Stół Polski

Ciechanowiec

Opinie o Stół Polski

ANKAR 2010-01-19 10:44:16
NAJGORSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWAŁEM.
PŁACE BARDZO NISKIE, DO TEGO ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNA. UKŁADY, PROMOWANIE PRACOWNIKÓW KTÓRZY SKARŻĄ SIĘ NA INNYCH
NIE POLECAM
fatal 2010-03-30 12:36:41
Zgadzam się z tą opina powyżej. PRACA w tym zakładzie nie daje perspektyw na życie z takimi wynagrodzeniami itd. NIE POLECAM.
anonim 2011-02-02 20:20:24
W oddziale w Warszawie na Krakowiaków, kierowniczka z nocy jest najbardziej porypaną i najmniej odpowiednią osobą na tym stanowisku. Zachowuje się jak komendant obozu, zero szacunku do pracowników, wielbi gdy ktoś okazuję wazelinę... nie ma żadnego wykształcenia, jest tumanką. no ale cóż... układy, układziki... [usunięte przez moderatora]
kraks 2011-04-05 22:11:54
W tej firmie zawsze panował uklad rodzina i to ona jest na stanowiskach. trasy ukladaja osoby bez prawa jazdy, na dystrybucji w ciagu dnia pracuje ciemnota nie potrafiąca pomóc.... no ale coż .... Niskie zarobki jak na ranne i nocne godziny pracy i dzwiganie cięzarów... nie polecam... dorobisz sie garba i nic wiecej
nowy 2012-03-24 10:05:13
Firma wpozatku pracuje tam od miesiąca i jest ok niewiem co wy od tej firmy chcecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] taki
byly pracownik 2013-03-26 21:00:13
mialem kiedys przyjemnosc pracowac w oddziale w Siedlcach
zlamalem regule"kto sie zwalnia nie ma prawa powrotu" a ja pracowalem 2 czy 3 razy(wyjazd za granice)
fakt bylo to 10 lat temu to fakt ze dawno ale milo wspominam prace
kierownik byl "czlowiekiem" zarobki byly wysokie( wiecej zarabialem jak obecnie w konkurencji) i nie narobilem sie tyle jak teraz....zycie
beata 2015-11-08 14:05:05
Sprowadziliscie ludzi z Ukrainy,jeden dzien probny bez grosza nastepne dni narazie bez pracy i bez grosza w kieszeni,oni nie maja co jesc .Czy ktos rządzących z Polskiego Stołu ma jeszcze ;;Serce''
Miii 2016-06-19 12:19:01
No mi się wydaje, że to trochę przegięty post jednak jest
Zostaw swoją opinię o Stół Polski - Ciechanowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stół Polski