Opinie o SK-PROJEKT Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie SK-PROJEKT Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SK-PROJEKT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SK-PROJEKT Sp. z o.o. w Warszawa

enzi Nowy wpis

widocznie Twój znajomy może nie znać firmy tak dobrze

bankrut Nowy wpis

o czym piszesz Maju????!!! Ja byłem podwykonawcą. Mam fakturę przez nich zaakceptowaną na 160 tys. zł. Tyle tylko, że w tym momencie mogę ją użyć w toalecie. Za moja kasę pan prokurent Tomasz żyje sobie w luksusie. Takie są pozytywne strony - ale tylko dla sk -projekt (czytaj oszustów). O jakich ty comiesięcznych wypłatach piszesz, skoro sk-projekt dawno temu nie funkcjonuje (zwinął kasę i ma wszystkich w dupie)

bankrut

Firma powstała w celu wykorzystania podwykonawców. Właściciele i prokurent zgarnęli kasę za kontrakt w Warszawie Rydgiera - szpital, nie płacąc podwykonawcą. Ładnie się na tym wzbogacili (miliony) i mają wszystkich w (usunięte przez administratora)Mozna??? Po co uczciwie pracować jak można wydoić nas podwykonawców i sponsorować luksusowe życie Panu Tomkowi (prokurent) i Wielkiemu Prezesowi

Poszkodowany

***Lektura: W dniu 31 grudnia 2013 roku Rada Nadzorcza Szpitala Powiatowego we Wrześni Sp. z o.o. przyjęła rezygnację ze stanowiska wiceprezesa Adama Jasinskiego ze skutkiem prawnym na dzień 31 stycznia 2014 roku. W tym samym dniu Zarząd Spółki Szpital Powiatowy we Wrześni powołał na stanowisko prokurenta inż. Tomasza S. Biuletyn 167 styczen 2014

Brałeś udział w rekrutacji do SK-PROJEKT Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
oszukana

czy ktoś wie coś na temat tych oszustów??? Gdzie teraz oni funkcjonują i czy wogóle ta firma istnieje i coś realizuje????

poszkodowany

czy ktoś coś wie na temat tych (usunięte przez administratora) na dzień dzisiejszy? jak można wyegzekwować od nich należne mi pieniądze? ostrzegam innych przed tą firmą i proszę o jakieś wskazówki i pomoc

Poszkodowana

Czy ktos może wyegzekwował z poszkodowanych podwykonawców tej firmy za realizowany dla tych ....... Szpital Rydygiera w Warszawie? Jeśli tak, to proszę o pomoc. Mi nie zapłacili ponad 160 tys.

nie polecam

Nie polecam: ogrom pracy, a mało płacy - dyrekcja nie panuje nad zespołem, a typowy (usunięte przez administratora) i krzyki na porządku dziennym; Brak kompetentnego kierownictwa i sprecyzowanego zakresu obowiązków, typowa spychologia działań, a przede wszystkim wielka improwizacja w dziale koordynacji - brak realnych harmonogramów projektów - za to nierealne terminy i niepotrzebny stres; Umowa o pracę i adekwatne wynagrodzenie jest fikcją - niepłatne nadgodziny, praca na 24h, cięcia pensji. Terminy paromiesięczne z wyprzedzeniem rezerwowanych urlopów anulowane z dnia na dzień: w myśl powiedzenia dyrekcji: albo pracujesz albo wylatujesz!, gdzie lojalny zespół nie liczy się, a liczą się zyski. Uwaga! Praca jedynie dla zastraszonych, przerażonych wyrobników, oraz śliskich klakierów, donosicieli i pochlebców. Spróbuj na własne ryzyko, jeśli lubisz (usunięte przez administratora).

inżynier

starek - 2013-06-22 20:08:21 Jak jest w tym oddziale polskim, ile można wyciągnąć? Jakie warunki pracy z SK-Projekt? /anonim/ a jak z wyjazdami, mieszkanie daja, ile mozna robić kontraktów?Oddział Polski już nie istnieje...

warszawiAnka

anonim - 2011-09-15 08:55:10 Ma być 10 wychodzi się 4 euro przy pracy na akord po 11 godzin dziennie wszelkie prawdziwe informacje pod nr 504671679oddział niemiecki jest niezalezny od oddziału polskiego w kwestiach finansowych wiec po cholere robisz opinie wszystkim jak TAM Cie nabili w butelke?

może napisalibyście więcej informacji widziałem ostatnio ogłoszenie do niemiec.18 lutego ma być spotkanie niewiem czy warto jechać

Ma być 10 wychodzi się 4 euro przy pracy na akord po 11 godzin dziennie wszelkie prawdziwe informacje (usunięte przez administratora)

ja kilka razy byłem na kontrakcie z tej firmy.płacili normalnie co miesiąc warunki dobre. było mieszkanie i zwrócili za dojazd. jeździłem z kontraktu na kontrakt

Zostaw merytoryczną opinię o SK-PROJEKT Sp. z o.o. - Warszawa

SK-PROJEKT Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Al. Solidarności 115 lok. 2
    00-140 Warszawa