Developer DEX Sp. z o.o.

Lubin

Opinie o Developer DEX Sp. z o.o.

ktos kto tam pracowal 2014-04-11 20:17:26
Niestety zbyt wiele dobrego napisac sie nie da. Pieniadze w granicach najnizszej krajowej. Nigdy nie placone na czas ,zawsze po terminie. Dobra robota dla tych co lubia wypic w pracy tacy sa mile widziani. Fachowosc i solidnosc nie doceniana w zaden sposob. Zadnych dodatkow za czas nadliczbowy poprostu gola stawka.Wymagaja pracy po 10h i wszystkich sobot za stawke podstawowa.
kwiatowe_ogrody 2014-04-29 09:38:56
Mieszkam w pierwszym bloku wybudowanym w ramach Kwiatowych Ogrodów. Mieszkanie jest ładne, ma interesujący rozkład, aczkolwiek nie polecam nabywania mieszkań u DEXa. Po pierwsze chętni na mieszkania muszą się liczyć z minimum rocznym opóźnieniem budowy. Wykończenie bloku także pozostawia wiele do życzenia. Elewacja była malowana dwa razy, gdyż przed oddaniem budynku farba zaczęła schodzić ze ścian. Drewno, którym jest wykończony budynek nie jest drewnem, które było zapowiedziane w projekcie. Kolejna komiczna sytuacja to kwestia fontanny, która pierwotnie była na projekcie Kwiatowych Ogrodów. Owszem fontanna pojawiła się zaraz przed terminem odbioru budynku i tak szybko ja się pojawiła tak szybko zniknęła po odbiorze. Oczywiście była to jedna z najtańszych fontann, znacznie odbiegająca od tej w projekcie. Z głównej ściany bloku wciąż zwisa kabel na którym miał się znajdować szyld z nazwą osiedla, niestety developer nie ma środków ani chęci, żeby taką czynność wykonać. Co ciekawe mieszkanie w trakcie budowy zmieniało nieznacznie swoje wymiary. Kolejną kwestią zresztą wspomnianą już wcześniej, jest stan parkingu, który jest niewykończony i niesprzątany! Pani sprzątająca mimo szczerych chęci nie jest w stanie zaprowadzić porządku na klatkach ponieważ cały brud niesie się z garaży. Stąd klatki w bloku przy ulicy Kwiatowej pozostawiają wiele do życzenia. Zaledwie po pół roku od wprowadzenia sąsiad z dołu został już dwa razy zalany, przez co konieczne było kłucie płytek na balkonie, gdyż problem leżał po stronie systemu odprowadzającego wodę z tarasów. Na ścianach już zaczęła pojawiać się pleśń. Na koniec dodam, że kontakt z developerem, jak i z zarządca budynku nie należy do najłatwiejszych. Mieszkanie to inwestycja na lata, więc polecam dokładne przyjrzenie się developerowi oraz jego pozostałym inwestycjom.
magmigotka 2014-10-06 12:25:00
pracuje w firmie ktora wykonuje dla developera dexa budynek i musze przyznac ze gosc ma problem z platnosciami ktos powinien z takimi developerami zrobic pozadek bo im sie wydaje ze sa wszystkim a my nie mamy na zycie !!!!!!!!! :((
dexniepolecam 2014-10-10 08:43:52
Dobrze radze kup mieszkanie gdzie indziej !!! Wiem że ludzie i tak musza się nauczyć na własnych błędach ale może ktos mądry posłucha tej dobrej rady. Niby łady i nowoczesny o nazwie apartamenty. A tak naprawdę wykończę na miernym poziomie – niedoróbki, słabe materiały, najtańszym kosztem ogólnie źle zbudowany – przy pierwszych deszczach wszystko wychodzi.
Lansowanie się przez DEX-a na dewelopera to wielka ściema – to koleja klapa po ul. Górniczej. Nie wiem jak ten człowiek nie wstydzi się chodzić po Lubinie.
Tak więc garnitur NIE zdobi człowieka, elokwentna gatka i super samochód ale to jak traktuje sie ludzi którzy zadłużyli się do końca życie na mieszkanie marzeń.
developer dex brak słów 2014-12-08 14:46:17
Ludzie dex to jest totalne dno, jako kontrahent bardzo niesłowny , ciężki we współpracy, nie mówiąc ,że pozadłużany u wielu firm a Państwo żyją jak lubińscy celebryci. Blok na ul. Kwiatowej to jest wstyd dla Developera że można taki bubel robić pod względem wykonania i wykończenia. Brak klasy i kultury biznesowej , życie na kredyt i za pieniądze innych.... NIE POLECAM
mieszkaniec 2015-02-17 07:45:48
nie polecam tego developera, w skrócie jego taktyka wygląda tak:
wybuduj najtaniej -> sprzedaj z fałszywym uśmiechem -> nie obracaj się i zapomnij
Pracuś 2015-04-16 11:34:18
Witam

Bardzo przestrzegam przed tą firmą , proszę zapytać się na ul. Kwiatowej o płatności dla firmy która wykonuje prace . Na dzień dzisiejszy firma ma 400 tys nie zapłaconych faktur a Dex szuka po cichu kolejnego podwykonawcy aby dokończyć budowę . W taki właśnie sposób Wróble dorabiają się na czyiś rachunek . Uważajcie aby z wami nie było tak samo . Dodam iż nikt im nie podaruje tych pieniędzy i skończy się to zapewne w sądzie . A jak sąd nie pomoże to są mniej przyjemne sposoby odzyskania pieniędzy .
Aurum 2016-01-15 12:16:45
Szanowna magmigotka,
Jako Kancelaria Windykacyjna podejmujemy właśnie działania ku odzyskaniu Państwa należności. Zatem proszę o kontakt w sprawie braku płatności ze strony Dex sp. z o.o. pod numerem telefonu ( usunięte przez administratora )
Aurum 2016-01-15 12:19:30
Szanowny Pracuś'u,
Jako Kancelaria Windykacyjna podejmujemy właśnie działania ku odzyskaniu Państwa należności. Zatem proszę o kontakt w sprawie braku płatności ze strony Dex sp. z o.o. lub chociażby wskazanie Wierzyciela pod numerem telefonu ( usunięte przez administratora )
Aurum 2016-01-15 12:37:27
Szanowny panie,
Proszę o kontakt pod numerem tel. 883-486-465. Chętnie pomogę w odzyskaniu nalezności. Być może jest wiecej osób, które nie otrzymały całości wynagrodzeń itp.
wieslaw 2016-05-30 12:08:07
Witam nie polecam tam nikomu pracy brak terminowych zaplat , jesli chodzi o budowlanke te wszystkie firmy ktore podwykonuja uslugi czekaja na pieniadze , juz nie mowie o o salonach samochdowych gdzie ciagle zatrudniaja kogos nowego
wszedzie firma ma pelno dlugów nawet w energetyce zaleglosci za oswietlenia salonow itp.firma podzielona na kilka osob w rodzinnie ale nie maja pojecia na temat branzy swojej budynki ktore stawiaja wychodzi wilgoc,plesn sprawy sie tocza w sadach ci ktorzy maja troche informacji lepiej zasiegnac rady eskperta w tej dziedzinie zanim sie z nimi podpisze jaka kolwiek umowe czy o prace czy sprzedazy mieszkania warto sprawdzic co sie kupuje i gdzie sie pracuje w jakich warunkach pozdrawiam mieszkancow i uzytkownikow forum
Ulrich 2016-10-11 21:09:50
Witam, widzę, że nie tylko ja mam problem z odzyskaniem pieniędzy od tego dewelopera. Byłem jednym z podwykonawców. Kwota zaległości robiła się coraz większa i musiałem zejść od niego z budowy, żeby nie popłynąć do końca. Zresztą oprócz mnie zrobiły to inne firmy. Głupi byłem, że się zdecydowałem na współpracę z tymi ludźmi. Teraz się okazuje, że szukają nowych ekip na nowe inwestycje.
Koper 2016-10-13 20:03:17
Jak chcesz pracować za darmo to przyjmują od ręki.
3 2016-10-15 13:57:28
nie wierzę w to co piszesz że pracowanie za darmo, na ewno jednak jest jakieś wynagrdzenie tylko jak zwykle nikt nie ma odwagi żeby napisac ile zarabia
Zostaw swoją opinię o Developer DEX Sp. z o.o. - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Developer DEX Sp. z o.o.