasu na jedzenie. Do toalety też pamiętam TYLKO szybko, szybko biegusiem w tą i z powrotem, bo każda sekunda się liczy, bo klient może odejść jak nie zostanie obsłużony....Czynności, o których tu mowa to potrzeby fizjologiczne (Piramida potrzeb wg A. Maslowa). Gdy potrzeby I rzędu (fizjologiczne) nie są zaspokojone, dominują nad wszystkimi innymi potrzebami, wypierają je na dalszy plan i decydują o przebiegu zachowania człowieka tj. mają bezpośredni wpływ na np. na obsługę. Czarna, ja już nie pracuje w aparcie:-))) wybrałam "Nową Drogę" kiedy rynek pracy na to pozwalał, ale dobrze pamiętam zasady rządzące w świecie z miłości do piękna.

Maj
@Nowa Droga

Hej, napisalibyście do mnie na maila, żeby o tym porozmawiać? Jestem dziennikarką, zapewniam pełną anonimowość: majakstasko@gmail.com. W tekście nie pojawi się nic bez Waszej zgody. Trzymajcie się!

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 213.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 177, z czego 14 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apart Sp. z o.o.