Grafmaj AM

Poznań

Opinie o Grafmaj AM

anonim 2011-08-31 22:26:32
Witam miłych internautów, wszyscy mają dużo do powiedzenia, jednocześnie nie umiejąc rozróżnić Drukarni Grafmaj i firmy Grafmaj AM. Powiem za siebie że b. dobrze wspominam Grafmaj AM, a na temat drukarni nie umiem się wypowiedzieć. Ale każdy ma prawo do własnej oceny, pozdrawiam helenę!
Lutycka 2011-09-14 15:47:27
Nie znam nikogo kto zakończywszy przygodę z Grafmaj AM chciałby wypisywać w sieci takie pochlebne stwierdzenia jak: "b. dobrze wspominam Grafmaj AM". Dlatego też powyższy post pewnie niewiele ma wspólnego z prawdą. Uważajcie! Grafmaj AM to lipna umowa o pracę z zaniżonymi kwotami, słaba atmosfera w załodze (łącznie z donosicielstwem) [usunięte przez moderatora] połączony z bezgranicznym chamstwem szefa - nowobogackiego buraka ( [usunięte przez moderatora] personalne przytyki wszelkiej maści są normą), brak możliwości awansu, brak jakiegokolwiek socjala, dodatkowych świadczeń, czegokolwiek. Motywowanie polega na besztaniu z błotem. Firma jest nastawiona tylko na branie - nie daje NIC w zamian, prócz wypłaty na czas (z tym, że lwia część jest pod stołem...).

Jak napisano wyżej - każdy ma prawo do własnej oceny. Moja rożni się jednak od powyższej tym, że bazuje na faktach. Szczerze odradzam tę firmę jako miejsce pracy. Szkoda czasu i nerwów.
Zostaw swoją opinię o Grafmaj AM - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grafmaj AM