Opinie o Europejska Szkoła Stylizacji Vena Art w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Europejska Szkoła Stylizacji Vena Art. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Europejska Szkoła Stylizacji Vena Art na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejska Szkoła Stylizacji Vena Art w Białystok

kursantka

Jestem tego samego zdania co koleżanka Gocha. Dwulicowość na pierwszym miejscu... sztucznie miłe pracownice. Instruktorom zależy tylko na kasie, na niczym innym

Alicja Nowy wpis
@kursantka

Tak

Honorata Nowy wpis

Jestem po dwóch kierunkach w szkole Vena Art i mimo że różnie bywało jestem zadowolona. Oczywiście zdążyły się gorsze dni i instruktorom i mi jaki kursantce, ale mimo wszystko szkoła próbowała zapewnić najlepsze warunki. Pani Dyrektor fajnie prowadziła zajęcia, zawsze dużo pomagała. Pani instruktorki z wizażu zawsze podarowały jak coś szlo nie tak. Jak ta kreska nie szła w dobrą stronę niż powinna. Panie z paznokci - widać że doświadczenie mają spore i na każde pytanie nawet te najgłupsze bez problemu odpowiedziały. Pani z biura - nie dość że rozbrajała śmiechem to i zawsze starała się pomóc! Z tego co słyszałam w obecnej sytuacji prowadzili również zajęcia online aby dziewczyny nie wyszły z wprawy więc moim zdaniem super. Polecam serdecznie!

Anna Nowy wpis
@Honorata

A wiesz może albo ktoś inny powie jak te zajęcia online wyglądają? Zawsze to jednak inaczej niż stacjonarnie, a tu ta praktyka ważna jest... Może ktoś się wypowie?

Marcin Nowy wpis

Jakie tam są potrzebne kwalifikacje ?

Magda Z

Tutaj są opinie o pracodawcach , a komentarze chyba nie bardzo. Starałam się o pracę w Venie , ale nie posiadam odpowiednich kwalifikacji. Byłam jako kursantka i jestem bardzo zadowolona, wiedza na wysokim poziomie , pomoc w trakcie nauki i po . Dlatego mi zależało by tam pracować . Niestety na ten moment sama muszę jeszcze duzo pracy włożyć i mam nadzieje , ze kiedyś sie uda . A Instruktorów mają dużo, czasami spoza Białegostoku. Nigdy nie odczułam by zależało im na kasie , a wręcz przeciwnie . Wydaje mi się, ze w/w komentarze są wymyślone przez " konkurencje" lub osoby, których rzeczywiście tam nie było.

@Magda Z

Nic nie jest tu wymyślone. Kadra w większości na bardzo niskim poziomie, po kursach skończonych w Venie. Nie które Panie instruktorki bardzo niegrzeczne do kursantek - W szczególności wielka Pani D. Która nawet nie potrafi się wyslowic - każde zdanie zaczyna od długiego no ooo. Zamiast uczyć biega na zaplecze i obsmiewuje kursantki. Nie polecam nikomu tej szkoły.

Magda
@Monika

o jaką panią wielką D chodzi, bo nie kojarze takiej instruktor ?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Europejska Szkoła Stylizacji Vena Art? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Hania

Jakie uprawnienia i doświadczenie potrzebne jest do ewentualnego zatrudnienia

Iga

A może słyszał ktoś czy szkoła potrzebuje do pracy instruktorów?

Madzix

Wszystko ma najwyższym poziomie Moje sugestie dla Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art: Oby tak dalej Lubię atmosferę w Europejska Szkoła Stylizacji Vena - Art za: Instruktorzy i zaangażowanie

Gabi

Bardzo polecam szkołe. Jestem absolwentką, ukonczyłam również inne szkoły i kursy wizazu w Białymstoku, ale zadne miejsce nie zrobiło na mnie tak pozytywnego wrażenia jak VenaArt. Cudowna rodzinna atmosfera, przemili ludzie.

Skończyłam szkołę rok temu. Jestem zadowolona i wykorzystuję umiejętności na co dzień. Polecam :)

bosko

i wiele osób spod ręki tych profesjonalistów wyszło tak jakby, więc warto docenić, to na jakim poziomie szkolą swoich podopiecznych ;) pani marzenka mnie malowała na ślub i było bosko

Kerolina

Wiedza i podejście instruktorów na wysokim poziomie. Bardzo sobie cenię Vene za profesjonalizm.

Gocha

Instruktorzy w szkole -brak słów -mimo wiedzy ich zachowanie to porażka obgadywanie między sobą na porządku dziennym, dwulicowość i brak pozorna uprzejmość zdecydowanie nie polecaam... szkoła promuję się na wysokojakościową a mimo to od strony praktycznej tak to nie wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Europejska Szkoła Stylizacji Vena Art - Białystok

Europejska Szkoła Stylizacji Vena Art
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.

Europejska Szkoła Stylizacji Vena Art