logo Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art

Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art

Białystok

Opinie o Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art

Gocha 2016-02-25 20:05
Instruktorzy w szkole -brak słów -mimo wiedzy ich zachowanie to porażka obgadywanie między sobą na porządku dziennym, dwulicowość i brak pozorna uprzejmość zdecydowanie nie polecaam... szkoła promuję się na wysokojakościową a mimo to od strony praktycznej tak to nie wygląda.
kursantka 2016-04-04 16:12
Jestem tego samego zdania co koleżanka Gocha. Dwulicowość na pierwszym miejscu... sztucznie miłe pracownice. Instruktorom zależy tylko na kasie, na niczym innym
Magda Z 2016-04-20 16:34
Tutaj są opinie o pracodawcach , a komentarze chyba nie bardzo. Starałam się o pracę w Venie , ale nie posiadam odpowiednich kwalifikacji. Byłam jako kursantka i jestem bardzo zadowolona, wiedza na wysokim poziomie , pomoc w trakcie nauki i po . Dlatego mi zależało by tam pracować . Niestety na ten moment sama muszę jeszcze duzo pracy włożyć i mam nadzieje , ze kiedyś sie uda . A Instruktorów mają dużo, czasami spoza Białegostoku. Nigdy nie odczułam by zależało im na kasie , a wręcz przeciwnie . Wydaje mi się, ze w/w komentarze są wymyślone przez " konkurencje" lub osoby, których rzeczywiście tam nie było.
Kerolina 2016-04-20 17:55
Wiedza i podejście instruktorów na wysokim poziomie. Bardzo sobie cenię Vene za profesjonalizm.
bosko 2016-04-24 17:09
i wiele osób spod ręki tych profesjonalistów wyszło tak jakby, więc warto docenić, to na jakim poziomie szkolą swoich podopiecznych ;) pani marzenka mnie malowała na ślub i było bosko
Ania 2017-04-05 10:55
Skończyłam szkołę rok temu. Jestem zadowolona i wykorzystuję umiejętności na co dzień. Polecam :)
Gabi 2017-04-18 11:50
Bardzo polecam szkołe. Jestem absolwentką, ukonczyłam również inne szkoły i kursy wizazu w Białymstoku, ale zadne miejsce nie zrobiło na mnie tak pozytywnego wrażenia jak VenaArt. Cudowna rodzinna atmosfera, przemili ludzie. <3 <3
Zostaw swoją opinię o Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art