Yani Employment Services

Toruń

Opinie o Yani Employment Services

Krzysztof 2013-02-04 18:35:38
Agencja YANI EMPLOYMENT SERVICE jest do [usunięte przez moderatora].., zatrudnic Cie zatrudnia obiecuja zlote gory, ale jak juz jestes nie potrzebny/a to masz 24h na opuszczenie zakwaterowania ktore tobie oferuja I nie zaplaca wszystkich pieniedzy ktore tobie sie należą ...jesli nie chcesz być białym murzynem radzę poszukać pracy gdzie indziej.
Magda 2013-02-06 01:10:26
Zgadzam sie...Yani Employment Services oszukuje...przygotuj sie ze na dzien dobry zabiora tobie 150 euro z pierwszego wynagrodzenia ktore twierdza ze po 3 miesiacach otrzymasz je zpowrotem...niestety tak nie jest. ( w prawie holenderskim jest zakaz pobierania pieniedzy za to ze firma ciebie zatrudni) wiec odradzam bo i tak ich nie otrzymacie.

Koszt zakwaterowania ok 300 euro za pokoj w ktorym bedziesz dzielic z kilkoma osobami.

Jesli nigdy nie byliscie na koloni to zapraszam do skorzystania. Bedziecie kontrolowani czy macie luzko zaslane za brak przestrzegania regulaminu poniesiesz koszta ktore beda automatycznie odprowadzone z wyplaty.
Krzysztof 2013-02-06 01:21:04
Ja za pokój razem z partnerka placimy 700 euro (pokój bez szafy)
arist 2013-05-02 08:28:51
Wcześniej zabierali 200 e na dzień dobry z wypłaty. Makabra pokoje z drzwiami bez kluczy, rozwalające się barierki od schodów, szafy bez półek, okna - nieszczelne tak, ze strach je ruszyć,Pokoje porażka, popalone wykładziny, graciarnia która jest by coś było.
Regulamin? jest bo jest, a i tak każdy robi co chce. Nie pilnują rozliczeń własnych pracowników, pozwalają by hotel obcinał im przepracowane godziny, a co lepsze 1 pożyczka na akonto wypłaty free, kolejne już 2% odsetek.
Brak internetu, telewizja? 4 nl. kanały.
Szkoła przetrwania, kolonia i tyle.
kontok 2016-04-22 18:49:28
anonim, nie słyszałem aby warunki przez nich oferowane odbiegały od standardów rynkowych
Zostaw swoją opinię o Yani Employment Services - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yani Employment Services