Opinie o Electronic Control Systems S.A. w Balice

Electronic Control Systems SA to firma z długoletnim doświadczeniem - swoją wiedzą i rozwiązaniami wspiera firmy od 1999 roku. W Polsce posiadamy cztery placówki: główną siedzibę firmy w Krakowie oraz oddziały terenowe w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Od 2016 roku świadczymy również usługi na terenie Niemiec. Od samego początku swojej działalności firma ECS rozwijała usługi dla sektora telekomunikacyjnego. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam na realizację kompleksowych projektów dla branży telekomunikacyjnej: pozyskujemy lokalizacje, zgody i zezwolenia, tworzymy dedykowane systemy informatyczne oraz budujemy infrastruktury. Wszystkie nasze rozwiązania są zgodne z najwyższymi europejskimi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electronic Control Systems S.A. w Balice

Wielebny Jacek

Pracownicy odchodzą, podwyżki marne , roboty od zasypania , kierownicy z Warszawki dzwonią co chwile i wyciskają ostatnie soki sami nic nie robią tylko grają w posła Kowalskiegooo - to nie jest firma dla normalnych ludzi. Poza tym znajomosci nad znajomościami - trzeba być takim co się wszystkich lubi a tak naprawdę w (usunięte przez administratora) grać i wtedy będzie ok. Nadgodziny darmowe.

Rudy
@Wielebny Jacek

W jakiej wysokości te podwyżki że tak narzekasz? Każdemu dali tyle samo czy chodzi się indywidualnie i można negocjować? Za nadgodziny można odebrać chociaż wolne?

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Electronic Control Systems S.A. jako Koordynator Projektu. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Maurycy
@Dyrektor

Wiadomo że atmosfera jest bardzo ważna i jak jest dobra to dużo lepiej się pracuje. Ale dla mnie zarobki są jednak priorytetem i zasada żeby wyżyć od pierwszego do pierwszego jest trochę słaba. Mógłbym poznać widełki jakie tu płaca? Czy to jest tajemnica?

XYZ Nowy wpis

Pracowałam w ECS ponad pół roku. Odeszłam z przyczyn osobistych, ale trafiłam na świetny zespół. Wszyscy byli bardzo otwarci i pomocni. Wiadomo, pracy było bardzo dużo, ale za wyniki byliśmy odpowiednio nagradzani. Jeżeli chodzi o nadgodziny nigdy nie było z tym problemu po uzgodnieniu z kierownikiem. Szkoleń mieliśmy tyle ile potrzebowaliśmy. Jasne, zdarzały się zgrzyty i ciężkie charaktery, ale w jakiej pracy tak nie jest?

@XYZ

A na jakim stanowisku dokładnie pracowałaś jeśli można wiedzieć ? Znalazłam maila kariera@ecs.com.pl na którego można wysyłać CV i mi się marzy asystentka ale ciekawa jestem czy właśnie na tym stanowisku też można dostać premie za wyniki firmy ?

Zainteresowany Nowy wpis

Chciałem zapytam o warunki pracy. Zastanawiam się nad aplikowaniem się, ale czy nadal jest tak jak ogólnie napisane, że place tylko wysokie w zarządzie /u dyrektorów, a niżej to tragedia i wyzysk, w tym rowniez praca bez płacenia nadgodzin, pomimo że pracy pod korek?

Chciałabym się zatrudnić w tej firmie na stanowisku młodszego specjalisty ds. inwestycji. Znalazłam ogłoszenie sprzed kilku lat, ale nie ma już tej oferty, nie da się z nią zapoznać. ;c Dlatego, możecie mi napisać, jak często poszukują kogoś na to stanowisko? Jakie wymagania trzeba spełniać? Na jakich warunkach się tu pracuje?

Wielebny Jacek

Rudy
@Wielebny Jacek

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Electronic Control Systems S.A.?

HR Manager

Aplikując się na Osobę Sprzątającą - trzeba znać minimum 3 języki obce. Aplikując się na Prezesa - trzeba umieć sprzątać. Rozumiem, że odpowiedziałam konkretnie na Twoje konkretne i bezsprzecznie inteligentne pytanie ?!

Grażyna

A w którym oddziale jest najlepiej? :) Interesują mnie najbardziej atmosfera w firmie i zarobki, bo zapewne w każdym jest inaczej. Jest szansa u nich zarobić jako Koordynator Projektu przynajmniej tak 5 tysięcy na rękę?

Dyrektor
@Grażyna

Zarobki są bardzo dobre. Jak nie ma się dużych wymagań, a reguły da się żyć od pierwszego do pierwszego!

@Dyrektor

Ha-ha, a na szczerą odpowiedź można liczyć? :D Bo ja nie mam wygórowanych oczekiwań, ale no nie oszukujmy się, inflacja jest jaka jest, zakupy coraz droższe :P Ktoś tu wspominał o najniższej krajowej, ale chyba na takich wyższych stanowiskach ma się lepiej, co?

Dyrektor
@Karolina

Pojawiają się słuszne opinie, że dla osób z niższych i średnich stanowisk cenna jest atmosfera. Pozostałe czynniki tym samym, w tym finansowe nie mają znaczenia. Proszę aplikować. Przewijają się równocześnie opinie, że na wyższych stanowiskach wszystko się zgadza. Tym samym trudno się odnieść do inflacji, gdyż jest ona po prostu totalnie niezauważalna.

Maurycy
@Dyrektor

Electronic Control Systems S.A. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Elektryk w Poznań. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

ECS

W chwili obecnej Electronic Control Systems S.A. nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Elektryka w Poznaniu.

Hej czy jest ktoś kto podzieli się informacją o pracy w Norwegii dla ecs ??

@Kandydat

Nie byłem ale słyszałem że porażka

@Kandydat

Ponoć porazka

G

Witam, jak wygląda sprawa z godzinami w pracy w sensie 6-14 i dalej nadgodziny?(płatne?) chciałem aplikować na stanowisko koordynatora robót o. Katowice. Jak wygląda atmosfera oraz jak że szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje

@G

Ale ta 6-14 to godziny podane w ogłoszeniu? Skąd wiesz, że praca jest w takich godzinach? A nadgodzin może wcale nie ma, ktoś napisze?

@Julia

Nie wiem pytam w ogłoszeniu nie podano godzin a raczej o nadgodzinach nikt nie pisze

ABC
@G

Najlepiej jakbyś był dostępny od 7 do 20. Nie ma czegoś takiego jak płatne nadgodziny(nigdzie nawet się nie zapisuje, że je zrobiłeś)

@ABC

A co z atmosferą oraz zarobkami czy według Ciebie warto aplikować czy raczej omijać.

ABC
@G

Zarobki są dla mnie satysfakcjonujące, zakładając, że nie godzisz się na robienie darmowych nadgodzin. Co do atmosfery to zależy do jakiego zespołu trafisz. Ja trafiłem bardzo słabo.

Ewelina
@ABC

Darmowych nadgodzin? To kto mądry się na nie godzi? Bo piszesz tak, jakby bez konsekwencji można było odmówić, tak?

Małgorzata
@ABC

A co jest nie tak z Twoim zespołem? Jeśli nie da się dogadać to może jest jakaś opcja na zmianę? Nie oszukujmy się, to bardzo ważne z kim się pracuje. Co do tych nadgodzin to rozumiem, że nie ma problemu gdy ktoś się na nie nie zgadza?

Misiek
@G

Nadgodziny nie są płatne, są do odebrania... Kariery tutaj nie zrobisz :-)

Lidia
@Misiek

A dużo tych nadgodzin potrafi uzbierać się w ciągu miesiąca?

@G

Nie ma nadgodzin (usunięte przez administratora) ku chwale

Dziś ECS to nie ta sama firma co kiedyś ,pracuje tu parę wiosen i teraz to porażka.Burdelik ludzie pełnią funkcję których nie powinni pełnić w normalnej firmie by nie mieli takich stanowisk.Ale w ECS mierny bierny ale wierny to się liczy nic tylko w dupę włazić.

Brak jakichkolwiek szkoleń

Pieot

Jakich stanowisk dotyczy brak szkoleń jak atmosfera i jakie możliwości rozwoju dla pracowników oferuje firma

Pracująca

Pracuje w tej firmie 5 lat, nie zamierzam szukać niczego innego. Atmosfera w moim oddziale jest super więc nie wiem skąd takie negatywne opinie.

Weronika
@Pracująca

Widocznie trafiłaś na fajny dział i fajnych ludzi, a powiesz coś więcej o swoim stanowisku? Może i ja spróbuję :)

Pracujący
@Pracująca

Atmosfera na przyzwoitym poziomie. Stawki beznadziejne, ciężko o podwyżkę mimo starań... Im wyżej tym bardziej o siebie dbają, tam się wszystko zgadza im bardziej w dół to komentować nie trzeba....

@Pracujący

Współczucie, ale beznadziejne to rozumiem, że raczej najniższa krajowa, tak? Po nowym roku to tyle co nic...

Marcepan
@Julia

Najniższą krajową czuć za plecami, dogania nas w okropnie szybkim tempie :-/. Wszystko dla tego że pensje stoją w miejscu. Korzystniej jest przyjść jako nowy pracownik, na wstępie dostaniesz takie same pieniądze jak pracownik ze stażem ok. 10lat. Przykre ale taki jest ECS.... "Nigdzie nie zarobisz tyle ile ECS może Ci obiecać"

@Marcepan

Ufff, i nie ma widoków, że na przykład podniosą w połowie roku, czy choćby pod koniec? :/

Pracujący
@Julia

Nie nie pracuje na najniżej krajowej, jakby tak było nie byłoby mnie tu. Twoja opinia jest inna ok rozumiem, ja mówię o swojej pracy w ECS i pozytywnych ludziach z którymi pracuje tyle lat.

Irena
@Pracujący

No a dochodzą do tych wypłat jakieś premie albo benefity? Czy trzeba się obejść samą gołą wypłatą?

Stawki żenujące, atmosfera wśród pracowników na duży plus

Witam. mam propozycję pracy jako technik instalator. Warto się zatrudnić, na jakie wynagrodzenie można liczyć? Warszawa

Słońce Peru

Starałem się o pracę w ECS, ale prawdopodobnie ze względu na wiek. ( 50 letni dziad) od razu na starcie dostałem z liścia. Zero zainteresowania moją ofertą.

Benio

TO było w CV napisać, że jesteś 10 lat młodszy

Nowak

A coś dla mnie się znajdzie mam tylko 39 lat

Rysiek Wyrwa
@Słońce Peru

A czy tu można zarobić? Są jakieś etaty przy kopaniu dołów, czy można chwilę się położyć w cień?

@Słońce Peru

Nie martw się, po komentarzach widać, że zarobiłbyś na szczaw i mirabelki

Magda

Czyli mówicie ze w firmie jest młody zespół?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Electronic Control Systems S.A.?

Max

(usunięte przez administratora) i wodorosty. Nie polecam najgorszemu wrogowi.

Pracujący:)

Nie rozumiem powyższej wypowiedzi, bo atmosfera jest bardzo dobra. Młody, wspierający się zespół. Nie wiem, który oddział Cię interesuje, ale ja akurat POLECAM !

Zzzz

A jak z płacą w tej firmie, mam zamiar złożyć podanie o asystenta projektanta FTTx, ile można dostać na początek bez doświadczenia zawodowego i jak wyglądają zarobki z kolejnymi latami pracy w ECS ?

AK
@Zzzz

Myślę, że niestety lepszym rozwiązaniem jest złożenie podania do biedronki lub lidla:)

z

płacą tak jak każdy na rynku, jak kontrahent zalega to firma zalega podwykonawcy, typowe w Polsce, nie ze swej winy

NFJ
@z

Skąd ja to znam... Zlecenie wykonane przez podwykonawcę przykładowo w marcu, operator zrobi odbiór w sierpniu jak nie zapomni, kasa w firmie się pojawi jakoś w październiku - podwykonawca może do końca roku zostanie spłacony. W tej branży jeszcze nie słyszałem żeby inaczej to wyglądało, sam rozliczałem stacje "zapomniane" od kilku lat.

Czy firma Electronic Control Systems S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Firma finansuje szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe pracowników w 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o Electronic Control Systems S.A. - Balice

• Jak się pracuje w Electronic Control Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Electronic Control Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electronic Control Systems S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electronic Control Systems S.A.?

Kandydaci do pracy w Electronic Control Systems S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electronic Control Systems S.A.
2.5/5 Na podstawie 83 ocen.

Electronic Control Systems S.A.