KLER S.A.

Dobrodzień

Opinie o KLER S.A.

ATIK 2010-01-08 15:02:07
Nie radziłabym tam pracowac, bo nie jest lekko...te kobity, ktore tam pracują fizycznie muszą nieraz na 4 rano do pracy jechac, no hellllllooooołłłłł!!! Ktory człowiek chciał by wstawac o 3 nad ranem! jak jest 2 zmiana to jeszcze chyba mozna wytrzymac pracując do 24 (bo tak pracują) ale rano na 4. Jeszcze jak ktos ma 50 km do pracy to kogo to interesuje o ktorej on wstaje! A ludzie przy biurku nie są zbyt mili, mogli by chociaż współczuc tym pracownikom, a oni najlepiej by sie tylko wydzierali, bo mają np zły dzien. Czasem jest normalny wymiar czasu pracy, ale czesciej sa te zwariowane godziny. A wypłata nie jest wygerowana tylko blizej podstawowej krajowej.
janko 2010-05-05 10:48:53
spoko oni oszczedzaja na wszystkim. niedlugo nie bedzie mozna nawet papieru toaletowego uzywac - bo i tu wprowadza oszczednosci.
ogolnie nie polecam.
ada 2010-05-11 14:38:39
kolego nic sie nei martw, w biurach jest jeszcze gorzej!
mariusz 2010-05-21 11:10:50
no to jest zenujace. Atmosfera pracy straszna. Wymogi jeszcze gorsze i wpajanie wszelakich oszczednosci, mi jest az glupio przed partnerami z ktorymi wspolpracuje. Rozumiem negocjacje, ale to co mi kaza robic to jakas masakra.
Ogolnie nie polecam i tak jak mowi przedmowca niedlugo bedziemy chodzic do kibelka z wlasnymi chusteczkami i bedziemy wrzucac 50 gr za wode
lalik 2010-06-13 22:53:51
dokladnie tak pracuje sie w klerze...oszczednosci, oszczednosci i jeszcze raz oszczednosci...
anonim 2010-07-18 23:51:12
Kila i mogila.
odradzam jakakolwiek wspolprace!
krzyś 2010-07-23 18:09:38
Ta firma to jedna wielka pomyłka, jeden wielki (usunięte przez administratora), brak organizacji, małe zarobki. Nie polecam.
cypis 2010-10-23 14:47:37
beznadziejna firma,beznadziejna kadra kierownicza,beznadziejne układy itp,itd
odradzam
były stary pracownik 2010-11-22 17:31:04
Lata wstecz zarobki były powyżej średniej krajowej,wtedy praca dla..... Klera, była zaszczytem, a potem do głosu dochodzili..... nawiedzeni organizatorzy pracy, na skutki nie trzeba było długo czekać Firma stworzona z wielkim poświęceniem pracodawcy i ówczesnych pracowników zaczęła upadać już kilka lat temu, ale ogromne zaślepienie i zacietrzewienie kadry i udziałowców potrafiło tak potężny zakład .... rzucić na kolana......
Doradca 2010-12-02 20:57:25
Możeci mi naświetlić bardziej nieco pracę w tej firmie, wysyłałem aplikację na stanowisko doradcy handlowego w salonie, co prawda w Rzeszowie no ale podejżewam że propozycja finansowa jest taka sama w każdym miejscu. na co mogę liczyć jeżeli chodzi o zarobki ?
KS 2011-01-26 00:15:57
Dopóki firma będzie stawiała na taką kadrę zarządzającą jaką wykreowała w ostatnich latach(usunięte przez administratora)to nie będzie miała najmniejszych szans na wyjście z zamkniętego kręgu porażek. Jest wiele firm gdzie kreowane są logiczne drogi awansu. Nie polecam !!!
pracownik 2011-09-20 08:59:28
Teraz sytuacja jest jeszcze gorsza. Apogeum(usunięte przez administratora)
inka 2013-04-08 21:59:43
Czytając opinie widać,że nie jest tam najlepiej,to dlatego wyroby KLER są tak fatalne,złej jakosci,szybko się niszczą,a firma nie chce przyjmować reklamacji.Jakie warunki pracy takie wyroby.W takiej sytuacji dlugo nie pociągną.
xyz 2013-05-16 17:09:29
tej - 2013-04-25 11:07:48

Co dokładnie znaczy że marne zarobki? Ile tam się zarabia? A jak traktują pracowników? Jaki socjal jest?
zarobki ? standardowo najniższa krajowa, a socjal - ale się uśmiałem, co to jest , chyba tylko dla wybranych co nie mają własnego zdania. Pozostałe odpowiedzi są powyżej.
gość 1234 2013-09-13 22:00:03
a ile zarabia się w salonach Kler, jako dradca klienta
Wojtek 2013-10-11 11:31:21
Witam,
Czy ktoś z Państwa pracował może w Kler" na wrocławskich bielanach?
pracownik 2014-03-20 21:10:30
Nie ma opinii, bo na ten temat nie wolno nam się wypowiadać.
Ola 2014-03-31 21:22:41
Pracuje w firme Kler od kilku lat i jestem zadowolona z zarobków oraz z tego co firma mi oferuje. Jeszcze bardziej cieszę się, że tam pracuje kiedy słyszę w jakich warunkach w innych fimach pracują znajomi. Oczywiście zawsze mogłabym chcieć wiecej zarabiać itd, ale widzę że w innych firmach niestety jest gorzej!
kuszo 2014-04-30 22:28:11
ja słyszałem, że w KLER można liczyć na 1400 złotych netto miesięcznie, tylko, że podobno 7 dni w tygodniu, choć w to już raczej nie wierzę
bolo 2014-05-07 20:44:59
Moze jest w takim razie na forum aktualny pracownik Kler i napisałby ile w tym prawdy, dość istotne jest tez podanie nazwy stanowiska.
tik 2014-05-14 00:35:28
pracuję już trochę i jest ok, warto starać się o etat, choć rekrutacja trwa dość długo, bo są trzy etapy, a kandydatów sporo
jolka 2014-06-06 15:35:35
To ile dokładnie trwa ta owa rekrutacja, bo Kler ma oferte pracy, nic specjalnego - Doradca klienta ds. wyposażenia wnętrz, ale mysle nad aplikacją.
Oferty Pracy
2014-05-28
Żródło: gazetapraca.pl
Rzeszów
(podkarpackie)
KRAJOWY LIDER W PRODUKCJI MEBLI WYPOCZYNKOWYCHPOSIADAJĄCY SIEĆ SPRZEDAŻY W KRAJU I ZA GRANICĄ POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO DORADCA KLIENTAds. WYPOSAŻENIA WNĘTRZ DO PRACY W SALONIE FIRMOWYM W RZESZOWIE Od kandydatów oczekujemy: łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, umiejętności pracy w zespole, kreatywności i konsekwencji w działaniu, mile widziane zainteresowania urządzaniem wnętrz, umiejętności pro
Janina 2014-06-12 11:34:39
Doradca klienta ds. wyposażenia wnętrz KLER 2014-05-28 Żródło: gazetapraca.pl Rzeszów (podkarpackie) KRAJOWY LIDER W PRODUKCJI MEBLI WYPOCZYNKOWYCHPOSIADAJĄCY SIEĆ SPRZEDAŻY W KRAJU I ZA GRANICĄ POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO DORADCA KLIENTAds. WYPO[...]">@Oferty Pracy - 2014-06-12 11:34:38
Witam,
Mieszkam w Californii i mam 20 letnie doswiadczenie z Interior Designerami.
Sama jestem artystka. Nazywam sie Janina Pazdan . Jest duzo informacji na internecie o mnie. Mysle o przeprowadzeniu sie do Polski. W zwiazku z tym szukam ciekawej i odpowiedniej pracy.
Pozdrawiam ,
Janina Pazdan
abs 2014-07-03 05:44:13
Produkty firmy kler to dno i wodorosty gorsze niż Chińszczyzna. Najprawdopodobniej to zasługa kadry. Obsługa klienta, a szczegolnie dział reklamacji to ludzie oderwani od pługa, a takiego traktowania klienta to nawet w PRL-u nie było.
szymon 2014-07-09 08:10:33
Witam
Jeśli Państwo uważają ,że meble wypoczynkowe produkowane przez F. Kler są najlepsze, to mogę w celu weryfikacji tej opinii przesłać kilka zdjęć, nowych nieużywanych mebli wykonanych na zamówienie klienta.
Szymon
eri 2014-08-27 11:37:23
witam , ja pracuje w firmie kler jako fizyczny , zarobek 1800 na ręke i trzeba sie narobić , praca 5 dni w tygodniu , soboty jak są to raczej do wybrania, a ci w biurach niemają więcej i pracują dłużej niż 8h , aaa socjalu niema , tylko paczki ze słodyczami dla dzieci , pozdr
violo 2014-10-08 15:16:54
To co oni na tych rozmowach mają? pytają o coś konkretnego, sami tak długo gadają czy może jakieś testy?
jooo 2014-12-23 17:57:23
Wiekszosc opini to bzdury.Jest ok.
Krzysztof 2015-03-04 18:27:54
Opinie w internecie ? Bądź poważna. Pozytywne opinie pisane sa przez firmy do tego zatrudnione. Jeden wpis to 0,5 groszy.
DEL 2015-06-19 15:27:34
Mam do sprzedania bardzo dobrej jakości, piękne, tapicerowane, białe łóżko firmy KLER z kolekcji TRILLO.
Wymiary materaca: 160x200 cm
+ po 20 cm na tapicerowane, miękkie boki
wezgłowie podwyższone na zamówienie o 2 kostki
Rok zakupu: 2011, cena sklepowa z materacem ok 18000 zł, łóżko używane przez niecałe 2 lata, stojące w pokoju gościnnym
MATERAC I NARZUTA GRATIS!
Płatność przy odbiorze, odbiór osobisty (okolice Wrocławia), szczegóły na del84@wp.pl
Calan 2015-07-07 09:25:41
Dzień dobry,

Poszukujemy osób na stanowisko Sprzedawcy/Doradcy klienta w ekskluzywnym salonie w Jankach k. Warszawy.
Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i bogaty pakiet motywacyjny.
Jeśli uważasz, że masz umiejętności sprzedażowe, nie zastanawiaj się - aplikuj!
Wyślij CV na adres mycareer@calan.com
ja 2015-10-13 19:16:04
ogłoszenia o pracę były- jeśli się nie mylę w końcu kwietnia i w sierpniu 2015. pytają standardowo o doświadczenie zawodowe, jak widzisz swoją osobę za parę lat. Myślę że generalnie szukają osób o miłej aparycji, łatwo nawiązujących kontakt z klientami, ogólnie osób wzbudzających sympatię, niekoniecznie z doświadczeniem w handlu meblami- choć zainteresowanie wnętrzarstwem jest mile widziane. o zarobkach faktycznie nie wolno się wypowiadać- choć szału nie ma. atmosfera pracy mocno jest uzależniona od specyfiki salonu- na jednych jest ok, na innych trochę gorzej. umowa o pracę na pełny etat i terminowość wypłat jest tu plusem, brak dodatkowego wsparcia, jakiegokolwiek socjalu czy choćby możliwości dodatkowego ubezpieczenia grupowego, karty multisport czy czegoś w tym rodzaju to niewątpliwy minus.
Ola 2015-12-22 23:31:07
2500-3500 - zależy od miesiąca. N
Ola 2015-12-22 23:38:22
"przedstawicieli" wogóle nie ma. - Doradcy/handlowca mogą czasami szukać :-)
House Country 2016-02-04 23:08:49
W tym tygodniu pojawiło się ogłoszenie o naborze do BB .Wysłałam CV nie licząc ze ktoś zadzwoni.Jestem po 1 etapie rozmów. Nie wiem czy to będzie zmiana pracy na lepsze.?
Wielokrotnie po podjęciu pracy rzeczywistość pokazała inne oblicze miejsca pracy.
Na forum nie ma opini pozytywnej o tej firmie.
House Country 2016-02-04 23:08:51
Na forum nie ma opini pozytywnej o tej firmie.
praktykantmucha 2016-09-12 23:20:56
W czasie swoich praktyk mogłem odczuć kolesiowską atmosferę, każdy sobie pomagał, wszyscy byli myli.Z pozdrowieniami do mojego majstra xd
Waldek 2016-09-18 22:19:23
Wiesz co, no wiadomo że jak ludzie się znają, a Ty jesteś tylko na praktykach to czasami atmosfera jest jaka jest, moim zdaniem nie możesz być jakoś mocno zły, że nie traktowali Cię jak równego sobie, a jakieś pozytywne opinie masz, cokolwiek w temacie?
Zadowolony handlowiec 2016-11-10 09:02:55
Dzień dobry, pracuję w firmie KLER jako handlowiec w jednym z salonów. Jeżeli chodzi o atmosferę pracy i kulturę to jest na wysokim poziomie. W tej firmie szanuje się pracownika, a młodemu pracownikowi pomaga się tak aby wszystko zrozumiał - nie jest pozostawiony sam sobie. Zasady pracy klarowne a wynagrodzenie adekwatne do osiąganych celów sprzedażowych. Moja pensja w ostatnich miesiącach wahała się od ok. 3 200 do 4200zł. Dodatkowo w firmie jest fundusz socjalny z którego mogą korzystać pracownicy np. paczki na mikołaja, wypoczynek w domkach w kilku regionach np. w Szczyrku itp. Jeżeli masz chęci i motywację to praca jest super i dobrze nagradzana. Ja z całego serca polecam.
Szwaczka 2016-11-10 09:40:19
Witam pracuję już kilka lat jako szwaczka w spółce produkcyjne należącej do grupy KLER. Ja sobie pracę chwalę. Szanują pracownika i zawsze starają się pomagać i rozmawiać z pracownikiem. Nie siedzą w gabinetach tylko co dziennie są na produkcji i wspierają. Oczywiście za nim się nauczyłam jakości i obowiązujących zasad oraz technologii trochę minęło.Najważniejsze są chęci i motywacja, jak je macie to wszystko po woli idzie do przodu. Jeżeli chodzi o pensje to jestem zadowolona - ostatnia pensja to 3020zł brutto.
Jeżeli ktoś się zastanawia to polecam cały czas szukają do pracy szwaczek i tapicerów, lub osoby które chcą się nauczyć.
Zostaw swoją opinię o KLER S.A. - Dobrodzień
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KLER S.A.