Opinie o PANEL-POL Sp. Z o.o. w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PANEL-POL Sp. Z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PANEL-POL Sp. Z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PANEL-POL Sp. Z o.o. w Kraków

szczurek Nowy wpis

śmieszni jesteście, niby ile to osób tam pracuje ze stazem wiekszym niż rok na 29-listopada?

anty_hejter Nowy wpis

Nowe twarze ?! A to dobre !!! :) Sklep w Myślenicach - od otwarcia ta sama osoba; Sklep w Olkuszu - od otwarcia ta sama osoba; sklep w Skawinie - od otwarcia ta sama osoba (z przerwą roczną ale wróciła); sklep w Chrzanowie - od półtora roku ta sama osoba; Sklep na Zakopiance - wszyscy pracownicy ze stażem co najmniej 1,5 roku; Sklep na 29 listopada - wszyscy pracownicy ze stażem co najmniej 1 rok; Katowice - (usunięte przez administratora) od otwarcia; Oświęcim - nowy punkt, ale prowadzi osoba pracująca w Panel-Pol od 2010 roku..... Dalej chyba nie muszę wymieniać... To tyle do powiedzenia mam tym wszystkim udawanym byłym pracownikom Panel-Pol !

Anus Nowy wpis

Zarobki sprzedawcy w tej firmie naprawde sięgają 4000 zł. Szefowie są skrupulatni chyba dlatego że pilnują interesu. Pracowałem tam przez rok bo zachciało mi się pracy w markecie. Teraz wróciłbym tam z przyjemnością. Trzeba zapieprzać ale można zarobić !

mister xxxxlong

merytorycznie, zgodnie z zaleceniami regulaminu: Pensja na rękę - 2000 zł. Premia co miesiąc, raz większa, raz mniejsza - średnio jakieś 700-1000 zł. W firmie dłużej niż pół roku. Dla mnie paca OK. Nigdy nie pracuję 160h/m-c tylko troszę mniej. Nic więcej nie napiszę, bo mnie zidentyfikować będzie można.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie PANEL-POL Sp. Z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
no shadow

Jak zwykle piszą Ci co myśleli, że pójdą posiedzą i zgarną po te 4 tys. W jakiejkolwiek sprzedaży trzeba pracować a nie fejs i telefonik do kumpli, że nic nie robie i kroję kasę. Panel-Pol to prężnie rozwijająca się firma, a problemy to ma przede wszystkim konkurencja na dobrego pasterza.

Bas.Ja

Punkt widzenia zależy... Teraz jestem na swoim i z utęsknieniem myślę o czasie kiedy na konto wpływała mi kasa z p-polu, zawsze na czas i zgodnie z umową.

Doe

Ja tam pracowałam. Skonczyłam rok około rok temu, ale z powodów rodzinnych a nie finansowych. Zarobić można całkiem nieźle. W dobrych miesiącach wyciągałam po ponad 4 tysiące.

NW

....a jak się przedstwiają zarobki w tej firmie ????

PANEL-POL Sp. Z o.o.
2.3/5 Na podstawie 87 ocen.

PANEL-POL Sp. Z o.o.