Margo netia

Opinie o Margo netia

sp2i 2011-05-25 11:00:43
Słuchajcie ludzie strzeżcie się tej "Firmy" - amatorszczyzna pełna - nie wiem jak to jeszcze może funkcjonować - o wynagrodzeniu możecie zapomnieć. Nie polecam - porażka.
kotr 2011-05-25 11:09:29
Zgadzam się z przedmówcą. jedno wielkie gów...no. do tego "super" kompetentni przełożeni :) mIm
siczi 2011-05-25 14:36:55
Netia powinna się zastanowić kto jest jej partnerem - ponieważ ewidentnie działają na jej niekorzyść. Ja dzięki Margo nigdy nie skorzystam z Netii - mimo tego iż mają całkiem niezłą ofertę. Smród, bród i ubóstwo!!
beta19 2011-05-25 19:10:54
Ja również nie polecam. Mam wyłącznie nie miłe wspomnienia po współpracy z tą "firmą". Same straty zero zarobku...[usunięte przez moderatora]!!!
natka 2011-07-16 21:00:47
ja pracowalam dla tej firmy w olsztynie sama odeszlam i jeszcze wynagrodzenia nie dostalam co to ma znaczyc!!!????
an 2011-08-03 20:54:50
szef ok myli się na korzyść pracownika, ale koordynator to [usunięte przez moderatora] skłócony chyba ze wszystkimi, ostatnio nawet chyba z szefem i całę administracją [usunięte przez moderatora] swoją pracownicę a do innych się czepia. Najgorsza [usunięte przez moderatora] w tej firmie , tak jest ok dla tych co piszą umowy, ale jak ktoś temu pseudo koordynatorowi podpadnie to przekabaca szefa zeby go zwolnił. czuje sie panem firmy . Proponuję zmienić koordynatora i wtedy będzie dużo lepiej. Panie [usunięte przez moderatora]na co Pan czeka?
anonim 2011-09-08 13:17:06
a gdzie w wawie się pracuje? na kasprzaka czy gdzie indziej?
margo 2013-10-03 12:39:55
Ludzie nie piszcie głupot na temat Margo gdyż oni już w Olsztynie od 2011 roku nie sprzedają netii
rzetelny józef 2015-01-21 16:24:48
no właśnie, ja jednak jako osoba poważna szukająca pracy poważnego zatrudnienia oczekuję pełnego spektrum rzetelnych informacji. więc jeśli ktoś ma jakieś konkretne dane odnośnie zarobków netto w firmie Margo netia to bardzo proszę o podanie takiej kwoty tutaj na forum publicznym. czy ktoś będzie tak miły?
jan 2015-03-26 15:07:42
ja również przed zaangażowaniem się w proces pozyskiwania pracy w danym źródle wolałbym mieć pełną wiedzę na tenat partnera. to jak w tańcu, zanim się jakąś panią poprosi do tańca, warto wiedzieć czy w pobliżu nie ma męża. natomiast co do margo, to głównie chce wiedzieć jakich moge spoidziewać się u nich pieniędzy teraz
rtgh 2016-05-14 19:10:40
@Ameryt a nie wiesz cxy mozna u nich w firmie liczyc na jakis staz albo praktyi? zawsze mozna zdobyc dosiwadczenie
Zostaw swoją opinię o Margo netia - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Margo netia